Program för Moelven Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Moelven Cup |
|
Utskriftsdatum |
03 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Säffle |
|
Utskriftstid |
14:07 |
|
|
Arrangör |
Säffle SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Moa Carlsson |
2004 |
BR3404 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
114 |
2 |
Sara Arian |
2005 |
BD0605 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
87 |
3 |
Emma Dahlberg |
2005 |
BA8205 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
115 |
4 |
Julia Blennrot |
2004 |
BT4604 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
128 |
5 |
Tindra Mortensen |
2005 |
BD1605 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Emelie Backman |
2003 |
|
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
61 |
2 |
Frida Jonsson |
2005 |
AM1405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:25.87 |
56 |
3 |
Alva Jibbefors |
2003 |
BF8603 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:05.97 |
89 |
4 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:06.62 |
156 |
5 |
Mira Pärleson |
2005 |
BA9205 |
ARVIKA SS |
|
25m |
|
94 |
6 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Hanna Dautbegovic |
2005 |
AM3205 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:05.10 |
66 |
2 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:59.80 |
16 |
3 |
Emma Skogman |
2003 |
AP9203 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:58.22 |
63 |
4 |
Thea Lekberg |
2004 |
AR0404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:58.47 |
40 |
5 |
Alva Andersson |
2005 |
AG5405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:04.25 |
124 |
6 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:05.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Thelma Jansson |
2005 |
BB0805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:56.09 |
59 |
2 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:50.16 |
57 |
3 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:48.03 |
32 |
4 |
Amanda Blom |
2004 |
BF9804 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:48.23 |
132 |
5 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:52.15 |
74 |
6 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:58.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Ellen Sjögren |
2004 |
AR5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:46.61 |
43 |
2 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:45.39 |
130 |
3 |
Nathalie Myrén |
2004 |
AT2604 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:43.51 |
9 |
4 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:45.29 |
67 |
5 |
Frida Medeskog |
2003 |
BN7403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:45.95 |
26 |
6 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:47.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:41.09 |
140 |
2 |
Linnea Boström |
2003 |
BS8203 |
SOLSTA |
|
25m |
1:38.43 |
144 |
3 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
SOLSTA |
|
25m |
1:35.74 |
68 |
4 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.29 |
118 |
5 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:40.71 |
85 |
6 |
Elvira Bergsten |
2005 |
AO8605 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:42.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:34.33 |
34 |
2 |
Lovisa Grubb |
2000 |
AD1400 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:29.68 |
10 |
3 |
Clara Hedling |
2001 |
AP9201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:23.49 |
18 |
4 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
1:28.78 |
25 |
5 |
Nellie Höök |
2001 |
AM5201 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:32.99 |
35 |
6 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:34.78 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
03 april 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:07 |
|