Program for Oulun Uimaseuran Nuorisouinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset |
Suomen enntys Aikuiset: Hanna-Maria Seppl (1984) 2:17.00 2009-03-20 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | 68 | Laukkanen Noora | 1993 | OU-73 | 93A392 | 50 m | 2:22.18 | |
2 | 137 | Laukkanen Jenna | 1995 | SCV | 95A962 | 50 m | 2:25.74 | |
3 | 402 | Laihorinne Linda | 1984 | OUS | 84A047 | 50 m | 2:28.19 | |
4 | 338 | Heikkinen Kristina | 1982 | OUS | 82A036 | 50 m | 2:28.53 | |
5 | 248 | Kangas Karoliina | 1993 | Virki | 93A265 | 50 m | 2:31.29 | |
6 | 439 | Savola Tiina | 1986 | OUS | 86A109 | 50 m | 2:33.57 | |
7 | 267 | Luttinen Jenni | 1992 | ViesU | 92A730 | 50 m | 2:34.62 | |
8 | 33 | Nyman Lovisa | 1994 | UME | 50 m | 2:35.87 | ||
9 | 413 | Louhimo Anni | 1992 | OUS | 92A612 | 50 m | 2:35.90 | |
10 | 22 | Nilsson Marica | 1991 | SKELLE | AY1691 | 50 m | 2:37.39 | |
11 | 272 | Karjalainen Heidi | 1991 | KuUS | 91A421 | 50 m | 2:37.45 | |
12 | 246 | Paloposki Irene | 1994 | SK | 94A483 | 50 m | 2:37.62 | |
13 | 36 | Johansson Stephanie | 1994 | UME | 50 m | 2:42.99 | ||
14 | 8 | Jakobsson Julia | 1993 | SKELLE | BP2893 | 50 m | 2:44.29 | |
15 | 32 | Berntson Saga | 1994 | UME | 50 m | 2:44.94 | ||
16 | 109 | Urpunen Henna | 1992 | KemUS | 92A795 | 50 m | 2:45.22 | |
17 | 221 | Niemi Sini | 1993 | TorUS | 93A901 | 50 m | 2:46.03 | |
18 | 12 | Landgren Linnea | 1993 | SKELLE | AR2293 | 50 m | 2:46.59 | |
19 | 432 | Pehkonen Noora | 1989 | OUS | 89A120 | 50 m | 2:47.92 | |
20 | 401 | Knskoski Sofia | 1994 | OUS | 94A705 | 50 m | 2:48.47 | |
21 | 31 | Bengtson Christina | 1994 | UME | 50 m | 2:51.63 | ||
22 | 99 | Jnkl Noora | 1992 | KemUS | 92A464 | 50 m | 2:52.19 | |
23 | 403 | Lammassaari Niina | 1992 | OUS | 92A613 | 50 m | 2:52.63 | |
24 | 38 | Sandgren Olivia | 1993 | UME | 50 m | 2:53.21 | ||
25 | 104 | Mkikangas Riina | 1994 | KemUS | 94A436 | 50 m | 2:54.96 | |
26 | 266 | Luttinen Henna | 1994 | ViesU | 94A849 | 50 m | 2:55.29 | |
27 | 228 | Huhtaniska Iris | 1994 | KemPy | 94A924 | 50 m | 2:55.58 | |
28 | 263 | Vehanen Rosa | 1994 | Cetus | 94A168 | 50 m | 2:56.32 | |
29 | 105 | Nurmi Susanna | 1994 | KemUS | 94A052 | 50 m | 2:58.75 | |
30 | 349 | Ijs Ida | 1996 | OUS | 96A660 | 50 m | 3:00.49 | |
31 | 265 | Jrvenp Hanna | 1991 | ViesU | 91A254 | 50 m | 3:00.72 | |
32 | 102 | Kulmakka Taru | 1994 | KemUS | 94A243 | 50 m | 3:00.89 | |
33 | 206 | Siika-Aho Ella | 1996 | OuLo | 96A013 | 50 m | 3:01.39 | |
34 | 80 | Rissanen Siiri-Liisa | 1995 | OU-73 | 95A500 | 50 m | 3:01.46 | |
35 | 77 | Rahko Noora | 1995 | OU-73 | 95A498 | 50 m | 3:05.30 | |
36 | 455 | Vyrynen Tuija | 1995 | OUS | 95A691 | 50 m | 3:05.66 | |
37 | 120 | Lappalainen Heini | 1995 | IU | 95A593 | 50 m | 3:07.22 | |
38 | 251 | Sneck Katja | 1996 | KUS | 96A077 | 50 m | 3:08.80 | |
39 | 125 | Paavola Katariina | 1995 | IU | 95A589 | 50 m | 3:09.74 | |
40 | 443 | Still Roosa | 1996 | OUS | 96A617 | 50 m | 3:12.53 | |
41 | 256 | Saarinen Ida | 1994 | Cetus | 94A856 | 50 m | 3:12.73 | |
42 | 281 | Ruonavaara Heidi | 1996 | KemTU | 96A053 | 50 m | 3:13.72 | |
43 | 295 | Konu Katariina | 1997 | SCR | 97A015 | 50 m | 3:13.73 | |
44 | 135 | Kilpelinen Hanna | 1994 | SCV | 94B014 | 50 m | 3:14.41 | |
45 | 236 | Posio Iida-Mari | 1996 | KemPy | 96A586 | 50 m | 3:15.66 | |
46 | 297 | Lukkarinen Elli | 1996 | SCR | 96A357 | 50 m | 3:15.71 | |
47 | 106 | Pulkkinen Lotta | 1997 | KemUS | 97A343 | 50 m | 3:17.87 | |
48 | 249 | Saarenp Terhi | 1994 | Virki | 94A325 | 50 m | 3:20.60 | |
49 | 258 | Suomela Miira | 1994 | Cetus | 94A170 | 50 m | 3:22.13 | |
50 | 191 | Lackman Milla | 1997 | OuLo | 97A316 | 50 m | 3:27.59 | |
51 | 150 | Mikkonen Katja | 1995 | KuKi | 95A366 | 50 m | 3:29.42 | |
52 | 165 | Heikkala Carita | 1998 | OuLo | 98A115 | 50 m | 3:30.98 | |
53 | 399 | Knskoski Miili | 1999 | OUS | 99A011 | 50 m | 3:34.03 | |
54 | 232 | Kilponen Noora | 1995 | KemPy | 95A473 | 50 m | 3:34.58 | |
55 | 157 | Bergman Jatta | 1997 | OuLo | 97A385 | 50 m | 3:40.17 | |
56 | 197 | Pahkala Reetta | 1997 | OuLo | 97A724 | 50 m | 3:43.35 | |
57 | 127 | Ruutala Katariina | 1998 | IU | 98A048 | 50 m | 3:47.74 | |
58 | 234 | Luokkanen Saana | 1999 | KemPy | 99A029 | 50 m | 3:48.94 | |
59 | 450 | Virkkula Erica | 1999 | OUS | 99A153 | 50 m | 3:58.39 | |
60 | 374 | Karjalainen Reetta | 1999 | OUS | 99A243 | 50 m | 4:12.04 | |
61 | 86 | Taskinen Hannele | 1995 | OU-73 | 95A020 | 50 m | ||
62 | 140 | Laukkanen Jonna | 1998 | SCV | 98A328 | 50 m | ||
63 | 71 | Miesmaa Sanna | 1995 | OU-73 | 95A904 | 50 m | ||
64 | 70 | Miesmaa Merja | 1994 | OU-73 | 94A970 | 50 m | ||
65 | 144 | Haverinen Miia | 1993 | KuKi | 93A108 | 50 m | ||
66 | 147 | Kampman Erika | 1995 | KuKi | 95A407 | 50 m | ||
67 | 177 | Immonen Anne | 1997 | OuLo | 97A180 | 50 m | ||
68 | 198 | Pajuluoma Inna | 1999 | OuLo | 99A141 | 50 m | ||
Tekij: WinGrodan 1.17.00 |
Lisenssi: Oulun Uimaseura |