Startliste for VÃ¥rSimiaden Distrikt, Kristinehamn
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 29, 100m Ryggsim F 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 130 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:14.08 | |
2 | 98 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:17.13 | |
3 | 91 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 1:19.96 | |
4 | 115 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 1:20.66 | |
5 | 83 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:22.33 | |
6 | 165 | Brattström Maija | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 1:23.99 | |
7 | 62 | Medeskog Frida | 2003 | KARLSKO SF | BN7403 | 25 m | 1:27.39 | |
8 | 44 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:28.17 | |
9 | 10 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 1:28.56 | |
10 | 15 | Höök Emelie | 2003 | FILIPSTAD | AB0403 | 25 m | 1:28.76 | |
11 | 163 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 25 m | 1:29.53 | |
12 | 160 | Boström Linnea | 2003 | SOLSTA | BS8203 | 25 m | 1:31.25 | |
13 | 114 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 1:32.39 | |
14 | 24 | Grubb Pauline | 2003 | GRUMS SS | AA4403 | 25 m | 1:32.95 | |
15 | 147 | Järlström Emma | 2003 | ÖSA | BP2603 | 25 m | 1:32.98 | |
16 | 125 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 1:33.42 | |
17 | 178 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:34.04 | EFT |
18 | 149 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:34.11 | |
19 | 143 | Hammarland Ida | 2004 | ÖSA | BL0604 | 25 m | 1:34.48 | |
20 | 146 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:35.24 | |
21 | 144 | Hammarland Line | 2005 | ÖSA | AZ0405 | 25 m | 1:35.79 | |
22 | 153 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 1:36.92 | |
23 | 145 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 25 m | 1:36.96 | |
24 | 110 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 1:37.47 | |
25 | 23 | Busacca Hjärtquist Anna | 2005 | GRUMS SS | AH4605 | 25 m | 1:37.49 | |
26 | 16 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 1:38.58 | |
27 | 112 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 1:39.08 | |
28 | 129 | Halldan Tilde | 2005 | SÄFFLE SS | AH6205 | 25 m | 1:39.74 | |
29 | 88 | Dautbegovic Minea | 2004 | KARLSTAD | AV9804 | 25 m | 1:40.12 | |
30 | 58 | Lekberg Thea | 2004 | KARLSKO SF | AR0404 | 25 m | 1:42.21 | |
31 | 134 | Orban Amanda | 2005 | SÄFFLE SS | AH9205 | 25 m | 1:42.27 | |
32 | 173 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:42.82 | |
33 | 170 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 1:43.91 | |
34 | 35 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 1:46.22 | |
35 | 154 | Åberg Wilma | 2005 | ÖSA | AB4605 | 25 m | 1:46.71 | |
36 | 94 | Johnson Alice | 2005 | KARLSTAD | AU2805 | 25 m | 1:46.87 | |
37 | 22 | Blom Amanda | 2004 | GRUMS SS | BF9804 | 25 m | 1:47.05 | |
38 | 52 | Johansson Paula | 2004 | KARLSKO SF | AR2404 | 25 m | 1:47.69 | |
39 | 71 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 1:48.47 | |
40 | 49 | Jibbefors Alva | 2003 | KARLSKO SF | BF8603 | 25 m | 1:50.00 | |
41 | 53 | Jonsson Frida | 2005 | KARLSKO SF | AM1405 | 25 m | 1:50.98 | |
42 | 86 | Dahlberg Emma | 2005 | KARLSTAD | BA8205 | 25 m | 1:51.05 | |
43 | 95 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 50 m | 1:51.21 | |
44 | 152 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | AQ0205 | 25 m | 1:52.00 | |
45 | 9 | Skogman Emma | 2003 | ARVIKA SS | AP9203 | 25 m | 1:52.16 | |
46 | 172 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 1:52.79 | |
47 | 68 | Sjögren Ellen | 2004 | KARLSKO SF | AR5404 | 25 m | 1:53.05 | |
48 | 61 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:53.79 | |
49 | 84 | Bergsten Elvira | 2005 | KARLSTAD | AO8605 | 25 m | 1:54.29 | |
50 | 169 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 1:55.00 | |
51 | 87 | Dautbegovic Hanna | 2005 | KARLSTAD | AM3205 | 25 m | 1:56.15 | |
52 | 151 | Solalv Tyra | 2004 | ÖSA | BD9404 | 25 m | 1:58.63 | |
53 | 122 | Arian Sara | 2005 | SÄFFLE SS | BD0605 | 25 m | 2:04.85 | |
54 | 113 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 2:07.00 | |
55 | 7 | Pärleson Mira | 2005 | ARVIKA SS | BA9205 | 25 m | 2:13.26 | |
56 | 21 | Wetterskog Sally | 2005 | FILIPSTAD | AH2205 | 25 m | 2:15.00 | |
57 | 26 | Sjöbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 25 m | ||
58 | 48 | Jansson Thelma | 2005 | KARLSKO SF | BB0805 | 25 m | ||
59 | 50 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | ||
60 | 56 | Lantz-Reveron Josefin | 2003 | KARLSKO SF | BY8203 | 25 m | ||
61 | 99 | Schmidt Elin | 2005 | KARLSTAD | AU4805 | 25 m | ||
62 | 103 | Wilde Agnes | 2005 | KARLSTAD | BB4805 | 25 m | ||
63 | 132 | Mortensen Tindra | 2005 | SÄFFLE SS | BD1605 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 21 april 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 22:03 |