Startliste for Alm Brand Bank Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Alm Brand Bank Cup |
|
Udskriftsdato |
07 februar 2016 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 februar 2016 |
|
|
|
|
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 11:04 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
2 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
125 |
3 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
4:30.00 |
147 |
4 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
Sascha Haste |
2007 |
|
RINGSTED |
|
25m |
4:30.00 |
113 |
3 |
Sofia Broskov Pedersen |
2007 |
|
RINGSTED |
|
25m |
4:22.17 |
102 |
4 |
Astrid Kruuse |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
4:30.00 |
153 |
5 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Rose Dysted |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
3:46.84 |
171 |
2 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERØD |
|
25m |
3:43.82 |
154 |
3 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
25m |
3:36.39 |
148 |
4 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
0792AA |
ALLERØD |
|
25m |
3:43.71 |
166 |
5 |
Ida Mogensen |
2006 |
0676AC |
ALLERØD |
|
25m |
3:44.36 |
120 |
6 |
Frederikke Steffensen |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
4:09.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
149 |
1 |
Julie Gersby |
2006 |
0698AC |
ALLERØD |
|
25m |
3:25.71 |
110 |
2 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
3:20.20 |
39 |
3 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
25m |
3:08.18 |
271 |
4 |
Katrine Langholm Jensen |
2004 |
0402AE |
KORSØR |
|
25m |
3:10.88 |
150 |
5 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
25m |
3:25.62 |
115 |
6 |
Malene Reynolds |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
3:31.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
3:04.56 |
248 |
2 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
3:01.09 |
25 |
3 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
3:00.00 |
36 |
4 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
3:00.64 |
178 |
5 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
3:01.52 |
139 |
6 |
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
0644AC |
ALLERØD |
|
25m |
3:06.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:54.19 |
251 |
2 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
2:46.59 |
250 |
3 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
2:42.68 |
61 |
4 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
2:44.79 |
247 |
5 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
2:49.61 |
33 |
6 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:59.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:40.10 |
9 |
2 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
2:37.03 |
279 |
3 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
2:34.33 |
123 |
4 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
2:34.59 |
244 |
5 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
2:37.17 |
126 |
6 |
Cathrine Wismann |
2002 |
|
RINGSTED |
|
25m |
2:42.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
163 |
1 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
2:33.36 |
90 |
2 |
Sophie Grandjean |
2003 |
0346AR |
RINGSTED |
|
25m |
2:31.51 |
257 |
3 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
2:29.80 |
226 |
4 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
2:30.10 |
241 |
5 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
2:33.30 |
336 |
6 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:34.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Naja Thomsen |
2003 |
0398AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.81 |
240 |
2 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
2:24.52 |
325 |
3 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:18.12 |
261 |
4 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
2:19.61 |
253 |
5 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
25m |
2:24.63 |
327 |
6 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
07 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|