2018-12-16   11:49:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bålsta Swim Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
209  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  34.50   
33  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  34.81   
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  34.90   
236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  35.02   
23  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  35.67   
96  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  36.01   
211  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  36.21   
165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  38.17   
79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  38.35   
10  72  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  38.70   
11  172  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  38.72   
12  237  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  38.97   
13  132  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  39.48   
14  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  39.87   
15  117  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  39.93   
16  99  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  39.99   
17  90  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  40.15   
18  143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  40.24   
19  218  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  40.43   
20  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  40.63   
21  37  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  40.91   
22  230  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  50 m  41.10   
23  119  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  41.50   
24  199  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  41.83   
25  18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  41.93   
26  50  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  41.96   
27  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  41.99   
28  20  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  42.14   
29  51  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  42.33   
30  87  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  42.58   
31  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  42.70   
32  234  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  42.75   
33  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  42.83   
34  92  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  43.25   
35  127  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  43.77   
36  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  43.96   
37  151  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  44.03   
38  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  44.28   
39  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  44.87   
40  247  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  45.44   
41  192  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  46.07   
42  190  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  46.17   
43  200  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  46.27   
44  225  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  46.45   
45  105  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  47.97   
46  191  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  48.61   
47  116  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  48.92   
48  42  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  49.38   
49  174  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  50.08   
50  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  50.66   
51  118  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  51.31   
52  161  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  51.71   
53  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  51.95   
54  240  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  52.96   
55  185  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  54.45   
56  194  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  55.00   
57  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  55.16   
58  Ferraro Andrea  2004  BÅLSTA SK  AA5804  25 m  56.41   
59  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m     
60  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m     
61  107  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m     
62  115  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S  BW5402  25 m     
63  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m     
64  146  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
65  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m     
66  206  Brennmoen Mille Marie  2004  VÄSTERÅS  BN4804  25 m     
67  208  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m     
68  216  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m     
69  219  Jansson Siri  2003  VÄSTERÅS  BU8603  25 m     
70  220  Jansson Ulrika  2002  VÄSTERÅS  BQ5402  25 m     
71  222  Jķnsdķttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m     
72  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m     
73  246  Wahlström Ella  2005  VÄSTERÅS  BE2805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  30.81   
63  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  34.60   
14  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  37.48   
205  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  38.00   
15  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  38.34   
215  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  38.68   
Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  39.30   
149  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  39.66   
34  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  40.93   
10  182  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  41.96   
11  52  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  50 m  42.03   
12  126  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  42.20   
13  214  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  42.97   
14  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  44.76   
15  177  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  44.79   
16  241  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  45.14   
17  184  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  45.58   
18  12  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  45.98   
19  150  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  46.86   
20  94  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  47.18   
21  244  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  48.39   
22  112  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  49.17   
23  75  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  50.08   
24  53  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m     
25  73  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m     
26  123  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m     
27  128  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
28  140  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
29  250  Delvenne Samuel  2003  LULEÅ SS  AU8903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  34.95   
201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  40.01   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  40.51   
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  40.55   
16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  41.33   
81  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  41.35   
217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  41.75   
111  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  42.04   
156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  42.66   
10  95  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  43.00   
11  221  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  43.37   
12  101  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  43.51   
13  129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  43.51   
14  45  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  25 m  45.60   
15  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  46.40   
16  89  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  47.16   
17  83  Hilmersson Julia  2001  UPPLANDS-B  BS4801  25 m  49.08   
18  98  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  50.53   
19  228  Mostafa Niar  2001  VÄSTERÅS  BX7601  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
4_S
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  32.57   
35  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  33.21   
39  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  34.92   
61  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  35.09   
100  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  35.47   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  38.35   
25  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  38.83   
46  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  39.45   
242  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  41.64   
10  49  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  43.37   
11  78  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  46.31   
12  166  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  46.43   
13  198  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  46.79   
14  137  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  46.98   
15  197  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  47.78   
16  Carlsson Eric  2001  BÅLSTA SK  AW3301  25 m  50.15   
17  223  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  51.48   
18  68  Källgren Martin  2000  SALA SS  BA4100  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
5_S
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
135  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:13.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
7_S
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
23  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  34.04   
33  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  35.76   
165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  36.06   
84  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  36.16   
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  36.62   
143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  37.39   
209  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  38.59   
79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  38.82   
18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  38.90   
10  151  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  39.17   
11  237  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  39.27   
12  90  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  39.73   
13  234  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  39.80   
14  119  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  40.07   
15  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  40.19   
16  96  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  40.75   
17  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  41.29   
18  200  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  41.29   
19  236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  41.33   
20  115  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S  BW5402  25 m  41.38   
21  99  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  41.67   
22  172  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  41.78   
23  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  42.34   
24  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  42.35   
25  192  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  42.47   
26  87  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  42.68   
27  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  43.04   
28  127  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  43.22   
29  50  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  43.26   
30  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  43.29   
31  62  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  43.42   
32  225  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  43.50   
33  107  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  43.55   
34  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  43.73   
35  222  Jķnsdķttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  43.73   
36  117  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  43.76   
37  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  44.17   
38  230  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  44.19   
39  146  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m  44.22   
40  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  44.40   
41  218  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  44.40   
42  42  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  44.42   
43  190  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  44.62   
44  247  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  44.65   
45  210  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  44.86   
46  110  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  44.88   
47  199  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  44.90   
48  91  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  44.97   
49  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  44.97   
50  118  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  45.14   
51  240  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  45.31   
52  72  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  45.45   
53  161  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  45.55   
54  105  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  45.61   
55  132  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  45.72   
56  169  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  45.74   
57  229  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  45.79   
58  131  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  45.84   
59  174  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  45.89   
60  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  50 m  46.23   
61  191  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  46.49   
62  37  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  46.61   
63  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  46.81   
64  92  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  47.11   
65  194  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  47.28   
66  179  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  47.31   
67  116  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  47.39   
68  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  47.82   
69  164  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  48.30   
70  208  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m  48.42   
71  195  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  49.06   
72  248  Åkerlund Soobin  2004  VÄSTERÅS  BL2604  25 m  49.55   
73  216  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  49.65   
74  185  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  49.81   
75  122  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m  50.46   
76  121  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  50.95   
77  245  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  51.13   
78  40  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  52.05   
79  219  Jansson Siri  2003  VÄSTERÅS  BU8603  25 m  52.30   
80  Ferraro Andrea  2004  BÅLSTA SK  AA5804  25 m  52.42   
81  231  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  52.98   
82  206  Brennmoen Mille Marie  2004  VÄSTERÅS  BN4804  25 m  53.03   
83  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  53.20   
84  159  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  53.59   
85  204  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m  53.87   
86  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  54.21   
87  163  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  54.29   
88  85  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  54.69   
89  212  Furberg Wilda  2003  VÄSTERÅS  BW0403  25 m  55.12   
90  24  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  55.18   
91  246  Wahlström Ella  2005  VÄSTERÅS  BE2805  25 m  55.40   
92  238  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  55.78   
93  148  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m  55.94   
94  102  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  56.32   
95  152  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  57.94   
96  181  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  57.95   
97  249  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  1:02.13   
98  82  Ghaderi Samin  2003  UPPLANDS-B  BY4203  25 m  1:03.63   
99  93  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  1:04.47   
100  226  Lundberg Terese  2004  VÄSTERÅS  BN6604  25 m  1:05.95   
101  Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m  1:09.95   
102  Ahlström Matilda  2003  BÅLSTA SK  AY4803  25 m  1:13.48   
103  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m     
104  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m     
105  17  Makboul Meriam  2002  BÅLSTA SK  BL3802  25 m     
106  28  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m     
107  29  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m     
108  38  Ohlsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m     
109  41  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
110  57  Sjönell Emily  2002  SK NEPTUN  BR9602  25 m     
111  65  Hongwilai Ivy  2002  SALA SS  BX6202  25 m     
112  76  Norlén Ebba  2002  SALA SS  BV2402  25 m     
113  97  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m     
114  104  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m     
115  109  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S  BP4404  25 m     
116  120  Ehres Amanda  2003  UPSALA S  BX9203  25 m     
117  147  Johannesson Kristin  2004  UPSALA S  BQ9804  25 m     
118  153  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m     
119  162  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m     
120  183  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m     
121  193  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m     
122  220  Jansson Ulrika  2002  VÄSTERÅS  BQ5402  25 m     
123  235  Pasquariello Anna  2003  VÄSTERÅS  BY2803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
8_S
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  33.81   
14  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  36.69   
205  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  38.45   
63  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  39.11   
149  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  39.21   
215  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  39.82   
126  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  40.10   
Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  40.39   
15  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  41.54   
10  75  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  42.13   
11  184  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  43.09   
12  34  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  43.12   
13  80  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  43.75   
14  182  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  43.81   
15  112  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  45.05   
16  69  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  46.08   
17  177  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  46.10   
18  160  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  46.40   
19  176  Pelling Adam  2003  UPSALA S  AX0303  25 m  46.77   
20  94  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  47.41   
21  138  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  47.48   
22  244  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  47.86   
23  12  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  48.11   
24  158  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  48.39   
25  187  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  48.57   
26  150  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  48.71   
27  123  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  48.74   
28  241  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  48.82   
29  73  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  49.18   
30  128  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  49.23   
31  214  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  49.24   
32  125  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  49.74   
33  186  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  49.76   
34  66  Johansson-Hemström Samuel  2005  SALA SS  AE8105  25 m  50.07   
35  88  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  50.12   
36  140  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  50.23   
37  250  Delvenne Samuel  2003  LULEÅ SS  AU8903  25 m  50.62   
38  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  51.17   
39  133  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  51.26   
40  30  Bergsten Oscar  2002  GÄVLE SS  AS1102  25 m  52.29   
41  139  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  52.37   
42  175  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  52.52   
43  134  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  52.80   
44  233  Norlén Melvin  2005  VÄSTERÅS  AM2305  25 m  54.52   
45  124  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  57.06   
46  180  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  57.26   
47  141  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  59.03   
48  173  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  1:04.23   
49  13  Jandert Elvin  2007  BÅLSTA SK  AD9107  25 m     
50  43  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m     
51  53  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m     
52  145  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m     
53  171  Nilsson Elias  2004  UPSALA S  AS4504  25 m     
54  196  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m     
55  202  Andersson Elias  2003  VÄSTERÅS  AI4903  25 m     
56  243  Thorvaldsson Oskar  2004  VÄSTERÅS  AS0304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
9_S
Gren 9, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  28.77   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  29.19   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  29.60   
101  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  30.16   
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  30.49   
129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  30.55   
201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  30.75   
217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  31.44   
95  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  31.74   
10  16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  32.02   
11  156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  32.45   
12  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  32.70   
13  81  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  33.65   
14  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  34.00   
15  111  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  35.15   
16  98  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  35.29   
17  89  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  35.30   
18  83  Hilmersson Julia  2001  UPPLANDS-B  BS4801  25 m  35.59   
19  45  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  35.96   
20  221  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  36.02   
21  228  Mostafa Niar  2001  VÄSTERÅS  BX7601  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
10_S
Gren 10, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
100  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  26.00   
35  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  26.30   
44  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  26.94   
61  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  27.01   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  28.79   
39  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  29.02   
242  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  29.42   
25  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  30.11   
64  Hanson Simon  2000  SALA SS  AT6700  25 m  30.90   
10  49  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  31.03   
11  223  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  32.31   
12  46  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  33.02   
13  78  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  34.05   
14  166  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  35.09   
15  137  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  36.25   
16  198  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  36.91   
17  197  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  50 m  37.54   
18  Carlsson Eric  2001  BÅLSTA SK  AW3301  25 m  47.19   
19  68  Källgren Martin  2000  SALA SS  BA4100  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
11_S
Gren 11, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
135  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:17.73   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
12_S
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  1:15.59   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
13_S
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
33  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  39.02   
110  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  40.25   
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  40.76   
96  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  41.16   
236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  41.43   
165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  41.46   
211  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  41.60   
84  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  42.48   
230  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  43.34   
10  79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  43.36   
11  220  Jansson Ulrika  2002  VÄSTERÅS  BQ5402  25 m  43.59   
12  172  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  44.09   
13  90  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  44.19   
14  37  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  44.68   
15  143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  45.05   
16  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  45.09   
17  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  45.09   
18  62  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  45.23   
19  38  Ohlsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  45.64   
20  132  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  50 m  46.08   
21  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  46.24   
22  218  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  46.33   
23  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  46.38   
24  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  46.70   
25  225  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  46.78   
26  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  46.79   
27  247  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  46.80   
28  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  46.90   
29  87  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  47.09   
30  74  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  47.61   
31  222  Jķnsdķttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  47.82   
32  179  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  47.86   
33  169  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  48.04   
34  72  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  48.08   
35  115  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S  BW5402  25 m  48.29   
36  146  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m  48.48   
37  234  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  48.71   
38  76  Norlén Ebba  2002  SALA SS  BV2402  25 m  48.80   
39  51  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  48.83   
40  210  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  49.19   
41  199  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  49.44   
42  116  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  49.47   
43  18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  49.60   
44  91  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  49.65   
45  119  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  49.65   
46  239  Schankin_Lembke Astrid  2004  VÄSTERÅS  AP5604  25 m  49.76   
47  20  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  49.78   
48  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  50 m  49.80   
49  105  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  49.97   
50  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  50.28   
51  191  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  25 m  50.29   
52  120  Ehres Amanda  2003  UPSALA S  BX9203  25 m  50.37   
53  190  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  50.42   
54  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  50.45   
55  121  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  50.77   
56  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  50.81   
57  240  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  50.81   
58  192  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  50.84   
59  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  51.00   
60  164  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  51.24   
61  42  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  51.30   
62  50  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  51.63   
63  174  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  52.02   
64  122  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m  52.22   
65  248  Åkerlund Soobin  2004  VÄSTERÅS  BL2604  25 m  52.22   
66  131  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  52.78   
67  194  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  52.91   
68  185  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  53.10   
69  231  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  53.31   
70  118  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  53.55   
71  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  53.84   
72  206  Brennmoen Mille Marie  2004  VÄSTERÅS  BN4804  25 m  53.85   
73  238  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  53.94   
74  181  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m  54.12   
75  153  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  54.23   
76  219  Jansson Siri  2003  VÄSTERÅS  BU8603  25 m  54.27   
77  Ahlström Matilda  2003  BÅLSTA SK  AY4803  25 m  55.24   
78  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  55.25   
79  245  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  55.49   
80  93  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  55.74   
81  204  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m  56.54   
82  212  Furberg Wilda  2003  VÄSTERÅS  BW0403  25 m  57.09   
83  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  57.21   
84  193  Törnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  57.29   
85  226  Lundberg Terese  2004  VÄSTERÅS  BN6604  25 m  57.73   
86  229  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  57.82   
87  227  Malmborg Emma  2005  VÄSTERÅS  BB0605  25 m  59.19   
88  216  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  1:00.12   
89  24  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  1:00.19   
90  40  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  1:00.20   
91  246  Wahlström Ella  2005  VÄSTERÅS  BE2805  25 m  1:00.21   
92  92  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  1:00.34   
93  58  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  1:01.15   
94  163  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  1:02.13   
95  29  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  1:03.58   
96  102  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  1:03.71   
97  195  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:04.57   
98  85  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  1:06.16   
99  28  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  1:07.23   
100  97  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  1:08.25   
101  Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m     
102  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m     
103  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m     
104  41  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
105  57  Sjönell Emily  2002  SK NEPTUN  BR9602  25 m     
106  65  Hongwilai Ivy  2002  SALA SS  BX6202  25 m     
107  82  Ghaderi Samin  2003  UPPLANDS-B  BY4203  25 m     
108  104  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m     
109  109  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S  BP4404  25 m     
110  147  Johannesson Kristin  2004  UPSALA S  BQ9804  25 m     
111  148  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m     
112  152  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m     
113  162  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m     
114  183  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m     
115  235  Pasquariello Anna  2003  VÄSTERÅS  BY2803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
14_S
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  40.56   
205  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  42.84   
52  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  50 m  42.96   
14  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  43.85   
34  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  44.04   
215  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  44.90   
15  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  45.28   
214  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  45.46   
126  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  47.35   
10  182  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  49.58   
11  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  49.62   
12  250  Delvenne Samuel  2003  LULEÅ SS  AU8903  25 m  50.27   
13  94  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  50.34   
14  149  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  50.39   
15  69  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  50.51   
16  80  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  50.72   
17  112  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  51.07   
18  30  Bergsten Oscar  2002  GÄVLE SS  AS1102  25 m  51.47   
19  125  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  51.50   
20  177  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  51.84   
21  75  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  51.98   
22  184  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  52.47   
23  139  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  53.75   
24  150  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  53.75   
25  175  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  53.77   
26  244  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  53.77   
27  73  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  53.83   
28  158  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  54.53   
29  138  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  54.78   
30  241  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  55.05   
31  160  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  55.28   
32  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  55.56   
33  43  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  55.82   
34  12  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  57.17   
35  141  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  57.94   
36  88  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  58.00   
37  202  Andersson Elias  2003  VÄSTERÅS  AI4903  25 m  58.41   
