Startliste for Regionale Ã…rgangsmesterskaber gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Regions Årgangs Mesterskab G1 |
|
Udskriftsdato |
31 oktober 2015 |
|
|
Stævne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
08:42 |
|
|
Arrangør |
Region Sydsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 oktober 2015 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 10:02 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
Regitze Lund Frederiksen |
2002 |
0202AS |
VORDINGB |
|
25m |
1:40.87 |
118 |
3 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
0242BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:39.16 |
125 |
4 |
Anastasia Hansen |
2002 |
0256BC |
SK-SYD |
|
25m |
1:40.03 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Maja Wiegaard Hansen |
2002 |
0256AV |
TVS IF |
|
25m |
1:38.11 |
87 |
2 |
Line Helene Jensen |
2001 |
0174AT |
SLAGELSE |
|
25m |
1:37.14 |
103 |
3 |
Isabella Agnete Clausen |
2001 |
0124BB |
NAKSKOV |
|
25m |
1:34.56 |
93 |
4 |
Mathilde Rasmussen |
2002 |
0296AI |
SLAGELSE |
|
25m |
1:37.06 |
149 |
5 |
Line Aarkrogh Steen |
2001 |
0124AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:38.11 |
162 |
6 |
Nikoline Bolvig Nielsen |
2001 |
|
VORDINGB |
|
25m |
1:38.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Josefine M. Kristiansen |
2002 |
0212AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:34.17 |
126 |
2 |
Celine Nordal Jacobsen |
2001 |
0188AZ |
SK-SYD |
|
25m |
1:32.51 |
42 |
3 |
Amalie W. Olsen |
2001 |
0162AR |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:24.69 |
158 |
4 |
Frida Toudal |
2001 |
0196AU |
RØNNE |
|
25m |
1:25.94 |
30 |
5 |
Noa Andersen |
2001 |
0154AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.55 |
150 |
6 |
Cecilie Zachariassen |
2001 |
0184BC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:34.23 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Lærke Knak |
2002 |
0262AJ |
TUNE |
|
25m |
1:30.45 |
33 |
2 |
Emma Bruhn |
2002 |
0206AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:24.70 |
3 |
3 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
25m |
1:16.45 |
85 |
4 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:18.52 |
145 |
5 |
Victoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:26.42 |
35 |
6 |
Nicoline Elmquist |
2002 |
0228AX |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:34.10 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2001-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Sophia Lindegaard |
2001 |
0132AV |
NAKSKOV |
|
25m |
1:23.98 |
97 |
2 |
Therese Jetsmark Geiker |
2001 |
0162AD |
TVS IF |
|
25m |
1:21.67 |
167 |
3 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:17.63 |
48 |
4 |
Jamilla Bistrup |
2001 |
0124AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:21.44 |
5 |
5 |
Nicoline Fejer |
2001 |
0116AK |
TUNE |
|
25m |
1:21.94 |
166 |
6 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:24.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
31 oktober 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:42 |
|