Ohjelma Østdansk Masters Mesterskab
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Østdanske Masters Mesterskab |
|
Udskriftsdato |
16 januar 2016 |
|
|
Stævne by |
Køge |
|
Udskriftstidspunkt |
15:36 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Køge Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 januar 2016 |
|
|
|
|
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
1 |
Inge-Lise Damberg |
1957 |
5762AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.60 |
155 |
2 |
Louise Green Engberg |
1978 |
|
RINGSTED |
|
25m |
35.01 |
113 |
3 |
Jurate Pranckeviciene |
1975 |
|
TORPEDOS |
|
25m |
33.00 |
41 |
4 |
Negar Latifi |
1990 |
9018AF |
U.S.G |
|
25m |
34.00 |
144 |
5 |
Hanne Stevnsborg |
1957 |
5752AA |
KØGE |
|
25m |
35.55 |
50 |
6 |
Lone Olczyk |
1964 |
|
ALLERØD |
|
25m |
40.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
1 |
Carola Pedersen |
1989 |
8958AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.07 |
116 |
2 |
Ane Andersen |
1990 |
9016AF |
SØLLERØD |
|
25m |
30.59 |
94 |
3 |
Anne Roslyng |
1983 |
8376AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
30.43 |
44 |
4 |
Sylvia Yang |
1986 |
8634AC |
U.S.G |
|
25m |
30.50 |
69 |
5 |
Tine Carstensen |
1962 |
6212AA |
NÆSTVED |
|
25m |
30.80 |
89 |
6 |
Pia Vibe Petersen |
1964 |
6412AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
33.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Clara Lindecrona |
1993 |
9308AA |
U.S.G |
|
25m |
30.00 |
49 |
2 |
Stine Dahl Vest |
1994 |
9492AH |
U.S.G |
|
25m |
29.00 |
34 |
3 |
Mathilde Schwartz |
1988 |
8802AA |
U.S.G |
|
25m |
27.23 |
47 |
4 |
Susanne Rübner-Petersen |
1994 |
9448AA |
U.S.G |
|
25m |
28.45 |
100 |
5 |
Mathilde Leth-Espensen |
1995 |
9548AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.03 |
4 |
6 |
Katja Kousgard |
1974 |
7402AA |
TRITON B |
|
25m |
30.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
16 januar 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:36 |
|