Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 8, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
16 - 18 år |
1 | 108 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 2:29.10 | |
2 | 64 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:30.88 | |
3 | 190 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 2:31.16 | |
4 | 8 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 2:34.49 | |
5 | 151 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 2:35.81 | |
6 | 113 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:37.68 | |
7 | 41 | Jöhncke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | AN5699 | 25 m | 2:39.96 | |
8 | 94 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 2:41.52 | |
9 | 25 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:41.70 | |
10 | 59 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:43.27 | |
11 | 120 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 2:43.57 | |
12 | 136 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 2:44.17 | |
13 | 195 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 2:46.99 | |
14 | 47 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 25 m | 2:49.36 | |
15 | 89 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 2:50.17 | |
16 | 77 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 25 m | 2:51.38 | |
17 | 202 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 2:56.39 | |
18 | 161 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 2:59.02 |
15 år |
1 | 46 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:36.80 | |
2 | 163 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:38.08 | |
3 | 117 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 2:39.53 | |
4 | 157 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 2:43.00 | |
5 | 33 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:45.19 | |
6 | 182 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 2:47.90 | |
7 | 42 | Liljeqvist Moa | 2001 | HÖGANÄS SS | BH2401 | 25 m | 2:49.01 | |
8 | 184 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 2:50.66 | |
9 | 66 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 2:55.10 | |
10 | 107 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 2:55.27 | |
11 | 80 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 3:00.35 | |
12 | 191 | Jartelius Felicia | 2001 | SK TRITON | AS6601 | 25 m | 3:01.17 | |
13 | 212 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m |
14 år |
1 | 173 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 2:42.37 | |
2 | 71 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:42.98 | |
3 | 177 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 2:45.02 | |
4 | 144 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 2:47.31 | |
5 | 170 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 25 m | 2:48.74 | |
6 | 75 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:50.81 | |
7 | 148 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 2:50.99 | |
8 | 7 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:51.30 | |
9 | 194 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 2:54.12 | |
10 | 201 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 2:57.44 | |
11 | 22 | Lindahl Andersson Amanda | 2002 | ESLÖVS SS | BC9202 | 25 m | 2:57.68 | |
12 | 36 | Elming Anna | 2002 | HÖGANÄS SS | AX8602 | 25 m | 3:06.85 | |
13 | 207 | Pålsson Malin | 2002 | SK TRITON | AO6402 | 25 m | 3:09.17 | |
14 | 211 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 3:12.33 | |
15 | 209 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 25 m | 3:24.78 | |
16 | 137 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 25 m |
13 år och yngre |
1 | 213 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK TRITON | AE4603 | 25 m | 2:42.48 | |
2 | 60 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 2:49.78 | |
3 | 10 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 2:52.35 | |
4 | 208 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 2:55.10 | |
5 | 183 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:55.62 | |
6 | 116 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 2:56.23 | |
7 | 112 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:57.20 | |
8 | 122 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 2:58.52 | |
9 | 12 | Nilsson Jennifer | 2003 | SS DELFIN | AC3803 | 25 m | 3:00.95 | |
10 | 222 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 3:01.42 | |
11 | 214 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 3:01.95 | |
12 | 178 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 3:02.78 | |
13 | 58 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 3:05.29 | |
14 | 121 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 3:06.44 | |
15 | 49 | d´ Aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 25 m | 3:06.91 | |
16 | 224 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 3:12.05 | |
17 | 219 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 3:12.26 | |
18 | 127 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 3:13.51 | |
19 | 125 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 3:13.63 | |
20 | 232 | Persson Ella | 2003 | HÖGANÄS SS | AX2403 | 25 m | 3:13.86 | EFT |
21 | 13 | Petersen Alexandra | 2003 | SS DELFIN | AC1803 | 25 m | 3:14.60 | |
22 | 226 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 3:17.38 | |
23 | 223 | Kronkvist Elin | 2004 | ÄNGELHOLM | AG6204 | 25 m | 3:18.51 | |
24 | 218 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 3:19.74 | |
25 | 67 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 50 m | 3:41.69 | |
26 | 131 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | ||
27 | 133 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LÖDDE | AS8204 | 25 m | ||
28 | 134 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 29 januari 2016 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 20:01 |