Program för Sum-Sim region 6, Lund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördagen 14 november 2015 kl. 09.00
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Sum-Sim region 6 |
|
Utskriftsdatum |
13 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
20:32 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim P 15-16 |
Finaler (4) |
Beräknad start 12:04 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
2 |
Nicodemos Abraha |
2000 |
AU0500 |
POSEIDON |
|
25m |
3:11.29 |
486 |
3 |
Collin Gingsjö |
1999 |
AT6799 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:08.12 |
418 |
4 |
Oscar Palmqvist |
2000 |
AF9300 |
SK TRITON |
|
25m |
2:58.76 |
180 |
5 |
Joel Johnsson |
2000 |
AT0500 |
KSLS |
|
25m |
3:06.53 |
137 |
6 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
25m |
3:08.85 |
509 |
7 |
Martin Stoltz |
2000 |
AR4900 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:13.78 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
510 |
1 |
Simon Tufvesson |
1999 |
AN3599 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.48 |
376 |
2 |
Georg Emmanouilidis |
2000 |
AG2100 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:50.23 |
23 |
3 |
Hugo Rogmark |
1999 |
AD0199 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:48.16 |
543 |
4 |
Marvin Kaminski |
1999 |
AL8599 |
SIM ENGELH |
|
25m |
2:46.77 |
579 |
5 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:47.53 |
44 |
6 |
Andreas Edman |
1999 |
AS6599 |
HS |
|
25m |
2:48.66 |
458 |
7 |
Tim Linck-Riedhamer |
2000 |
AH6100 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:56.06 |
394 |
8 |
Erik af Klinteberg |
2000 |
AB2700 |
SK TRITON |
|
25m |
2:57.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:40.90 |
207 |
2 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.41 |
381 |
3 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:36.96 |
204 |
4 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:36.11 |
89 |
5 |
Måns Segerlund |
2000 |
AH1900 |
HS |
|
25m |
2:36.44 |
406 |
6 |
Samuel Kvist |
2000 |
AB0700 |
SK TRITON |
|
25m |
2:37.85 |
370 |
7 |
Erik Boos |
204308524 |
AD1399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:38.43 |
312 |
8 |
Marko Vasilijevic |
1999 |
AH1999 |
POSEIDON |
|
25m |
2:45.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
299 |
1 |
Linus Ljunghusen |
2000 |
AT6900 |
POSEIDON |
|
25m |
2:35.00 |
528 |
2 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:32.47 |
337 |
3 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
2:28.72 |
200 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:20.42 |
79 |
5 |
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
HS |
|
25m |
2:25.76 |
99 |
6 |
Isak Wikström |
1999 |
AJ3199 |
HS |
|
25m |
2:30.11 |
278 |
7 |
Sebastian Andersson |
1999 |
AE0599 |
POSEIDON |
|
25m |
2:34.32 |
148 |
8 |
Elias Kromnow |
1999 |
AL5799 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:35.57 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
13 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
20:32 |
|