Program för UGP 1 och ENA-sprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 30/1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Ungdoms GP 1/ENA Sprinten2016 |
|
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
09:22 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 januari 2016 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (3) |
Beräknad start 12:00 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Erik Hilmersson |
1998 |
AY7598 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
178 |
2 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:42.74 |
139 |
3 |
Adrijan Danqi |
2002 |
AS2502 |
ÖSA |
|
25m |
1:32.55 |
110 |
4 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:32.96 |
78 |
5 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:25.83 |
19 |
2 |
Olle Hansen |
2001 |
AE9101 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.85 |
108 |
3 |
Uros Jovancic |
2000 |
AS3300 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:20.32 |
109 |
4 |
Vilhelm Lovén |
1999 |
AP4999 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:20.65 |
187 |
5 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:22.46 |
120 |
6 |
Samuel Vestin |
2002 |
AJ2502 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:31.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.33 |
31 |
2 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.03 |
147 |
3 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
25m |
1:06.56 |
10 |
4 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:10.13 |
107 |
5 |
Milos Jovancic |
2002 |
AH1302 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:13.21 |
59 |
6 |
Elias Paulson |
2000 |
AS0900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.91 |
Skapad av WinGrodan 1.24.08 |
Utskriftsdatum |
30 januari 2016 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
09:22 |
|