Ohjelma SUM-SIM Region 3, Södertälje
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Sum-Sim Region 3 |
|
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:11 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 200m Frisim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
408 |
1 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:20.73 |
406 |
2 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:20.13 |
149 |
3 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:18.50 |
432 |
4 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:14.64 |
321 |
5 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:15.12 |
76 |
6 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:18.59 |
28 |
7 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:20.58 |
141 |
8 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
50m |
2:20.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:14.18 |
346 |
2 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
2:13.05 |
156 |
3 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:12.38 |
591 |
4 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
2:12.19 |
216 |
5 |
Sofia Näslund |
1999 |
AZ5299 |
SKK |
|
25m |
2:12.20 |
548 |
6 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
2:12.52 |
8 |
7 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:13.96 |
25 |
8 |
Linnéa Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:14.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:11.86 |
403 |
2 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:10.59 |
152 |
3 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:09.52 |
558 |
4 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
2:08.76 |
300 |
5 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:09.26 |
118 |
6 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:09.53 |
69 |
7 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:11.71 |
270 |
8 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:11.87 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:11 |
|