Ohjelma XXXIII Oskarin Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 4
|
Kilpailu |
XXXIII Oskarin Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
10:11 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (13) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saara Kiuru |
2004 |
04A410 |
UKK |
|
25m |
|
|
2 |
Denise Palonen |
2005 |
05A241 |
SWIM |
|
25m |
|
|
3 |
Juuli Kinnunen |
2004 |
04A549 |
SWIM |
|
25m |
|
|
4 |
Veera Kinnunen |
2004 |
04A579 |
SWIM |
|
50m |
3:51.34 |
3:51.34 |
5 |
Meeri Kerkkänen |
2004 |
04A520 |
JoUS |
|
50m |
3:59.30 |
3:59.30 |
6 |
Sanni Taskinen |
2003 |
03A831 |
SWIM |
|
25m |
|
|
7 |
Ilona Jakonen |
1998 |
98A588 |
Plaani |
|
25m |
|
|
8 |
Meri Elo |
2006 |
06A187 |
SWIM |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Noora Kekola |
2004 |
04A028 |
SeUi |
|
25m |
3:40.92 |
3:45.92 |
2 |
Aamu Kannosto |
2005 |
05A001 |
SeUi |
|
25m |
3:35.43 |
3:40.43 |
3 |
Ida Kauppinen |
2005 |
05A319 |
LrU |
|
25m |
3:34.48 |
3:39.48 |
4 |
Tinka Tamminen |
2006 |
06A126 |
LaUS |
|
25m |
3:32.18 |
3:37.18 |
5 |
Eevi-Maria Bogdanova |
2005 |
05A106 |
LaUS |
|
25m |
3:32.70 |
3:37.70 |
6 |
Siiri Levonoja |
2004 |
04A389 |
UKK |
|
25m |
3:34.99 |
3:39.99 |
7 |
Aino Suominen |
2004 |
04A355 |
UKK |
|
25m |
3:35.70 |
3:40.70 |
8 |
Ronja Terävä |
2005 |
05A658 |
LrU |
|
25m |
3:42.64 |
3:47.64 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Melina Rantala |
2005 |
05A057 |
UKK |
|
25m |
3:28.87 |
3:33.87 |
2 |
Iiris Saranpää |
2002 |
02A912 |
JoUS |
|
25m |
3:28.04 |
3:33.04 |
3 |
Anna Kajosmäki |
2004 |
04A310 |
SWIM |
|
25m |
3:25.15 |
3:30.15 |
4 |
Mitra Pietiäinen |
2004 |
04A567 |
JoUS |
|
25m |
3:23.62 |
3:28.62 |
5 |
Ida Heino |
2000 |
00B157 |
PUS |
|
25m |
3:24.17 |
3:29.17 |
6 |
Aada Tourunen |
2004 |
04A323 |
SWIM |
|
25m |
3:26.23 |
3:31.23 |
7 |
Tiinu Tamminen |
2006 |
06A122 |
LaUS |
|
25m |
3:28.07 |
3:33.07 |
8 |
Sara Sorri |
2003 |
03A726 |
SWIM |
|
50m |
3:34.11 |
3:34.11 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Noora Kuparinen |
2004 |
04A288 |
SWIM |
|
25m |
3:20.73 |
3:25.73 |
2 |
Ella Suominen |
2004 |
04A354 |
UKK |
|
25m |
3:19.64 |
3:24.64 |
3 |
Kia Lindholm |
2002 |
02A890 |
SWIM |
|
25m |
3:16.27 |
3:21.27 |
4 |
Oona Parviainen |
2002 |
02A431 |
JoUS |
|
25m |
3:13.74 |
3:18.74 |
5 |
Milka-Maria Rasinpää |
2003 |
03A159 |
SeUi |
|
25m |
3:14.99 |
3:19.99 |
6 |
Emma Mangeloja |
2003 |
03A757 |
SWIM |
|
25m |
3:16.40 |
3:21.40 |
7 |
Nea Parkatti |
2004 |
04A345 |
SWIM |
|
25m |
3:20.44 |
3:25.44 |
8 |
Milla Kähkönen |
2005 |
05A054 |
LaUS |
|
25m |
3:22.74 |
3:27.74 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla Hännikäinen |
2004 |
04A214 |
LaUS |
|
25m |
3:12.86 |
3:17.86 |
2 |
Saana Järvinen |
2003 |
03A761 |
SWIM |
|
25m |
3:12.21 |
3:17.21 |
3 |
Viivi Nurmela |
2004 |
04A033 |
SeUi |
|
25m |
3:09.73 |
3:14.73 |
4 |
Linda Merimaa |
2002 |
02A335 |
LaUS |
|
25m |
3:07.46 |
3:12.46 |
5 |
Siiri Pitkänen |
2003 |
03A665 |
LrU |
|
25m |
3:08.59 |
3:13.59 |
6 |
Sofia Ellonen |
2004 |
04A435 |
UKK |
|
25m |
3:09.90 |
3:14.90 |
7 |
Viivi Nieminen |
2002 |
02A457 |
UiTa |
|
25m |
3:12.34 |
3:17.34 |
8 |
Sofia Martinkauppi |
2003 |
03A049 |
UKK |
|
25m |
3:13.61 |
3:18.61 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Soile Auvinen |
2002 |
02A259 |
UiTa |
|
25m |
3:06.23 |
3:11.23 |
2 |
Evgenia Vlasova |
2003 |
03A746 |
UiTa |
|
25m |
3:03.64 |
3:08.64 |
3 |
Santra Nieminen |
2004 |
04A208 |
UKK |
|
25m |
3:01.75 |
3:06.75 |
4 |
Aada Taiponen |
2004 |
04A449 |
STRiksu |
|
25m |
3:00.75 |
3:05.75 |
5 |
Inka Metiäinen |
2003 |
03A640 |
SWIM |
|
50m |
3:05.95 |
3:05.95 |
6 |
Rosa Antikainen |
2002 |
02A698 |
Plaani |
|
25m |
3:03.42 |
3:08.42 |
7 |
Melissa Talvio |
2001 |
01A793 |
LaUS |
|
50m |
3:10.79 |
3:10.79 |
8 |
Ella Ohra-Aho |
2003 |
03A882 |
AU |
|
25m |
3:06.89 |
3:11.89 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tinja Lasonen |
2004 |
04A230 |
PUS |
|
25m |
2:59.74 |
3:04.74 |
2 |
Saara Palo |
1996 |
96A219 |
SeUi |
|
25m |
2:58.87 |
3:03.87 |
3 |
Vilma Tuokko |
2002 |
02A414 |
LaUS |
|
25m |
2:57.69 |
3:02.69 |
4 |
Stella Freystätter |
2003 |
03A735 |
HSS |
|
50m |
3:02.13 |
3:02.13 |
5 |
Kaisa Himanen |
2003 |
03A163 |
MiUS |
|
25m |
2:57.52 |
3:02.52 |
6 |
Nea Mustonen |
2004 |
04A265 |
LaUS |
|
25m |
2:58.05 |
3:03.05 |
7 |
Eeva Paapio |
2001 |
01A891 |
SWIM |
|
50m |
3:04.45 |
3:04.45 |
8 |
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
04A166 |
UKK |
|
50m |
3:04.78 |
3:04.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Nurmi |
2000 |
00A495 |
UKK |
|
25m |
2:54.95 |
2:59.95 |
2 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
LrU |
|
25m |
2:54.14 |
2:59.14 |
3 |
Mariia Sherstiuk |
2003 |
03B010 |
UiTa |
|
25m |
2:53.43 |
2:58.43 |
4 |
Julia Sairanen |
2003 |
03A868 |
LaUS |
|
25m |
2:53.12 |
2:58.12 |
5 |
Minna Kinnunen |
2003 |
03A327 |
JoUS |
|
25m |
2:53.39 |
2:58.39 |
6 |
Hilla Kuuva |
2003 |
03A513 |
LrU |
|
25m |
2:54.13 |
2:59.13 |
7 |
Siiri Pellinen |
2003 |
03A581 |
SWIM |
|
25m |
2:54.22 |
2:59.22 |
8 |
Lotta Isola |
2003 |
03A202 |
UKK |
|
25m |
2:56.57 |
3:01.57 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hanna Mangeloja |
2001 |
01B126 |
SWIM |
|
50m |
2:57.14 |
2:57.14 |
2 |
Noora Leppänen |
2001 |
01A088 |
SWIM |
|
50m |
2:55.49 |
2:55.49 |
3 |
Emilia Leppänen |
1999 |
99A448 |
SWIM |
|
50m |
2:55.27 |
2:55.27 |
4 |
Eveliina Koivula |
2003 |
03A192 |
UiTa |
|
25m |
2:49.24 |
2:54.24 |
5 |
Ella Ekman |
2003 |
03A645 |
UiTa |
|
25m |
2:49.35 |
2:54.35 |
6 |
Viivi Merisalo |
2002 |
02A419 |
SWIM |
|
25m |
2:50.27 |
2:55.27 |
7 |
Kiia Kinnunen |
2003 |
03A368 |
UiTa |
|
25m |
2:51.61 |
2:56.61 |
8 |
Kanerva Kinnunen |
2004 |
04A027 |
UKK |
|
25m |
2:52.75 |
2:57.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anni-Maria Laakso |
2003 |
03A207 |
JIlves |
|
50m |
2:52.89 |
2:52.89 |
2 |
Vilhelmiina Wegelius |
2002 |
02A466 |
JoUS |
|
25m |
2:45.13 |
2:50.13 |
3 |
Senni Mattila |
2003 |
03A003 |
PUS |
|
25m |
2:43.60 |
2:48.60 |
4 |
Vivian Heräjärvi |
2001 |
01A352 |
JIlves |
|
25m |
2:43.34 |
2:48.34 |
5 |
Emma Koiranen |
2001 |
01A054 |
HSS |
|
50m |
2:48.55 |
2:48.55 |
6 |
Emmi Kaunisto |
2002 |
02A031 |
PUS |
|
25m |
2:44.04 |
2:49.04 |
7 |
Kiira Kangasniemi |
2003 |
03A124 |
Virkiä |
|
25m |
2:45.90 |
2:50.90 |
8 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
04A222 |
LaUS |
|
50m |
2:53.78 |
2:53.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Enni Lahtinen |
2002 |
02A363 |
UiTa |
|
25m |
2:42.77 |
2:47.77 |
2 |
Siiri Välimaa |
2002 |
02A327 |
TuUS |
|
50m |
2:45.76 |
2:45.76 |
3 |
Laura Lempinen |
2001 |
01A928 |
LrU |
|
25m |
2:40.50 |
2:45.50 |
4 |
Roosa Lehtola |
2001 |
01A806 |
TuUS |
|
50m |
2:44.69 |
2:44.69 |
5 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
UiTa |
|
25m |
2:39.80 |
2:44.80 |
6 |
Senni Ovaskainen |
2001 |
01A093 |
LaUS |
|
50m |
2:45.61 |
2:45.61 |
7 |
Emilia Skinnari |
2002 |
02A279 |
LaUS |
|
50m |
2:46.62 |
2:46.62 |
8 |
Milla Hyttinen |
2003 |
03A149 |
HSS |
|
50m |
2:48.03 |
2:48.03 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olga Koskinen |
2002 |
02A165 |
UKK |
|
25m |
2:38.83 |
2:43.83 |
2 |
Anni Hirvo |
2001 |
01A485 |
TuUS |
|
50m |
2:42.71 |
2:42.71 |
3 |
Pinja Penttilä |
2001 |
01A456 |
UKK |
|
25m |
2:36.05 |
2:41.05 |
4 |
Jemilia Haapakoski |
2002 |
02A236 |
LaUS |
|
50m |
2:40.19 |
2:40.19 |
5 |
Sanni Lampi |
2001 |
01A133 |
SWIM |
|
50m |
2:40.69 |
2:40.69 |
6 |
Mathilda Kalenius |
2002 |
02A119 |
KoU |
|
50m |
2:41.20 |
2:41.20 |
7 |
Sara Virtanen |
2002 |
02A887 |
SWIM |
|
25m |
2:38.55 |
2:43.55 |
8 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
50m |
2:44.39 |
2:44.39 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Hämäläinen |
2000 |
00A469 |
LaUS |
|
50m |
2:32.60 |
2:32.60 |
2 |
Raakel Bärlund |
2001 |
01A081 |
LaUS |
|
50m |
2:29.44 |
2:29.44 |
3 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
50m |
2:24.95 |
2:24.95 |
4 |
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
96A597 |
LrU |
|
50m |
2:21.03 |
2:21.03 |
5 |
Melek Ayarci |
1999 |
99A045 |
LaUS |
|
25m |
2:19.83 |
2:24.83 |
6 |
Mimosa Jallow |
1994 |
94A395 |
Plaani |
|
25m |
2:24.17 |
2:29.17 |
7 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
25m |
2:27.22 |
2:32.22 |
8 |
Aino Mononen |
2001 |
01A089 |
JoUS |
|
50m |
2:39.65 |
2:39.65 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
20 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
10:11 |
|