Program för Öppna Roslagsmästerskapen 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Roslagsmästerskapen 2016 |
|
Utskriftsdatum |
08 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Norrtälje |
|
Utskriftstid |
13:27 |
|
|
Arrangör |
Norrtälje simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
186 |
1 |
Josefin Bohman |
2004 |
BL0404 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
5 |
2 |
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
BH1805 |
DANDERYD |
|
25m |
|
116 |
3 |
Vera Andersson Hultgren |
2005 |
AM3805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
45 |
4 |
Matilda Sandström |
2005 |
AN1405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:10.56 |
4 |
5 |
Wilma Hammargren |
2005 |
BH0805 |
DANDERYD |
|
25m |
|
185 |
6 |
Tove Björnsson |
2004 |
AY1604 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
66 |
7 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
53 |
8 |
Vendela Åkerlund |
2004 |
BM1804 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Alexandra Dombos |
2005 |
AK6605 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:08.65 |
117 |
2 |
Mathilda Anderzon |
2005 |
BE9205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:02.96 |
52 |
3 |
Wilma Åhlen |
2005 |
AO8205 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
56.83 |
67 |
4 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
55.34 |
49 |
5 |
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
56.53 |
32 |
6 |
Josefine Gylling |
2004 |
AI3604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
57.15 |
123 |
7 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:05.54 |
153 |
8 |
Signe Kling |
2005 |
AT8605 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:09.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
55.17 |
95 |
2 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
53.03 |
15 |
3 |
Jenny Nordström |
2005 |
AE0205 |
GIMO SS |
|
25m |
52.77 |
182 |
4 |
Amanda Berlin |
2004 |
BN1804 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
52.22 |
23 |
5 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
52.40 |
1 |
6 |
Elina Bergenstein Fransson |
2004 |
BJ7604 |
DANDERYD |
|
25m |
52.82 |
191 |
7 |
Tyra Forssell |
2005 |
AR3205 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
53.11 |
150 |
8 |
Alexandra Kanhamn |
2005 |
AN5405 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
55.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
51.39 |
133 |
2 |
Nathalie Galway |
2005 |
AA2205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
50.67 |
2 |
3 |
Louise Blomqvist |
2004 |
BD2204 |
DANDERYD |
|
25m |
48.20 |
6 |
4 |
Sofia Montan |
2004 |
BJ2804 |
DANDERYD |
|
25m |
46.05 |
109 |
5 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
47.77 |
110 |
6 |
Lova Åhlén |
2004 |
AW0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
50.07 |
168 |
7 |
Embla Stendrake |
2005 |
AI0205 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
50.78 |
97 |
8 |
Leah Schöneberg |
2004 |
AR0804 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
51.42 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
08 februari 2016 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
Utskriftstid |
13:27 |
|