Startliste for Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 47, 100m Frisim P 13 o y |
Sponsor: Yrev |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 221 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 57.55 | |
2 | 338 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 58.40 | |
3 | 15 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 58.63 | |
4 | 211 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 59.70 | |
5 | 429 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 25 m | 1:01.02 | |
6 | 235 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:01.53 | |
7 | 536 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:01.81 | |
8 | 278 | Wrenne Hannes | 2004 | RONNEBY SS | AC4304 | 25 m | 1:02.50 | |
9 | 48 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:02.70 | |
10 | 49 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 1:03.14 | |
11 | 543 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:03.88 | |
12 | 140 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 1:04.36 | |
13 | 402 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:04.50 | |
14 | 602 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 1:04.71 | |
15 | 133 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 1:04.89 | |
16 | 389 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 1:05.04 | |
17 | 514 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:05.38 | |
18 | 284 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 1:05.77 | |
19 | 277 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 1:05.84 | |
20 | 421 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 1:06.09 | |
21 | 335 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:06.15 | |
22 | 159 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 1:06.21 | |
23 | 249 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 1:06.22 | |
24 | 79 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 1:06.39 | |
25 | 253 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 1:06.79 | |
26 | 519 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:06.81 | |
27 | 300 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 1:06.85 | |
28 | 210 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 1:06.89 | |
29 | 623 | Hua Vincent | 2004 | HÖRBY SK | AS2704 | 25 m | 1:06.98 | |
30 | 149 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:07.03 | |
31 | 345 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 25 m | 1:07.05 | |
32 | 199 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:07.17 | |
33 | 365 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 1:07.42 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 13 november 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 13:33 |