38  123  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  58.82   
39  187  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  59.29   
40  60  Dalin Milton  2005  SALA SS  AO3905  25 m  59.95   
41  203  Andersson Erik  2006  VÄSTERÅS  AH5106  25 m  1:00.34   
42  196  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  1:00.48   
43  180  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  1:01.18   
44  128  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  1:01.41   
45  140  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  1:03.61   
46  186  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  1:04.86   
47  233  Norlén Melvin  2005  VÄSTERÅS  AM2305  25 m  1:06.18   
48  13  Jandert Elvin  2007  BÅLSTA SK  AD9107  25 m     
49  53  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m     
50  67  Klenz Mattis  2003  SALA SS    25 m     
51  70  Larsson Noel  2006  SALA SS  AK8106  25 m     
52  124  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m     
53  133  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m     
54  134  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m     
55  145  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m     
56  173  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m     
57  176  Pelling Adam  2003  UPSALA S  AX0303  25 m     
58  213  Fägerblad Arvid  2004  VÄSTERÅS  AT1304  25 m     
59  243  Thorvaldsson Oskar  2004  VÄSTERÅS  AS0304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
15_S
Gren 15, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  5:05.91   
211  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  5:07.38   
236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:11.78   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  5:13.32   
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  5:13.69   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  5:14.76   
209  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:14.93   
129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  5:21.38   
201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  5:21.86   
10  16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  5:22.59   
11  117  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  5:28.11   
12  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  5:30.70   
13  217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  5:31.84   
14  200  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  5:32.43   
15  143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  5:34.26   
16  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  5:35.24   
17  237  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  5:35.35   
18  99  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  5:50.61   
19  165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  6:00.24   
20  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  6:04.27   
21  151  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  6:04.69   
22  119  Edström Filippa  2002  UPSALA S  BG4602  25 m  6:04.71   
23  107  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  6:09.45   
24  18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  6:13.38   
25  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  6:29.12   
26  161  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  6:33.12   
27  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  6:33.25   
28  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  6:37.68   
29  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  7:07.26   
30  20  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  7:17.32   
31  23  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m    RES 
32  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m    RES 
33  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m    RES 
34  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m    RES 
35  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m    RES 
36  79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m    RES 
37  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m    RES 
38  127  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m    RES 
39  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m    RES 
40  131  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m    RES 
41  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m    RES 
42  156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m    RES 
43  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m    RES 
44  164  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m    RES 
45  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
16_S
Gren 16, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  4:25.37   
61  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  4:45.65   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  4:46.16   
11  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  4:47.37   
44  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  4:47.70   
25  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  4:57.64   
242  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  5:13.89   
14  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  5:19.76   
215  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  5:21.81   
10  39  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  5:25.45   
11  142  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  50 m  5:25.71   
12  15  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  5:29.47   
13  63  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  5:31.31   
14  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  5:31.81   
15  223  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  5:36.95   
16  205  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  5:40.46   
17  149  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  5:51.03   
18  126  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  6:25.48   
19  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  6:49.02   
20  75  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m     
21  78  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m     
22  112  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m     
23  128  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m     
24  139  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m     
25  160  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m    RES 
26  175  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m    RES 
27  182  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m    RES 
28  184  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
17_S
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  30.55   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  31.25   
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  32.74   
129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.11   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  33.31   
95  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  33.43   
217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  34.27   
16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  34.71   
156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  37.52   
10  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  38.00   
11  201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  38.39   
12  89  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  38.69   
13  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  38.81   
14  83  Hilmersson Julia  2001  UPPLANDS-B  BS4801  25 m  40.09   
15  45  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  42.02   
16  111  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  42.54   
17  98  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  42.86   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
18_S
Gren 18, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  27.81   
44  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  29.14   
61  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  30.94   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  31.02   
100  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  31.57   
39  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  32.04   
242  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  32.23   
64  Hanson Simon  2000  SALA SS  AT6700  25 m  33.22   
25  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  34.34   
10  223  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  35.91   
11  46  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  50 m  36.61   
12  56  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  25 m  43.38   
13  137  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  44.39   
14  198  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  48.18   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
19_S
Gren 19, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
135  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:26.67   
113  Byström Ella  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  1:27.36   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
20_S
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
154  Lappin Lapo  1999  UPSALA S  AX1199  25 m  1:28.28   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
21_S
Gren 21, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  29.29   
33  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  30.52   
211  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  30.97   
165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  31.26   
209  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  31.46   
23  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  31.56   
236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  31.99   
117  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  32.00   
79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  32.65   
10  84  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  32.66   
11  90  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  32.75   
12  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  33.12   
13  237  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  33.20   
14  143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  33.66   
15  110  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  33.70   
16  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  33.72   
17  234  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  34.01   
18  172  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m  34.20   
19  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  34.30   
20  72  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  34.57   
21  132  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  34.69   
22  107  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  34.92   
23  200  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  35.19   
24  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  35.26   
25  57  Sjönell Emily  2002  SK NEPTUN  BR9602  50 m  35.31   
26  37  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  35.36   
27  87  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  35.42   
28  192  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  35.52   
29  50  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  35.53   
30  151  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  35.56   
31  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  35.64   
32  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  35.79   
33  18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  35.88   
34  127  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  35.90   
35  99  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  36.04   
36  91  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  36.32   
37  51  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  36.47   
38  174  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  36.47   
39  92  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  36.48   
40  222  Jķnsdķttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  36.75   
41  218  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  36.91   
42  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  36.95   
43  42  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  37.02   
44  210  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  37.17   
45  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  37.27   
46  76  Norlén Ebba  2002  SALA SS  BV2402  25 m  37.54   
47  62  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  37.64   
48  131  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  37.64   
49  199  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  37.64   
50  247  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  37.97   
51  229  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  37.99   
52  20  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  38.28   
53  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  38.43   
54  190  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  38.50   
55  146  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m  38.64   
56  230  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  50 m  38.78   
57  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  38.79   
58  225  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  38.80   
59  116  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  38.91   
60  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  39.09   
61  169  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  39.26   
62  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  39.49   
63  194  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  39.64   
64  120  Ehres Amanda  2003  UPSALA S  BX9203  25 m  40.35   
65  105  Bergman Linn  2002  UPSALA S  BB1802  25 m  40.38   
66  240  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  40.75   
67  118  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m  40.96   
68  185  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  41.26   
69  224  Killiner Evelina  2004  VÄSTERÅS  BN7604  25 m  41.80   
70  74  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  41.92   
71  161  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  42.00   
72  191  Taflin Linnea  2002  UPSALA S  BG2602  50 m  42.48   
73  245  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  42.50   
74  248  Åkerlund Soobin  2004  VÄSTERÅS  BL2604  25 m  43.13   
75  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m  43.24   
76  40  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  43.28   
77  38  Ohlsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  43.31   
78  195  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  43.85   
79  122  Etterlin Natalie  2005  UPSALA S  AT2205  25 m  44.22   
80  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  44.29   
81  164  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  44.45   
82  148  Johnsson Alice  2005  UPSALA S  BA0605  25 m  45.34   
83  153  Lappin Genoveva  2004  UPSALA S  BE8804  25 m  45.78   
84  104  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  45.89   
85  144  Hoff Felicia  2004  UPSALA S  BM4604  25 m  46.02   
86  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  46.11   
87  85  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  46.29   
88  246  Wahlström Ella  2005  VÄSTERÅS  BE2805  25 m  46.31   
89  179  Peuckert Clara  2003  UPSALA S  BQ3403  25 m  46.45   
90  Ferraro Andrea  2004  BÅLSTA SK  AA5804  25 m  46.68   
91  206  Brennmoen Mille Marie  2004  VÄSTERÅS  BN4804  25 m  47.04   
92  121  Etterlin Naemi  2005  UPSALA S  AS8805  25 m  47.53   
93  Ahlström Matilda  2003  BÅLSTA SK  AY4803  25 m  47.74   
94  168  Meissner Filippa  2004  UPSALA S  BE4804  25 m  47.90   
95  102  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  48.07   
96  24  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  48.74   
97  183  Safaei Helen  2003  UPSALA S  BV6403  25 m  49.03   
98  216  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  50.00   
99  239  Schankin_Lembke Astrid  2004  VÄSTERÅS  AP5604  25 m  50.14   
100  231  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  50.46   
101  163  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  51.14   
102  28  Karlsson Stella  2006  GIMO SS  AD9406  25 m  51.60   
103  238  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  52.23   
104  204  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m  52.43   
105  226  Lundberg Terese  2004  VÄSTERÅS  BN6604  25 m  52.43   
106  152  Landberg Emilia  2005  UPSALA S  AM7205  25 m  53.14   
107  58  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  53.75   
108  97  Ahlén Maja  2006  UPSALA S  AO6206  25 m  54.18   
109  29  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  55.34   
110  Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m  57.04   
111  249  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  1:04.84   
112  Brinck Molly  2007  BÅLSTA SK  AC1407  25 m     
113  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m     
114  41  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m     
115  65  Hongwilai Ivy  2002  SALA SS  BX6202  25 m     
116  109  Blomqvist Emma  2004  UPSALA S  BP4404  25 m     
117  115  Cavalli-Björkman Ella  2002  UPSALA S  BW5402  25 m     
118  147  Johannesson Kristin  2004  UPSALA S  BQ9804  25 m     
119  159  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m     
120  162  Lundberg Nora  2006  UPSALA S  AR3206  25 m     
121  181  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  25 m     
122  219  Jansson Siri  2003  VÄSTERÅS  BU8603  25 m     
123  220  Jansson Ulrika  2002  VÄSTERÅS  BQ5402  25 m     
124  227  Malmborg Emma  2005  VÄSTERÅS  BB0605  25 m     
125  235  Pasquariello Anna  2003  VÄSTERÅS  BY2803  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
22_S
Gren 22, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  28.40   
205  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  30.51   
149  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  30.53   
63  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  31.93   
Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  32.02   
