2018-12-16   11:31:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bålsta Swim Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

15_S
Gren 15, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  5:05.91   
211  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  5:07.38   
236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:11.78   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  5:13.32   
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  5:13.69   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  5:14.76   
209  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:14.93   
129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  5:21.38   
201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  5:21.86   
10  16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  5:22.59   
11  117  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  5:28.11   
12  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  5:30.70   
13  217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  5:31.84   
14  200  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  5:32.43   
15  143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  5:34.26   
16  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  5:35.24   
17  237  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  5:35.35   
18  99  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  5:50.61   
19  165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  6:00.24   
20  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  6:04.27   
21  151  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  6:04.69   
22  119  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  6:04.71   
23  107  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  6:09.45   
24  18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  6:13.38   
25  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  6:29.12   
26  161  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  6:33.12   
27  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  6:33.25   
28  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  6:37.68   
29  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  7:07.26   
30  20  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  7:17.32   
31  23  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m    RES 
32  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m    RES 
33  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m    RES 
34  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m    RES 
35  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m    RES 
36  79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m    RES 
37  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m    RES 
38  127  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m    RES 
39  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m    RES 
40  131  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m    RES 
41  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m    RES 
42  156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m    RES 
43  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m    RES 
44  164  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m    RES 
45  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner