Program for Alm Brand Bank Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 29, 100m Brystsvmning Damer |
# | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bagge Caroline Gttrup | 2003 | KGE | 0322AB | 25 m | 1:22.39 | |
2 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERD | 0344AE | 25 m | 1:23.92 | |
3 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGR | 0484AI | 25 m | 1:25.77 | |
4 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:26.42 | |
5 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KGE | 0454AA | 50 m | 1:27.27 | |
6 | Uldall Frida | 2003 | HILLERD | 0364AJ | 25 m | 1:28.70 | |
7 | Petersen Line Nhr | 2003 | KGE | 0378AI | 25 m | 1:28.95 | |
8 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERD | 0288AP | 25 m | 1:29.07 | |
9 | Kuramoto Mia Mrk | 2003 | HELSINGR | 0356AQ | 25 m | 1:29.52 | |
10 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERD | 0374AT | 25 m | 1:29.61 | |
11 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:29.71 | |
12 | Schrder Caroline Buhl | 2003 | ALLERD | 0314AB | 25 m | 1:30.55 | |
13 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGR | 0268AT | 25 m | 1:31.15 | |
14 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:33.87 | |
15 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERD | 0434AP | 25 m | 1:35.21 | |
16 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 1:35.75 | |
17 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGR | 0574AH | 25 m | 1:36.08 | |
18 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:36.26 | |
19 | Stenbkgrd Freja | 2003 | HELSINGR | 0306AJ | 25 m | 1:37.53 | |
20 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGR | 0442AE | 25 m | 1:37.85 | |
21 | Grtner Silje | 2003 | KGE | 0322AW | 25 m | 1:39.73 | |
22 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERD | 0484AA | 25 m | 1:40.69 | |
23 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGR | 0442AP | 25 m | 1:43.18 | |
24 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:43.26 | |
25 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGR | 0374AW | 25 m | 1:43.34 | |
26 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGR | 0314AK | 25 m | 1:43.93 | |
27 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSR | 0378AM | 25 m | 1:45.95 | |
28 | Schmidt Astrid Nrret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:46.12 | ||
29 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:46.63 | |
30 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERD | 0454AE | 25 m | 1:51.10 | |
31 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:52.37 | |
32 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KGE | 0508AA | 25 m | 1:52.74 | |
33 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERD | 0494AD | 50 m | 1:52.80 | |
34 | Brnnicke Maya Krogh | 2005 | KGE | 0508AB | 25 m | 1:55.24 | |
35 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:55.57 | |
36 | Hansen Mathilde Mrk | 2004 | KORSR | 0488AU | 25 m | 2:01.82 | |
37 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERD | 0478AL | 25 m | 2:03.38 | |
38 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:17.36 | ||
39 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:36.08 | ||
40 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
41 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerd | Udskriftstidspunkt | 19:28 |