Program för UGP 1 och ENA-sprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 31/1 Klockan 09.00 (Insim kl 07.50)
Gren 13, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 44 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 18:36.48 | |
2 | 137 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 18:42.09 | |
3 | 39 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 19:15.58 | |
4 | 25 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 19:28.20 | |
5 | 55 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 19:39.63 | |
6 | 57 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 19:46.49 | |
7 | 22 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 20:32.40 | |
8 | 117 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 20:43.02 | |
9 | 50 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 20:43.76 | |
10 | 12 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 20:46.46 | |
11 | 32 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 50 m | 21:05.85 | |
12 | 36 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 21:19.22 | |
13 | 24 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 21:26.15 | |
14 | 86 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 21:41.78 | |
15 | 77 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 21:49.39 | |
16 | 102 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 21:56.30 | |
17 | 40 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 22:00.87 | |
18 | 8 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 22:09.32 | |
19 | 82 | Granlund Linn | 2001 | KARLSKO SF | AM3801 | 25 m | 22:32.84 | |
20 | 41 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 23:31.13 | |
21 | 29 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 50 m | 25:47.16 | |
22 | 46 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | ||
23 | 47 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | ||
24 | 53 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | ||
25 | 56 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | ||
26 | 61 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | ||
27 | 63 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | ||
28 | 72 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | ||
29 | 93 | Thyrman Filippa | 2001 | KARLSKO SF | BU0601 | 25 m | ||
30 | 114 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | EFT | |
31 | 118 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | ||
32 | 142 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | ||
33 | 144 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | ||
34 | 166 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | ||
35 | 172 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | ||
36 | 174 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
37 | 175 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | ||
38 | 189 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | ||
39 | 191 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 28 januari 2016 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 16:18 |