Program för Palles Minne - TYR CUP 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 21, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 31.12 | |
2 | 201 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 31.88 | |
3 | 22 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 32.79 | |
4 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 33.84 | |
5 | 207 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 34.57 | |
6 | 81 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 35.47 | |
7 | 135 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 36.27 | |
8 | 40 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 37.04 | |
9 | 199 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 37.06 | |
10 | 43 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 37.58 | |
11 | 42 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 37.63 | |
12 | 125 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 37.67 | |
13 | 93 | Karlsson Karolin | 1999 | LEKSAND | BL3499 | 25 m | 37.79 | |
14 | 73 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 37.83 | |
15 | 98 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 37.96 | |
16 | 57 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 37.99 | |
17 | 46 | Hedberg Wilma | 2002 | GÄVLE SS | AM8802 | 25 m | 38.01 | |
18 | 104 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 38.08 | |
19 | 69 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 38.69 | |
20 | 71 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 38.76 | |
21 | 165 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 38.80 | |
22 | 138 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 39.00 | |
23 | 86 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 39.50 | |
24 | 23 | Åkerman Nelli | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 25 m | 39.63 | |
25 | 95 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 39.85 | |
26 | 192 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 39.85 | |
27 | 119 | Edström Filippa | 2002 | UPSALA S | BG4602 | 25 m | 40.07 | |
28 | 217 | Idesten Anna | 2001 | STRÄNGNÄS | AX1801 | 25 m | 40.41 | |
29 | 49 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 40.72 | |
30 | 129 | Königsson Lovisa | 2002 | UPSALA S | BM5602 | 25 m | 40.79 | |
31 | 136 | Milic Mia | 2001 | UPSALA S | BO4601 | 25 m | 41.29 | |
32 | 48 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 41.33 | |
33 | 106 | Åkerlund Emma | 2003 | TIMRÅ SK | AB6403 | 25 m | 41.35 | |
34 | 35 | Olsson Josephine | 2001 | GIMO SS | AP1601 | 25 m | 41.46 | |
35 | 168 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 41.62 | |
36 | 211 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 41.66 | |
37 | 151 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 41.99 | |
38 | 145 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 42.02 | |
39 | 173 | söderberg elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 42.04 | |
40 | 154 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 42.28 | |
41 | 137 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 42.39 | |
42 | 76 | Demir Nellie | 2004 | HUDIKSVALL | AM1604 | 25 m | 43.23 | |
43 | 92 | Karlsson Evelina | 2002 | LEKSAND | AY7402 | 25 m | 43.38 | |
44 | 15 | Pesu Monica | 1996 | BOLLNÄS SS | BI4496 | 25 m | 43.64 | |
45 | 52 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 43.72 | |
46 | 184 | Elfström Levina | 2003 | KOMETERNA | AN8403 | 25 m | 43.95 | |
47 | 170 | Lindqvist Tuva | 2004 | ÖSTERBY SS | BB1804 | 25 m | 44.45 | |
48 | 82 | Papp Anna | 2001 | HUDIKSVALL | BT1801 | 25 m | 44.59 | |
49 | 224 | Sjöholm Anna | 1998 | GÄVLE SS | BD7498 | 25 m | 44.72 | |
50 | 131 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 44.76 | |
51 | 127 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 45.62 | |
52 | 126 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 45.66 | |
53 | 149 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 50 m | 45.71 | |
54 | 36 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 46.09 | |
55 | 190 | Söderholm Ylva | 1993 | KOMETERNA | CI0493 | 25 m | 46.23 | |
56 | 144 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 50 m | 46.41 | |
57 | 78 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | 46.94 | |
58 | 175 | Edèn Nike | 2006 | HÄRJEDALEN | AB2406 | 25 m | 47.02 | |
59 | 117 | Dahlbom Irma | 2003 | UPSALA S | AI7803 | 25 m | 47.42 | |
60 | 18 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 47.96 | |
61 | 72 | Karlsson Eva | 1997 | HEDEMORA | BS4897 | 25 m | 48.39 | |
62 | 183 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 48.43 | |
63 | 99 | Ljusberg Frida | 2004 | SÖDERHAMN | AM6604 | 25 m | 49.43 | |
64 | 172 | Persson Amanda | 2004 | ÖSTERBY SS | BJ1804 | 25 m | 49.64 | |
65 | 4 | Edlund Marika | 2005 | BOLLNÄS SS | AY8805 | 25 m | 49.86 | |
66 | 96 | Englund Karin | 2003 | SÖDERHAMN | BL9203 | 25 m | 49.95 | |
67 | 50 | Löf Signe | 2005 | GÄVLE SS | AN1605 | 25 m | 51.94 | |
68 | 103 | Ljung Klara | 2003 | TIMRÅ SK | BF7803 | 25 m | 54.00 | |
69 | 187 | Ervasti Kaisa | 2005 | KOMETERNA | AB6805 | 25 m | 57.22 | |
70 | 185 | Elfström Teomina | 2007 | KOMETERNA | AA1607 | 25 m | 59.18 | |
71 | 20 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | 1:00.00 | |
72 | 94 | Lennartsson Olsson Olivia | 2003 | LEKSAND | BR0203 | 25 m | 1:03.82 | |
73 | 186 | Ervasti Ebba | 2007 | KOMETERNA | AA0607 | 25 m | 1:05.86 | |
74 | 56 | Stegenberg Nathalie | 2004 | GÄVLE SS | AY3804 | 25 m | 1:06.41 | |
75 | 189 | Lidén Embla | 2008 | KOMETERNA | AA5808 | 25 m | 1:17.91 | |
76 | 3 | Bylund Tilda | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | |||
77 | 12 | Nordqvist Emelie | 2003 | BOLLNÄS SS | BX8203 | 25 m | ||
78 | 13 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | ||
79 | 90 | Berglund Rebella | 2001 | LEKSAND | BW9201 | 25 m | ||
80 | 176 | Handler Thea | 2005 | HÄRJEDALEN | 25 m | |||
81 | 178 | Jonsson Matilda | 2006 | HÄRJEDALEN | AN3806 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 05 januari 2016 |
Licensierad till: Bollnäs Simsällskap | Utskriftstid | 11:55 |