Program för Strängnäs Simcup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Strängnäs Simcup 2016 |
|
Utskriftsdatum |
03 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Strängnäs |
|
Utskriftstid |
11:43 |
|
|
Arrangör |
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
Nils Johansson |
2005 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
21 |
3 |
Johannes Eriksson |
2002 |
AM4902 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:49.53 |
17 |
4 |
Alex Bah |
2003 |
AT8903 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:09.70 |
154 |
5 |
Johannes Cederholm |
1994 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Oskar Glawing |
2005 |
AC2305 |
FINSPÅNG |
|
25m |
1:29.04 |
138 |
2 |
Vigor Runemar-Ham |
2004 |
AI8704 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:24.72 |
102 |
3 |
Nicholas Weis Shore |
2002 |
AY2102 |
SS04 |
|
25m |
1:21.35 |
101 |
4 |
Nathan Solomon |
2002 |
AY3102 |
SS04 |
|
25m |
1:24.22 |
6 |
5 |
Lukas Jakobsson |
2005 |
AA1705 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:25.31 |
36 |
6 |
Sigge Verner |
2005 |
AM1305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Samuel Edebrink |
2002 |
AF9902 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:18.79 |
68 |
2 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:14.09 |
66 |
3 |
Anton Rautiainen |
2003 |
AH7503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:11.30 |
82 |
4 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:12.79 |
50 |
5 |
Erik Aldrin |
2003 |
AH8503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:16.30 |
143 |
6 |
Jakob Svensson |
2002 |
AY8502 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:20.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Anders Malmberg |
2002 |
AS4902 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:09.80 |
67 |
2 |
Filip Rautiainen |
2001 |
AO3501 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:03.17 |
62 |
3 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:01.53 |
57 |
4 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:01.79 |
3 |
5 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:09.50 |
127 |
6 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:11.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Alexej Potorochyn |
1999 |
AX2399 |
NYKÖPING |
|
25m |
59.62 |
166 |
2 |
Nawar Arouk |
1996 |
AZ1596 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
56.91 |
155 |
3 |
Pontus Lindholm |
1994 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
54.39 |
51 |
4 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
KATRINEHOL |
|
25m |
54.74 |
65 |
5 |
Elias Olsson Svensson |
1996 |
AZ9396 |
KATRINEHOL |
|
25m |
57.70 |
5 |
6 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:00.75 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
03 april 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
11:43 |
|