Program for Jöns Svanbergsimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 11
|
Tvling |
Jns Svanbergsimmet |
|
Utskriftsdatum |
14 maj 2016 |
|
|
Tvlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
13:39 |
|
|
Arrangr |
Upsala Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
14 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Brstsim Damer |
Finaler (14) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
482 |
2 |
Emelie Mtar |
2004 |
04A787 |
IF |
|
25m |
2:00.40 |
90 |
3 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GVLE SS |
|
25m |
1:52.68 |
376 |
4 |
Tilde Svegrdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:51.67 |
419 |
5 |
Kolbrn Jnsdttir |
2003 |
BP9403 |
VSTERS |
|
25m |
1:52.11 |
321 |
6 |
Smilla Fredriksson |
2005 |
AR7405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:57.41 |
477 |
7 |
Isabella Karlsson |
2005 |
05A398 |
IF |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
104 |
1 |
Emelie Wijker |
2003 |
BA8803 |
GVLE SS |
|
25m |
1:51.01 |
322 |
2 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:50.07 |
337 |
3 |
Ester Inghammar |
2002 |
BV0602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.63 |
82 |
4 |
Elina Widn |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:45.21 |
149 |
5 |
Lina Carlsson |
2002 |
BU7202 |
NORRTLJE |
|
25m |
1:45.55 |
310 |
6 |
Irma Dahlbom |
2003 |
AI7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.00 |
381 |
7 |
Linnea Taflin |
2002 |
BG2602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:50.78 |
349 |
8 |
Lovis Lng |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:51.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
314 |
1 |
Filippa Edstrm |
2002 |
BG4602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.72 |
153 |
2 |
Emma Jrnebrink |
2003 |
BG3203 |
NORRTLJE |
|
25m |
1:44.29 |
152 |
3 |
Linnea Jonsson |
2002 |
AJ0602 |
NORRTLJE |
|
25m |
1:43.17 |
359 |
4 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.61 |
298 |
5 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:42.78 |
79 |
6 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
25m |
1:43.80 |
364 |
7 |
Olivia Punga |
2005 |
BA9405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.49 |
101 |
8 |
Siri Sundvik |
2004 |
BS3404 |
GVLE SS |
|
25m |
1:44.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
326 |
1 |
Clara Gudfastsson |
2002 |
AR9602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.44 |
355 |
2 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.78 |
429 |
3 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VSTERS |
|
25m |
1:39.45 |
481 |
4 |
Ellen Melin |
2002 |
02A853 |
IF |
|
25m |
1:37.91 |
124 |
5 |
Jenny Larsson |
2003 |
BV2803 |
KPINGS SS |
|
25m |
1:38.81 |
397 |
6 |
Tilda Ekedahl |
2003 |
BD8603 |
WISBY SS |
|
25m |
1:39.63 |
363 |
7 |
Clara Peuckert |
2003 |
BQ3403 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.39 |
340 |
8 |
Lovisa Knigsson |
2002 |
BM5602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
47 |
1 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:37.31 |
19 |
2 |
Malvina Walldn |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:36.25 |
99 |
3 |
Johanna Rstock |
2001 |
BV7801 |
GVLE SS |
|
25m |
1:36.06 |
344 |
4 |
Daniela Larsson |
2004 |
AK0804 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.86 |
120 |
5 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KPINGS SS |
|
25m |
1:35.95 |
74 |
6 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:36.11 |
373 |
7 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.28 |
421 |
8 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VSTERS |
|
25m |
1:37.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
422 |
1 |
Mira Myllyl |
2002 |
BL0202 |
VSTERS |
|
25m |
1:34.41 |
356 |
2 |
Emma Norin |
2002 |
AR4802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.87 |
158 |
3 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTLJE |
|
25m |
1:33.13 |
63 |
4 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:32.77 |
121 |
5 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KPINGS SS |
|
25m |
1:32.78 |
95 |
6 |
Alva Olsson |
2003 |
BW4803 |
GVLE SS |
|
25m |
1:33.58 |
203 |
7 |
Matilda Hgberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
50m |
1:33.95 |
346 |
8 |
Viktoria Lautmann |
2004 |
AU1204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
81 |
1 |
Josephine Olsson |
2001 |
AP1601 |
GIMO SS |
|
25m |
1:32.05 |
151 |
2 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTLJE |
|
25m |
1:31.62 |
34 |
3 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.12 |
323 |
4 |
Ive Frman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.92 |
407 |
5 |
Hedda Skld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
1:30.99 |
32 |
6 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.21 |
436 |
7 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:31.81 |
342 |
8 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
94 |
1 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GVLE SS |
|
25m |
1:30.75 |
62 |
2 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:30.23 |
147 |
3 |
Lina Albertsen |
2001 |
BN7601 |
NORRTLJE |
|
25m |
1:30.16 |
256 |
4 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SDERTRN |
|
25m |
1:28.20 |
5 |
5 |
Louise Haglv |
2003 |
BC9603 |
BORLNGE |
|
25m |
1:29.31 |
277 |
6 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SDERTRN |
|
25m |
1:30.20 |
188 |
7 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:30.47 |
302 |
8 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
304 |
1 |
Ella Bystrm |
1999 |
AL4299 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.36 |
460 |
2 |
Tova Wagenius |
2001 |
BK9801 |
SPIF SF |
|
25m |
1:26.72 |
430 |
3 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:26.13 |
11 |
4 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
1:25.95 |
139 |
5 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:26.13 |
469 |
6 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IF |
|
25m |
1:26.24 |
16 |
7 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:26.79 |
250 |
8 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SDERHAMN |
|
25m |
1:27.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
46 |
1 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.01 |
126 |
2 |
Matilda Thorsn |
2001 |
BF0801 |
KPINGS SS |
|
25m |
1:24.90 |
66 |
3 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:24.52 |
132 |
4 |
Anna Krysn |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:24.06 |
470 |
5 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IF |
|
25m |
1:24.35 |
389 |
6 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.67 |
379 |
7 |
Miranda Sderberg |
1999 |
AB0699 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.90 |
49 |
8 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
441 |
1 |
Therese Arnqvist |
2001 |
BI8401 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.14 |
258 |
2 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SDERTRN |
|
25m |
1:23.06 |
143 |
3 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:22.36 |
330 |
4 |
Ani Helin ncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.01 |
56 |
5 |
Nelly Antlv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:22.08 |
437 |
6 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:22.51 |
238 |
7 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:23.13 |
485 |
8 |
Ellen Woivalin |
2001 |
01B291 |
IF |
|
25m |
1:23.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
42 |
1 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.36 |
119 |
2 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KPINGS SS |
|
25m |
1:19.53 |
23 |
3 |
Sofia Bjlevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.81 |
449 |
4 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
1:18.56 |
341 |
5 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.80 |
251 |
6 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SDERHAMN |
|
25m |
1:19.40 |
33 |
7 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.10 |
210 |
8 |
Felicia stlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:21.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
420 |
1 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VSTERS |
|
25m |
1:18.49 |
116 |
2 |
Tove Wikstrm |
2001 |
AC0201 |
HRNSAND |
|
25m |
1:17.67 |
428 |
3 |
Adelina Walldn |
2002 |
AS2602 |
VSTERS |
|
25m |
1:16.83 |
131 |
4 |
Moa Holmstrm |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:16.21 |
93 |
5 |
Amie Molin Richtnr |
2001 |
AP4801 |
GVLE SS |
|
25m |
1:16.67 |
311 |
6 |
Angelica Damberg |
1996 |
BK1696 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.90 |
102 |
7 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GVLE SS |
|
25m |
1:18.26 |
416 |
8 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VSTERS |
|
25m |
1:18.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
240 |
1 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:15.95 |
249 |
2 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SDERHAMN |
|
25m |
1:13.42 |
404 |
3 |
Tone Sandsj |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
1:12.54 |
412 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VSTERS |
|
25m |
1:07.86 |
146 |
5 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:09.37 |
222 |
6 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
1:12.59 |
69 |
7 |
Elin Svrd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
1:15.25 |
242 |
8 |
Hanna berg |
2000 |
AC6400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:16.08 |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 |
Utskriftsdatum |
14 maj 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsllskap |
Utskriftstid |
13:39 |
|