2019-09-16   02:22:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Talviuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspäivämäärä  06 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:04   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 helmikuu 2016         
 
 
 
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Ville Saxén  1981  81A092  Vanders    25m     
Joonatan Lipiäinen  2005  05A126  Vanders    50m  54.93  53.93 
Konsta Pekkala  2003  03A959  Vanders    50m  58.25  57.25 
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Elisey Sobatkovskiy  2004  04A778  Vanders    25m  48.49  48.49 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    50m  48.63  47.63 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    25m  46.31  46.31 
Oskari Toivonen  2004  04A114  Vanders    50m  48.18  47.18 
Mikael Vatiainen  2003  03A977  Vanders    50m  49.10  48.10 
Sami Nenonen  2001  01A105  Vanders    25m  48.77  48.77 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Pirinen  2005  05A567  JUK    50m  45.55  44.55 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    25m  42.35  42.35 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    25m  39.37  39.37 
Aarne Myllynen  2002  02A328  JUK    25m  38.57  38.57 
Elias Rajala  2002  02A732  Vanders    25m  39.35  39.35 
Leo Kallionpää  2002  02A735  Vanders    25m  39.53  39.53 
Oscar Kullström  2002  02A323  Vanders    50m  44.72  43.72 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    50m  47.02  46.02 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    25m  36.53  36.53 
Daniel Kotov  2000  00B200  Vanders    25m  34.86  34.86 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    25m  33.76  33.76 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    25m  31.99  31.99 
Sami Wahlman  1973  73A018  Vanders    25m  32.43  32.43 
Ivan Turbin  2001  01A590  Cetus    25m  34.47  34.47 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  34.92  34.92 
Aleksanteri Nord  2002  02A814  Vanders    25m  37.78  37.78 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  06 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  15:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner