Startliste for Ungdoms-GP 4, Jakobsberg
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 2 Lördag 10okt
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP4 - 2015 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Jakobsberg |
|
Utskriftstid |
14:16 |
|
|
Arrangör |
Järfälla S & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
6:25.39 |
393 |
4 |
Emma Marcus |
2002 |
02A820 |
IFÅ |
|
50m |
6:18.53 |
139 |
5 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
50m |
6:21.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
565 |
1 |
Sabina Vranjes |
2001 |
BT6401 |
DANDERYD |
|
25m |
6:06.45 |
294 |
2 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:54.40 |
34 |
3 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:47.96 |
81 |
4 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:43.43 |
68 |
5 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:45.40 |
231 |
6 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
25m |
5:53.60 |
62 |
7 |
Therese Moberg |
2003 |
AT2603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:57.49 |
564 |
8 |
Mirella Vranjes |
2001 |
BT5401 |
DANDERYD |
|
25m |
6:11.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
5:41.37 |
306 |
2 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
5:38.77 |
76 |
3 |
Naomi Tesfai |
2003 |
AK8603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:37.63 |
282 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:37.34 |
105 |
5 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
5:37.41 |
237 |
6 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
5:38.23 |
51 |
7 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:41.08 |
46 |
8 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:42.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
352 |
1 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:31.81 |
257 |
2 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:29.87 |
36 |
3 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:27.58 |
383 |
4 |
Tilde Forslund |
2000 |
BL7400 |
NJURUNDA |
|
25m |
5:23.98 |
290 |
5 |
Lisa Schubert |
2001 |
BA6601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:26.80 |
373 |
6 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
5:27.83 |
9 |
7 |
Emelie Högström |
1999 |
AR5299 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
5:31.68 |
555 |
8 |
Alice Casserfelt |
2000 |
AT4200 |
DANDERYD |
|
25m |
5:36.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:20.41 |
55 |
2 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:17.74 |
126 |
3 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
25m |
5:15.74 |
284 |
4 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:13.63 |
567 |
5 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
ap3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:15.29 |
385 |
6 |
Ellen Näslund |
2000 |
AC4400 |
NJURUNDA |
|
25m |
5:17.25 |
59 |
7 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:17.80 |
132 |
8 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
50m |
5:23.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:12.63 |
60 |
2 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:08.65 |
279 |
3 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:06.72 |
50 |
4 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:06.26 |
283 |
5 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:06.32 |
255 |
6 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:07.53 |
102 |
7 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
5:12.06 |
53 |
8 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:13.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:05.55 |
287 |
2 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:02.43 |
268 |
3 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:00.09 |
57 |
4 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:57.64 |
274 |
5 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:58.35 |
140 |
6 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKK |
|
25m |
5:01.79 |
39 |
7 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:03.41 |
559 |
8 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
5:06.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
4:57.52 |
273 |
2 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
4:56.58 |
303 |
3 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
4:55.96 |
115 |
4 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
4:53.65 |
298 |
5 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:55.75 |
270 |
6 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:56.15 |
395 |
7 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
IFÅ |
|
25m |
4:56.71 |
38 |
8 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:57.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
4:53.63 |
78 |
2 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:49.19 |
54 |
3 |
Linnéa Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:40.09 |
58 |
4 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:36.98 |
40 |
5 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:39.68 |
116 |
6 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
25m |
4:41.69 |
35 |
7 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:52.89 |
269 |
8 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:53.63 |
Skapad av WinGrodan 1.24.03 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
Utskriftstid |
14:16 |
|