Program for Handelsbanken Farum Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 31, 100m Brystsvmning Damer |
Dansk Rekord Senior: Rikke Mller Pedersen (1989) 1:05.93 2013-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Josephina Bartela (1994) 1:10.62 2009-12-20 |
Farum Cup Senior: Sara Krog Christoffersen (1996) 1:15,64 2015-05-08 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERD | 9682AF | 50 m | 1:10.77 | |
2 | 485 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERD | 0114AE | 50 m | 1:13.58 | |
3 | 439 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 50 m | 1:15.10 | |
4 | 490 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERD | 9798AF | 50 m | 1:15.92 | |
5 | 319 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:18.89 | |
6 | 382 | Hrlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 50 m | 1:19.04 | |
7 | 177 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGR | 0122AO | 50 m | 1:19.78 | |
8 | 403 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 1:19.86 | |
9 | 128 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 1:20.19 | |
10 | 487 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERD | 0192AC | 50 m | 1:20.29 | |
11 | 232 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:21.21 | |
12 | 277 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:21.49 | |
13 | 467 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERD | 9998AB | 50 m | 1:22.25 | |
14 | 469 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERD | 9622AA | 50 m | 1:22.51 | |
15 | 326 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:22.55 | |
16 | 145 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:22.64 | |
17 | 477 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERD | 0068AM | 50 m | 1:22.83 | |
18 | 183 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGR | 0068AP | 50 m | 1:24.00 | |
19 | 126 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:25.57 | |
20 | 248 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:25.89 | |
21 | 473 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERD | 0068AH | 50 m | 1:27.50 | |
22 | 489 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERD | 0166AC | 50 m | 1:29.59 | |
23 | 360 | Windahl Rebekka | 2001 | HVIDOVRE | 0158AM | 50 m | 1:30.01 | |
24 | 480 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERD | 0068AE | 50 m | 1:31.08 | |
25 | 81 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VRK | 0176AK | 50 m | 1:33.94 | |
26 | 162 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 1:34.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 | Udskriftsdato | 01 maj 2016 |
Licens til Farum Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |