Program for Jöns Svanbergsimmet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 31, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 465 | Östrand Emil | 1998 | SPIF SF | AB2598 | 25 m | 2:13.45 | |
2 | 92 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:13.66 | |
3 | 26 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 2:15.24 | |
4 | 464 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 25 m | 2:16.68 | |
5 | 112 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 2:20.43 | |
6 | 138 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:22.84 | |
7 | 280 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:26.95 | |
8 | 59 | Bädicker Dennis | 1999 | FALUN | AP5999 | 25 m | 2:27.42 | |
9 | 130 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:28.53 | |
10 | 187 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:31.01 | |
11 | 259 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 2:31.70 | |
12 | 327 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:31.78 | |
13 | 347 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:32.28 | |
14 | 230 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 2:32.32 | |
15 | 181 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 2:33.08 | |
16 | 88 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:38.20 | |
17 | 462 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | SPIF SF | AH1902 | 25 m | 2:38.58 | |
18 | 22 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:38.67 | |
19 | 196 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 2:40.16 | |
20 | 28 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:41.56 | |
21 | 48 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 50 m | 2:43.53 | |
22 | 261 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 2:47.23 | |
23 | 18 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:47.40 | |
24 | 475 | Josefsson Max | 2000 | IFÅ | 00B282 | 25 m | 2:48.22 | |
25 | 273 | Lindbom Victor | 2004 | SÖDERTÖRN | AI6704 | 25 m | 2:51.13 | |
26 | 71 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 2:52.82 | |
27 | 490 | Pettersson Johan | 1994 | UPSALA S | AS9994 | 50 m | 2:52.91 | |
28 | 27 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 2:54.88 | |
29 | 365 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 50 m | 2:55.81 | |
30 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:56.10 | |
31 | 267 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 3:00.00 | |
32 | 123 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 3:00.25 | |
33 | 3 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 3:01.02 | |
34 | 106 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 3:01.28 | |
35 | 4 | Gustavsson Hannes | 2002 | BORLÄNGE | AR3702 | 25 m | 3:01.31 | |
36 | 400 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 3:04.24 | |
37 | 303 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 50 m | 3:11.62 | |
38 | 388 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 3:15.92 | |
39 | 185 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 3:16.51 | |
40 | 348 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 3:34.35 | |
41 | 411 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 4:06.00 | |
42 | 127 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 50 m | ||
43 | 150 | Folkesson Elias | 1999 | NORRTÄLJE | AO6599 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 13 maj 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 14:18 |