Program för UGP 1 och ENA-sprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 30/1 Klockan 15.00 (Insim kl 13.50)
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Ungdoms GP 1/ENA Sprinten2016 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
14:22 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 15:00 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
35 |
3 |
Arman Dumanyan |
2002 |
AR1702 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
84 |
4 |
Oskar Högqvist |
2003 |
AN1703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
74 |
5 |
Eric Åhlén |
2006 |
AA1506 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:37.05 |
9 |
2 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:19.44 |
110 |
3 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:01.41 |
108 |
4 |
Uros Jovancic |
2000 |
AS3300 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:01.79 |
178 |
5 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:35.98 |
60 |
6 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Samuel Vestin |
2002 |
AJ2502 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:59.75 |
65 |
2 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:56.01 |
91 |
3 |
Alexander Nylén |
2000 |
AD4300 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:43.80 |
89 |
4 |
Philip Löfbom |
2003 |
AC0903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:51.53 |
177 |
5 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:56.55 |
112 |
6 |
Filip Myringby |
2001 |
AS6901 |
KARLSTAD |
|
50m |
3:01.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:38.67 |
147 |
2 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
25m |
2:33.10 |
70 |
3 |
Viktor Syrén |
2000 |
AH5900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:22.17 |
156 |
4 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
25m |
2:32.96 |
10 |
5 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:35.37 |
109 |
6 |
Vilhelm Lovén |
1999 |
AP4999 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:43.01 |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
14:22 |
|