Program för Malmö Open 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Malmö Open |
|
Utskriftsdatum |
13 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
12:23 |
|
|
Arrangör |
Malmö KK och FIFH |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 19, 50m Bröstsim Dam FIFH CUP |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
Josefine Busk |
0 |
|
SÖDERTÄLJE |
s14 |
25m |
|
SB14 |
118 |
4 |
Susan Hansen |
0 |
|
RINGSTED |
s14 |
25m |
|
SB14 |
27 |
5 |
Emelie Bengtsson |
0 |
|
TRE HJÄRTA |
|
25m |
|
SB9 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
Therese Mattsson |
0 |
|
SOLENS IF |
k1 |
25m |
|
SB14 |
211 |
3 |
Emilia Yr Gunnarsdottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:30.25 |
SB14 |
163 |
4 |
Anna Rosa Prastardottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:13.08 |
SB14 |
244 |
5 |
Josefin Skoog |
0 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.67 |
DS |
204 |
6 |
Victoria Lind Karensdottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:36.40 |
|
250 |
7 |
Lisa Fagrell Ekstrand |
0 |
|
ÖSA |
|
25m |
|
K1 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
Katrin Erla Kristjansdottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:10.60 |
SB14 |
29 |
3 |
Emma Danielsson |
0 |
|
NACKA HIF |
K1 |
25m |
1:03.56 |
SB9 |
23 |
4 |
Edith Sjöstrand |
0 |
|
VARBERG HI |
S14 |
25m |
56.27 |
SB14 |
26 |
5 |
Ellenor Engberg |
0 |
|
SOLENS IF |
S14 |
25m |
58.97 |
SB14 |
68 |
6 |
Kristlaug Halldorsdottir |
0 |
|
NES |
K1 |
25m |
1:04.49 |
SB14 |
73 |
7 |
Linda Björgvinsdottir |
0 |
|
NES |
S7 |
25m |
1:11.44 |
SB7 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
Johanna Wennberg |
0 |
|
MASS |
S9 |
25m |
55.47 |
SB9 |
108 |
3 |
Rebecca Löf |
0 |
|
ÖSA |
k1 |
25m |
52.59 |
SB14 |
1 |
4 |
Malin Jönsson |
1988 |
AL7888 |
FIFH |
S10 |
25m |
47.58 |
SB9 |
202 |
5 |
Tina Rut Andrésdottir |
0 |
|
SUDFELAGIO |
|
25m |
49.45 |
|
220 |
6 |
Louise Olsson |
0 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
54.60 |
SB14 |
58 |
7 |
Johanna Hasselryd |
0 |
|
SOLENS IF |
S14 |
25m |
56.08 |
SB14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2 |
Anita Hrafsnsdottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
41.57 |
SB14 |
265 |
3 |
Thoraey Isafold Magnusdottir |
0 |
|
IFR |
|
25m |
40.98 |
SB14 |
105 |
4 |
Pernilla Lindberg |
0 |
|
GÖTEBORG |
S10 |
25m |
37.55 |
SB14 |
85 |
5 |
Maja Reichard |
0 |
|
SPÅRVÄGEN |
S11 |
25m |
38.62 |
SB11 |
74 |
6 |
Linnea Bäckman |
0 |
|
SOLENS IF |
S14 |
25m |
41.56 |
SB14 |
72 |
7 |
Lina Watz |
0 |
|
KARLSTAD |
S10 |
25m |
45.00 |
|
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 februari 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
12:23 |
|