Program för S 71-Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 51 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:27.58 | |
2 | 118 | Lupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | AF8703 | 25 m | 1:27.79 | |
3 | 36 | Huasson Anthon | 2004 | HÖÖRS SS | AO2304 | 25 m | 1:27.84 | |
4 | 133 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 25 m | 1:28.21 | |
5 | 190 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 1:28.47 | |
6 | 88 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 1:33.77 | |
7 | 16 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:34.58 | |
8 | 35 | Hua Vincent | 2004 | HÖÖRS SS | AS2704 | 25 m | 1:35.39 | |
9 | 81 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 1:37.31 | |
10 | 82 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:37.37 | |
11 | 159 | Möller Vincent | 2003 | SS DELFIN | AB2103 | 25 m | 1:38.84 | |
12 | 23 | Grahn Vincent | 2004 | HÖGANÄS SS | AF0904 | 25 m | 1:38.91 | |
13 | 83 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:39.73 | |
14 | 15 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 1:40.85 | |
15 | 22 | Erlandsson Eimantas | 2003 | HÖGANÄS SS | AP4103 | 25 m | 1:41.14 | |
16 | 166 | Christiansson Isak | 2003 | TYRINGE SS | AC2903 | 25 m | 1:42.24 | |
17 | 19 | Andersson Love | 2004 | HÖGANÄS SS | AI4304 | 25 m | 1:42.55 | |
18 | 24 | Gudmundsson Edward | 2003 | HÖGANÄS SS | AS1703 | 25 m | 1:43.77 | |
19 | 122 | Wester Andre | 2003 | SIM ENGELH | AO4303 | 25 m | 1:43.83 | |
20 | 90 | Cato Alfred | 2004 | OSBY SS | AA4904 | 25 m | 1:46.81 | |
21 | 46 | Lesmac Liam | 2003 | KK KARPEN | AS2103 | 25 m | 1:47.19 | |
22 | 161 | Nilsson Douglas | 2003 | SS DELFIN | AB3103 | 25 m | 1:48.13 | |
23 | 20 | Andersson Theo | 2004 | HÖGANÄS SS | AI2304 | 25 m | 1:49.62 | |
24 | 196 | Persson-Bodén Filip | 2003 | S 71 | AW9903 | 25 m | 1:49.64 | |
25 | 91 | Engström Mattis | 2003 | OSBY SS | AC6703 | 25 m | 1:49.78 | |
26 | 110 | Andersen Noah | 2005 | SIM ENGELH | AD5105 | 25 m | 1:54.34 | |
27 | 76 | Larmark Carl | 2005 | LANDSKRONA | AB4105 | 50 m | 1:56.46 | |
28 | 44 | Jellbom Axel | 2004 | KK KARPEN | AG5504 | 25 m | 1:58.33 | |
29 | 49 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 25 m | 2:08.16 | |
30 | 30 | Lindström Marco | 2004 | HÖGANÄS SS | AL7904 | 25 m | 2:10.77 | |
31 | 137 | Andersson Kevin | 2005 | SK RAN | AJ8905 | 50 m | 2:22.17 | |
32 | 33 | Petersén Tejas | 2004 | HÖGANÄS SS | AV8104 | 25 m | ||
33 | 98 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | AD3506 | 25 m | ||
34 | 101 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | AD3106 | 25 m | ||
35 | 123 | Westerberg Axel | 2005 | SIM ENGELH | AK0905 | 25 m | ||
36 | 138 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 10 februari 2016 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:46 |