Program för UGP1 och ebo sprintcup, Eslöv
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
UGP1- ebocup |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
Finaler (9) |
Beräknad start 15:52 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
181 |
2 |
Filip af Klinteberg |
2003 |
AE3103 |
SK TRITON |
|
25m |
3:22.96 |
153 |
3 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
3:06.58 |
32 |
4 |
Jakob Tidén |
2006 |
AD2906 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:09.22 |
26 |
5 |
Aleksandar Ristevski |
2003 |
AT2703 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:26.32 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
3:01.44 |
30 |
2 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:59.79 |
11 |
3 |
Douglas Nilsson |
2003 |
AB3103 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:53.08 |
138 |
4 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:58.36 |
31 |
5 |
Axel Thelin |
2002 |
AW4902 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:59.87 |
24 |
6 |
Toni Milkov |
2004 |
AK6304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:02.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
25m |
2:45.72 |
119 |
2 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:44.52 |
206 |
3 |
Noel Persson |
2002 |
AG2702 |
SK TRITON |
|
25m |
2:43.57 |
128 |
4 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:44.38 |
9 |
5 |
Vincent Möller |
2003 |
AB2103 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:45.71 |
29 |
6 |
Oskar Strandqvist |
2004 |
AG0304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:46.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Herman Modig |
2003 |
AC3903 |
KSLS |
|
25m |
2:38.93 |
123 |
2 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:34.78 |
197 |
3 |
Sebastian Mickelsson |
2001 |
AM0501 |
SK TRITON |
|
25m |
2:34.11 |
109 |
4 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:34.25 |
225 |
5 |
Leo Pekberg |
2002 |
AF7902 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:36.47 |
28 |
6 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:41.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Oscar Palmqvist |
2000 |
AF9300 |
SK TRITON |
|
25m |
2:27.37 |
129 |
2 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:26.85 |
199 |
3 |
Fredrik Nilsson |
2002 |
AA8302 |
SK TRITON |
|
25m |
2:25.68 |
155 |
4 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
25m |
2:26.35 |
229 |
5 |
Jacob Engström |
2000 |
AJ2700 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:27.10 |
139 |
6 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:28.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
25m |
2:21.29 |
189 |
2 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK TRITON |
|
25m |
2:18.22 |
115 |
3 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:15.79 |
114 |
4 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:16.94 |
158 |
5 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
25m |
2:18.78 |
152 |
6 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
SK RAN |
|
25m |
2:22.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:13.83 |
43 |
2 |
Jesper Lundqvist |
1999 |
AU6599 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:13.33 |
118 |
3 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:09.04 |
16 |
4 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:11.25 |
159 |
5 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
25m |
2:13.62 |
82 |
6 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:15.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Erik Kronkvist |
1999 |
AO3199 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:08.70 |
14 |
2 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:07.52 |
192 |
3 |
Samuel Kvist |
2000 |
AB0700 |
SK TRITON |
|
25m |
2:06.42 |
235 |
4 |
Primus Olsson |
2000 |
av7100 |
MKK |
|
25m |
2:07.07 |
110 |
5 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:08.14 |
126 |
6 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:08.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Ali Hariri |
1996 |
Ak7196 |
SK RAN |
|
25m |
2:03.42 |
2 |
2 |
Daniel Olsson-Shirazi |
1997 |
av9197 |
SK RAN |
|
25m |
2:01.97 |
210 |
3 |
Oskar Skarin |
1999 |
AD0999 |
SK TRITON |
|
25m |
1:58.52 |
164 |
4 |
Artin Shahsavar |
1999 |
AV8399 |
SK RAN |
|
25m |
2:00.36 |
200 |
5 |
Nicolas Nolén |
2000 |
AG4500 |
SK TRITON |
|
25m |
2:02.71 |
185 |
6 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
2:05.98 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
14:10 |
|