Ohjelma Handelsbanken Farum Cup 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Handelsbanken Farum Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
30 april 2016 |
|
|
Stævne by |
Farum, Danmark |
|
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|
|
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 april 2016 |
|
|
|
|
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer |
Indledende (4) |
Dansk Rekord Senior: Mathias Gydesen (1988) 54.41 2012-03-31 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 56.27 2011-03-30 |
Farum Cup Senior: Magnus Jákupsson (1994) 57,46 2015-05-09 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
539 |
2 |
Bastian Rosgaard Sejberg |
2000 |
0051AP |
SOLRØD |
|
50m |
1:35.47 |
330 |
3 |
Mads Haugård Hansen |
2000 |
0059AH |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:20.81 |
540 |
4 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
50m |
1:31.61 |
149 |
5 |
Tino Floris |
1998 |
9883AR |
HELSINGE |
|
50m |
1:36.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Jonas Hyllested |
1999 |
9955AB |
GLADSAXE |
|
50m |
1:08.79 |
30 |
2 |
Chris Johansen |
1996 |
9651AB |
FARUM |
|
50m |
1:03.72 |
397 |
3 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
LYNGBY |
|
50m |
1:00.35 |
137 |
4 |
Anton Olsen |
1998 |
9871AE |
GLADSAXE |
|
50m |
1:02.59 |
368 |
5 |
Jakob Klint Axelsen |
1996 |
9653AC |
LYNGBY |
|
50m |
1:06.62 |
59 |
6 |
Kasper Leisted Bertelsen |
1997 |
9703AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:12.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
501 |
1 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:07.53 |
498 |
2 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:03.45 |
26 |
3 |
Kevin Witt Christensen |
1995 |
9595AF |
FARUM |
|
50m |
56.51 |
135 |
4 |
William Matras |
1998 |
9803AA |
GLADSAXE |
|
50m |
1:01.88 |
350 |
5 |
Jakob Petersen |
1999 |
9941AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:05.63 |
387 |
6 |
Kristoffer Buus Langkilde |
1999 |
9923AI |
LYNGBY |
|
50m |
1:09.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
517 |
1 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
50m |
1:07.33 |
141 |
2 |
Frederik Rindshøj |
1999 |
9955AN |
GLADSAXE |
|
50m |
1:03.01 |
29 |
3 |
Magnus Jákupsson |
1994 |
9403AP |
FARUM |
|
50m |
55.80 |
180 |
4 |
Mads Ejdrup Hansen |
1999 |
9971AL |
HELSINGØR |
|
50m |
1:01.51 |
486 |
5 |
Alexander Eggers |
1999 |
9967AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:03.97 |
470 |
6 |
Emil Engels Henriksen |
1999 |
9937AD |
ALLERØD |
|
50m |
1:08.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 |
Udskriftsdato |
30 april 2016 |
Licens til Farum Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|