Program för Östsvenska GP
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Östsvenska GP |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
07:37 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 22, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
392 |
3 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
453 |
4 |
Henriette Syrrist |
2000 |
|
Ullensaker |
|
50m |
6:09.01 |
338 |
5 |
Maria Björnberg |
1998 |
AK2698 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
6:23.87 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
404 |
1 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
5:53.21 |
362 |
2 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:45.26 |
281 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
5:36.94 |
405 |
4 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
5:34.70 |
391 |
5 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:34.79 |
170 |
6 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
5:37.49 |
442 |
7 |
Timea Aspegren |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:47.92 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:32.33 |
293 |
2 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:29.61 |
215 |
3 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
5:25.80 |
412 |
4 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
5:25.04 |
297 |
5 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:25.30 |
384 |
6 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:28.28 |
63 |
7 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
5:30.01 |
452 |
8 |
Thea Skjæveland |
1999 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:32.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Agnes Arberg |
2001 |
AF6201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
5:24.50 |
38 |
2 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
5:10.80 |
295 |
3 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:09.88 |
73 |
4 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:52.98 |
308 |
5 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:01.15 |
451 |
6 |
Elise Skjæveland |
1997 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:10.42 |
277 |
7 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
5:18.91 |
7 |
8 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
5:25.03 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
07:37 |
|