14  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  32.06   
126  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  33.00   
15  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  33.17   
215  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  33.84   
10  54  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  25 m  34.13   
11  34  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  34.18   
12  47  Herrmann Leo  2002  SK NEPTUN  AN0902  25 m  34.33   
13  184  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  35.11   
14  182  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  35.15   
15  80  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  36.31   
16  52  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  50 m  36.33   
17  94  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  37.48   
18  69  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  37.61   
19  75  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  37.61   
20  12  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  37.96   
21  177  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  38.01   
22  241  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  38.06   
23  112  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  38.85   
24  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  39.09   
25  250  Delvenne Samuel  2003  LULEÅ SS  AU8903  25 m  40.53   
26  73  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  40.74   
27  150  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  40.87   
28  158  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  40.96   
29  123  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  41.07   
30  176  Pelling Adam  2003  UPSALA S  AX0303  25 m  41.85   
31  244  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  41.94   
32  160  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  42.27   
33  139  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  42.44   
34  138  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m  42.82   
35  128  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  42.89   
36  175  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  43.34   
37  186  Smekal Daniel  2005  UPSALA S  AH5105  25 m  43.74   
38  140  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m  44.80   
39  125  Flink Valter  2004  UPSALA S  AO7704  25 m  45.07   
40  66  Johansson-Hemström Samuel  2005  SALA SS  AE8105  25 m  45.08   
41  43  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  45.44   
42  30  Bergsten Oscar  2002  GÄVLE SS  AS1102  25 m  45.49   
43  133  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  46.61   
44  134  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  47.05   
45  180  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m  47.20   
46  88  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  47.64   
47  187  Strand Abbe  2005  UPSALA S  AE7905  25 m  48.23   
48  60  Dalin Milton  2005  SALA SS  AO3905  25 m  48.36   
49  233  Norlén Melvin  2005  VÄSTERÅS  AM2305  25 m  49.40   
50  202  Andersson Elias  2003  VÄSTERÅS  AI4903  25 m  51.74   
51  141  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  54.33   
52  145  Högström Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m  54.42   
53  173  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  54.73   
54  196  Wallin Lego  2007  UPSALA S  AA4307  25 m  56.73   
55  171  Nilsson Elias  2004  UPSALA S  AS4504  25 m  1:08.04   
56  13  Jandert Elvin  2007  BÅLSTA SK  AD9107  25 m     
57  53  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m     
58  67  Klenz Mattis  2003  SALA SS    25 m     
59  70  Larsson Noel  2006  SALA SS  AK8106  25 m     
60  124  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m     
61  243  Thorvaldsson Oskar  2004  VÄSTERÅS  AS0304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
23_S
Gren 23, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  32.96   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  32.99   
129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.74   
201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  33.92   
101  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  50 m  34.73   
16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  36.54   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  36.82   
217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  37.30   
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  37.48   
10  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  37.85   
11  156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  50 m  37.87   
12  111  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  41.41   
13  221  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  41.44   
14  98  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  42.99   
15  89  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  43.02   
16  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  43.43   
17  45  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  46.09   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
24_S
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  29.47   
100  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  32.17   
44  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  32.87   
39  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  33.74   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  34.24   
25  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  35.03   
242  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  35.45   
49  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  37.29   
64  Hanson Simon  2000  SALA SS  AT6700  25 m  37.80   
10  78  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  38.73   
11  56  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  25 m  40.01   
12  137  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  40.75   
13  46  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  40.83   
14  223  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  41.78   
15  166  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  43.83   
16  197  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  46.97   
17  198  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  47.12   
18  Carlsson Eric  2001  BÅLSTA SK  AW3301  25 m  57.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
25_S
Gren 25, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
135  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  2:31.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
26_S
Gren 26, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  2:26.60   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
27_S
Gren 27, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:10.31   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  1:13.36   
201  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:18.46   
95  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  1:18.62   
32  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:18.82   
211  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:19.09   
101  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:20.34   
23  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:21.34   
165  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:21.53   
10  143  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:22.70   
11  79  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:23.24   
12  156  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:23.38   
13  96  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  1:23.79   
14  90  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  1:25.24   
15  237  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:25.64   
16  89  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  1:26.23   
17  81  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  1:26.57   
18  110  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:26.67   
19  117  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:26.87   
20  71  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:28.06   
21  151  Königsson Lovisa  2002  UPSALA S  BM5602  25 m  1:29.30   
22  77  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:29.79   
23  157  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  1:29.79   
24  59  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:29.83   
25  87  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  1:29.88   
26  218  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  1:30.44   
27  232  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:30.70   
28  26  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:31.06   
29  99  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:31.57   
30  83  Hilmersson Julia  2001  UPPLANDS-B  BS4801  25 m  1:32.00   
31  19  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:32.72   
32  37  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:32.79   
33  18  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:32.98   
34  192  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:32.99   
35  199  Wallinder Ella  2003  UPSALA S  BM0403  25 m  1:33.32   
36  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:33.55   
37  62  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  1:33.56   
38  98  Akre Fall Linn  2001  UPSALA S  BO0801  25 m  1:34.36   
39  86  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  1:34.44   
40  91  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  1:34.71   
41  200  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:35.55   
42  72  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  1:35.63   
43  107  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:35.84   
44  225  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:36.61   
45  230  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  1:36.95   
46  155  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:37.21   
47  210  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  1:38.98   
48  45  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  25 m  1:39.10   
49  247  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:39.18   
50  136  Gudfastsson Clara  2002  UPSALA S  AR9602  25 m  1:39.40   
51  116  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:39.57   
52  190  Svensson Esther  2003  UPSALA S  AJ3203  25 m  1:40.20   
53  20  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  1:40.73   
54  174  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  1:41.51   
55  48  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  1:41.56   
56  106  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:41.82   
57  92  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  1:42.03   
58  161  Lundberg Ida  2003  UPSALA S  AY5403  25 m  1:42.09   
59  42  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:42.24   
60  194  Vagoian Anahit  2002  UPSALA S  BL7802  25 m  1:43.55   
61  103  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:45.10   
62  131  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:47.52   
63  219  Jansson Siri  2003  VÄSTERÅS  BU8603  25 m  1:48.76   
64  51  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m  1:49.91   
65  50  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  1:50.68   
66  185  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:51.51   
67  24  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  1:53.63   
68  240  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  1:54.19   
69  246  Wahlström Ella  2005  VÄSTERÅS  BE2805  25 m  1:55.92   
70  195  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:56.95   
71  130  Fredriksson Smilla  2005  UPSALA S  AR7405  25 m  1:57.40   
72  40  Pettersson Wilma  2003  GÄVLE SS  BP7403  25 m  1:57.69   
73  216  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  1:58.30   
74  231  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  2:02.61   
75  85  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  2:11.68   
76  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m     
77  38  Ohlsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m     
78  102  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m     
79  118  Dushku Rosalinda  2003  UPSALA S  BL5603  25 m     
80  120  Ehres Amanda  2003  UPSALA S  BX9203  25 m     
81  146  Inghammar Ester  2002  UPSALA S  BV0602  25 m     
82  163  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m     
83  167  Mattiasson Klara  2005  UPSALA S  AR6405  25 m     
84  204  Andersson Fanny  2004  VÄSTERÅS  AR5604  25 m     
85  206  Brennmoen Mille Marie  2004  VÄSTERÅS  BN4804  25 m     
86  220  Jansson Ulrika  2002  VÄSTERÅS  BQ5402  25 m     
87  222  Jķnsdķttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m     
88  224  Killiner Evelina  2004  VÄSTERÅS  BN7604  25 m     
89  229  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m     
90  234  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m     
91  239  Schankin_Lembke Astrid  2004  VÄSTERÅS  AP5604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
28_S
Gren 28, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:04.29   
44  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:08.73   
100  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:09.70   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  1:11.46   
39  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:13.27   
25  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  1:17.97   
205  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:19.76   
49  Jardfelt Olof  2001  SK NEPTUN  AS3701  25 m  1:22.37   
149  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:23.22   
10  54  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  25 m  1:25.53   
11  46  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  1:25.61   
12  56  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  25 m  1:26.93   
13  64  Hanson Simon  2000  SALA SS  AT6700  25 m  1:28.22   
14  126  Forsblad David  2002  UPSALA S  AU3302  25 m  1:29.12   
15  34  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:30.16   
16  137  Hallbert Jesper  2000  UPSALA S  AT2700  25 m  1:32.28   
17  182  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:33.86   
18  198  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:33.96   
19  112  Brenning Markus  2005  UPSALA S  AD4105  25 m  1:35.98   
20  184  Simaleza Danny  2005  UPSALA S  AE4905  25 m  1:36.63   
21  75  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:37.98   
22  177  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:38.00   
23  197  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:38.17   
24  78  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:39.67   
25  94  Wällstedt Anton  2003  UPPLANDS-B  AG5103  25 m  1:39.72   
26  47  Herrmann Leo  2002  SK NEPTUN  AN0902  25 m  1:40.39   
27  52  Martin Tiger  2002  SK NEPTUN  AT4102  25 m  1:43.09   
28  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  1:44.42   
29  12  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  1:45.70   
30  150  Karlsson Elias  2003  UPSALA S  AP1303  25 m  1:47.42   
31  244  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  1:47.63   
32  158  Lindholm Castor  2005  UPSALA S  AF6505  25 m  1:48.60   
33  241  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  1:49.30   
34  139  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:49.48   
35  128  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  1:51.72   
36  160  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  1:53.70   
37  53  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m     
38  73  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m     
39  88  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m     
40  138  Hallbert Martin  2002  UPSALA S  AN5502  25 m     
41  140  Harutyunyan Arman  2003  UPSALA S  AP5303  25 m     
42  141  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m     
43  180  Pitic Edvin  2005  UPSALA S  AH2105  25 m     
44  233  Norlén Melvin  2005  VÄSTERÅS  AM2305  25 m     
45  250  Delvenne Samuel  2003  LULEÅ SS  AU8903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
29_S
Gren 29, 400m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  5:19.24   
129  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  5:45.59   
189  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  5:47.78   
209  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:50.02   
236  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:57.68   
135  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  6:01.29   
217  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  6:04.85   
114  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  6:05.70   
21  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  6:09.76   
10  16  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  6:13.55   
11  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  6:30.75   
12  132  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  6:48.33   
13  111  Bredenberg Ella  2001  UPSALA S  BC2801  25 m  6:53.60   
14  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m     
15  33  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m     
16  51  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m     
17  127  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m     
18  172  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
19  221  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 
30_S
Gren 30, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  5:27.81   
61  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  5:29.66   
31  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  5:29.98   
108  Blomqvist Anders  1962  UPSALA S  AA7962  25 m  6:01.94   
14  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  6:27.07   
15  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  6:32.61   
Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m     
63  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m     
215  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m     
10  223  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m     
11  242  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner