Program för Arena Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Arena Cup |
|
Utskriftsdatum |
09 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
13:35 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Frisim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
Sanna Randerstedt |
2006 |
AC5206 |
SK ENA |
|
25m |
|
40 |
3 |
Julia Zoltek |
2004 |
BT2804 |
FAGERSTA |
|
25m |
|
42 |
4 |
Meya Hong |
2006 |
AG8606 |
GIMO SS |
|
25m |
|
176 |
5 |
Thea Eriksson |
2006 |
AB9606 |
SK ENA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
|
80 |
2 |
Emmie Wendborg |
2006 |
AN1606 |
NYKÖPING |
|
25m |
|
19 |
3 |
Tindra Bärgård |
2006 |
AB8606 |
SK ENA |
|
25m |
1:47.76 |
79 |
4 |
Isabella Viklund |
2006 |
AP1206 |
LINDESBERG |
|
25m |
|
43 |
5 |
Stella Karlsson |
2006 |
AD9406 |
GIMO SS |
|
25m |
|
49 |
6 |
Smilla Åkman |
2006 |
AL0806 |
GIMO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
SK ENA |
|
25m |
1:44.30 |
53 |
2 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:38.59 |
144 |
3 |
Evelina Larsson |
2002 |
BA1602 |
HK SIM |
|
25m |
1:29.17 |
57 |
4 |
Emmy Nilsson |
2003 |
AO5803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:32.59 |
78 |
5 |
Lilly Tuominiemi |
2005 |
AQ8205 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:40.72 |
140 |
6 |
Runa Eriksson |
2005 |
AQ1605 |
HK SIM |
|
25m |
1:46.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:26.12 |
158 |
2 |
Julia Åkerstrand |
2004 |
BC6604 |
HK SIM |
|
25m |
1:25.19 |
178 |
3 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:23.56 |
145 |
4 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
1:24.95 |
93 |
5 |
Linn Nilsson |
2003 |
BV5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:26.09 |
7 |
6 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:27.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Elsa Söderberg |
2002 |
BJ5802 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:22.82 |
39 |
2 |
Elsa Zachrisson |
2003 |
AO7803 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:22.10 |
25 |
3 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.25 |
76 |
4 |
Alice Nordén |
2003 |
BM6203 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:21.74 |
73 |
5 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:22.18 |
51 |
6 |
Ronja Arthursdóttir |
2002 |
AM2802 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:22.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Leia Eriksson |
2004 |
BB6804 |
SALA SS |
|
25m |
1:20.60 |
48 |
2 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:20.32 |
75 |
3 |
Ebba Nilsson |
2003 |
AV8403 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:20.08 |
62 |
4 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:20.19 |
12 |
5 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.47 |
32 |
6 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:20.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
92 |
1 |
Carolina Modig |
2003 |
BG5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:19.29 |
95 |
2 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.47 |
136 |
3 |
Elina Brattström |
2003 |
BE3803 |
HK SIM |
|
25m |
1:16.98 |
9 |
4 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:17.40 |
60 |
5 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:18.71 |
10 |
6 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:19.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.34 |
83 |
2 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
1:14.76 |
153 |
3 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:11.17 |
17 |
4 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:13.64 |
179 |
5 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:15.39 |
2 |
6 |
Moa Alden |
2000 |
AH7800 |
AVESTA SS |
|
25m |
1:16.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:09.92 |
77 |
2 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:08.45 |
139 |
3 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:07.05 |
55 |
4 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:07.29 |
30 |
5 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:09.21 |
28 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:06.16 |
27 |
2 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:04.06 |
159 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
57.55 |
134 |
4 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:03.90 |
58 |
5 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:05.56 |
146 |
6 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:06.77 |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 |
Utskriftsdatum |
09 april 2016 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
13:35 |
|