Program for Handelsbanken Farum Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 125
|
Stvne navn |
Handelsbanken Farum Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
01 maj 2016 |
|
|
Stvne by |
Farum, Danmark |
|
Udskriftstidspunkt |
11:44 |
|
|
Arrangr |
Farum Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
29 april 2016 |
|
|
|
|
Lb 125, 200m Rygsvmning Piger |
Finaler (5) |
Dansk Rekord Senior: Pernille Larsen (1992) 2:10.27 2009-07-31 |
Dansk Rekord Junior: Mie stergaard Nielsen (1996) 2:11.97 2012-03-25 |
Farum Cup Senior: Sarah Bro (1996) 2:19,29 2013-05-05 |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
331 |
1 |
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
0392AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:22.88 |
254 |
2 |
Natalie Vaabengaard |
2002 |
0208AM |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:10.59 |
119 |
3 |
Norah Szczepanski |
2003 |
0354AY |
GENTOFTE |
|
25m |
3:06.34 |
545 |
4 |
Lrke Sams Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRD |
|
25m |
3:09.97 |
46 |
5 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:17.83 |
530 |
6 |
Anne Bagge Ravn |
2003 |
0354AV |
SLLERD |
|
25m |
3:27.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Emma Bruhn |
2003 |
0334AP |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:04.03 |
41 |
2 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:56.23 |
250 |
3 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:55.74 |
50 |
4 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:55.95 |
317 |
5 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HRSHOLM |
|
25m |
2:57.52 |
555 |
6 |
Slds Ninja Helgadttir |
2003 |
060103-2160 |
AKRANESS |
|
50m |
3:04.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VRK |
|
50m |
2:54.00 |
38 |
2 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:50.23 |
391 |
3 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:41.02 |
240 |
4 |
Emilia Lnborg |
2002 |
0214AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:42.12 |
92 |
5 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.88 |
285 |
6 |
Camilla Kaav |
2003 |
0362AM |
HRSHOLM |
|
25m |
2:54.96 |
|
|
Heat 4 (5) (rg. 2004-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
553 |
1 |
Anta Sl Gunnarsdttir |
2004 |
200304-2840 |
AKRANESS |
|
50m |
3:19.02 |
230 |
2 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:05.10 |
238 |
3 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:42.90 |
121 |
4 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:45.60 |
89 |
5 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VRK |
|
50m |
3:07.40 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 5 (5) (rg. 2002-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
406 |
1 |
Olivia Olivarius Vlund |
2002 |
0278AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:36.90 |
401 |
2 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:33.00 |
114 |
3 |
Mia Rindshj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:28.43 |
499 |
4 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJBO SS |
|
25m |
2:29.37 |
229 |
5 |
Emma Bruhn |
2002 |
0206AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:35.03 |
37 |
6 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:40.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.03 |
Udskriftsdato |
01 maj 2016 |
Licens til Farum Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
11:44 |
|