2019-09-20   14:05:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och ENA-sprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 30/1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
39  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:01.16   
57  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:01.88   
114  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:02.91   
153  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:02.98   
85  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:03.53   
44  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:03.68   
32  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:04.23   
22  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:04.26   
55  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:04.34   
10  17  Eklund Clara  2000  SK ENA  AV5800  25 m  1:04.87   
11  25  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:05.03   
12  92  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:05.12   
13  56  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:05.23   
14  118  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:05.52   
15  50  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:05.85   
16  106  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:05.97   
17  12  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:06.20   
18  152  Rydén Evelina  2000  ÖSA  BM2400  25 m  1:06.59   
19  117  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:06.72   
20  36  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:06.82   
21  162  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:06.87   
22  40  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:06.88   
23  144  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:06.91   
24  86  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:07.00   
25  81  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:07.11   
26  72  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:08.20   
27  167  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:08.67   
28  142  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:08.74   
29  102  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  1:09.07   
30  161  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:09.13   
31  166  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:09.34   
32  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  1:09.49   
33  158  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:09.53   
34  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  1:09.83   
35  23  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:10.36   
36  24  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:10.38   
37  41  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:10.46   
38  53  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:10.71   
39  82  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:10.73   
40  63  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:10.90   
41  13  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:11.03   
42  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:11.40   
43  101  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:11.60   
44  77  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:11.82   
45  169  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:12.71   
46  79  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  1:12.72   
47  Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  1:13.16   
48  182  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  1:13.31   
49  46  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:13.48   
50  14  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:13.64   
51  28  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:13.64   
52  93  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  1:13.97   
53  80  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:14.39   
54  155  Titus Jennifer  2002  ÖSA  AG5402  25 m  1:14.41   
55  29  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:14.57   
56  104  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:14.65   
57  38  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:14.87   
58  20  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:16.34   
59  95  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  50 m  1:16.42   
60  140  Engström Terese  1999  ÖSA  BF1899  25 m  1:16.49   
61  146  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:16.76   
62  33  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  1:16.80   
63  90  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  50 m  1:16.97   
64  111  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  1:17.45   
65  97  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:17.71   
66  174  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:17.82   
67  195  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  1:18.19  EFT 
68  61  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:18.23   
69  160  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:18.50   
70  180  Billström Minna  2001  STRÄNGNÄS  BH8201  25 m  1:19.69   
71  119  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:19.73   
72  11  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:20.00   
73  175  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:20.60   
74  47  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:22.49   
75  51  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:22.70   
76  69  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:22.77   
77  194  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:24.22  EFT 
78  27  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:25.33   
79  176  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  1:26.12   
80  172  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  1:27.06   
81  52  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:27.48   
82  145  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:27.69   
83  87  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:27.91   
84  62  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:28.22   
85  67  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  1:29.22   
86  21  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:29.30   
87  115  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:29.97   
88  165  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  1:32.93   
89  164  Larsson Ebba  2003  HK SIM  BO3603  25 m  1:35.14   
90  54  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:35.46   
91  45  Johansson Cornelia  2004  ESKILSTUNA  BC4804  25 m  1:38.25   
92  113  Peistorpet Elin  2004  KARLSTAD  AY0404  25 m  1:40.81   
93  34  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  1:41.17   
94  99  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m  1:41.32   
95  30  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:41.98   
96  49  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:42.25   
97  58  Magnusson Linnéa  2005  ESKILSTUNA  AH1405  25 m  1:42.34   
98  66  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  1:43.52   
99  64  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  1:46.08   
100  48  Karlberg Tove  2003  ESKILSTUNA  BP1203  25 m     
101  98  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
102  100  Duelien Vilma  2004  KARLSTAD  BF4604  25 m     
103  148  Metzsch Sandra  1999  ÖSA  BS7699  25 m     
104  154  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  16:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner