Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:47 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Vapaauinti Pojat |
Loppukilpailut (9) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Olavi Saarinen |
2002 |
02A921 |
HSS |
|
25m |
|
|
4 |
Joonas Nieminen |
2003 |
03A723 |
HäUS |
|
25m |
|
|
5 |
Osmo Mäkelä |
2004 |
04A814 |
HäUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joni Routamo |
2005 |
05A486 |
HäUS |
|
25m |
|
|
2 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
LrU |
|
25m |
3:28.93 |
3:28.93 |
3 |
Sampo Nord |
2005 |
05A071 |
Vanders |
|
50m |
3:24.95 |
3:20.95 |
4 |
Aapo Ahlroos |
2004 |
04A285 |
Vanders |
|
50m |
3:20.19 |
3:16.19 |
5 |
Aapo Kinnunen |
2004 |
04A250 |
RaisU |
|
25m |
3:18.27 |
3:18.27 |
6 |
Veeti Salminen |
2004 |
04A481 |
SiWa |
|
50m |
3:31.38 |
3:27.38 |
7 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
3:35.22 |
3:31.22 |
8 |
Daniil Lukasin |
2002 |
02B086 |
SiWa |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sebastian Stenbacka |
2002 |
02A472 |
Octopus |
|
50m |
3:16.43 |
3:12.43 |
2 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
03A269 |
Octopus |
|
25m |
3:10.28 |
3:10.28 |
3 |
Jimi Kojo |
2005 |
05A032 |
AQUILA |
|
25m |
3:07.21 |
3:07.21 |
4 |
Severi Vilkko |
2002 |
02A951 |
Gladius |
|
50m |
3:06.84 |
3:02.84 |
5 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
02B021 |
Gladius |
|
25m |
3:03.73 |
3:03.73 |
6 |
Aki Holtari |
2002 |
02A371 |
HSS |
|
25m |
3:07.41 |
3:07.41 |
7 |
Oliver Hanhimäki |
2003 |
03A529 |
Octopus |
|
25m |
3:10.48 |
3:10.48 |
8 |
Otto Ahvonen |
2003 |
03A671 |
HäUS |
|
25m |
3:14.82 |
3:14.82 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Santeri Berggren |
2003 |
03A530 |
Octopus |
|
25m |
2:56.83 |
2:56.83 |
2 |
Emil Strandell |
2002 |
02A664 |
Gladius |
|
25m |
2:55.54 |
2:55.54 |
3 |
Joonas Karttunen |
2003 |
03A767 |
RaisU |
|
25m |
2:53.92 |
2:53.92 |
4 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
02A712 |
Cetus |
|
25m |
2:52.14 |
2:52.14 |
5 |
Petri Shkolny |
2003 |
03A556 |
RiUS |
|
25m |
2:53.58 |
2:53.58 |
6 |
Georg Närjä |
2002 |
02A410 |
HSS |
|
25m |
2:54.24 |
2:54.24 |
7 |
Tuomas Peltola |
2003 |
03A096 |
Cetus |
|
25m |
2:56.30 |
2:56.30 |
8 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
3:05.76 |
3:01.76 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
25m |
2:51.28 |
2:51.28 |
2 |
Eero Jääskeläinen |
2001 |
01A318 |
Cetus |
|
25m |
2:49.80 |
2:49.80 |
3 |
Kasimir Riihelä |
2002 |
02A316 |
RiUS |
|
25m |
2:49.40 |
2:49.40 |
4 |
Akira Konttinen |
2003 |
03A546 |
RaisU |
|
50m |
2:47.22 |
2:43.22 |
5 |
Ville-veikko Katajisto |
2002 |
02A868 |
NU |
|
50m |
2:48.64 |
2:44.64 |
6 |
Oscar Taht |
2003 |
03A143 |
SiWa |
|
50m |
2:53.43 |
2:49.43 |
7 |
Olavi Männistö |
2003 |
03A282 |
RiUS |
|
25m |
2:50.30 |
2:50.30 |
8 |
Victor Branea |
2001 |
01B306 |
Cetus |
|
25m |
2:51.94 |
2:51.94 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
01A729 |
Cetus |
|
25m |
2:42.37 |
2:42.37 |
2 |
Lauri Uosukainen |
2002 |
02A568 |
LaUS |
|
50m |
2:42.18 |
2:38.18 |
3 |
Atte Oikari |
2001 |
01B083 |
JUK |
|
50m |
2:37.75 |
2:33.75 |
4 |
Rasmus Söderholm |
2002 |
02A442 |
HSS |
|
25m |
2:31.19 |
2:31.19 |
5 |
Ville Savulahti |
2003 |
03A086 |
RiUS |
|
25m |
2:33.24 |
2:33.24 |
6 |
Elias Saarinen |
2002 |
02A084 |
RiUS |
|
25m |
2:35.32 |
2:35.32 |
7 |
Max Åström |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
50m |
2:44.95 |
2:40.95 |
8 |
Iivari Tuomola |
2002 |
02A322 |
TuUS |
|
25m |
2:42.93 |
2:42.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
50m |
2:32.16 |
2:28.16 |
2 |
Eetu Partanen |
2001 |
01A934 |
Cetus |
|
25m |
2:27.29 |
2:27.29 |
3 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
25m |
2:25.79 |
2:25.79 |
4 |
Atte Pennanen |
2001 |
01A161 |
LaUS |
|
25m |
2:21.39 |
2:21.39 |
5 |
Mikael Virtanen |
2002 |
02A066 |
RiUS |
|
25m |
2:22.14 |
2:22.14 |
6 |
Touko Luukkonen |
2002 |
02A789 |
HU |
|
25m |
2:27.17 |
2:27.17 |
7 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
Cetus |
|
50m |
2:31.98 |
2:27.98 |
8 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
HSS |
|
50m |
2:33.62 |
2:29.62 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Krapf |
2001 |
01B151 |
HSS |
|
25m |
2:20.20 |
2:20.20 |
2 |
Atte Lasmio |
2001 |
01A618 |
RiUS |
|
50m |
2:23.86 |
2:19.86 |
3 |
Atte Alila |
2001 |
01B157 |
AQUILA |
|
50m |
2:19.72 |
2:15.72 |
4 |
Harry Zimmermann |
2001 |
01A148 |
LaUS |
|
25m |
2:14.88 |
2:14.88 |
5 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
50m |
2:19.51 |
2:15.51 |
6 |
Firas El-Idi |
2001 |
01A005 |
La-Ka |
|
25m |
2:16.69 |
2:16.69 |
7 |
Aku Kaila |
2003 |
03A054 |
RaisU |
|
50m |
2:24.08 |
2:20.08 |
8 |
Aatu Harju |
2002 |
02A334 |
HU |
|
25m |
2:21.14 |
2:21.14 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Malmberg |
2001 |
01A368 |
Octopus |
|
25m |
2:12.75 |
2:12.75 |
2 |
Eemeli Raninen |
2001 |
01A495 |
HU |
|
25m |
2:10.94 |
2:10.94 |
3 |
Petteri Haverinen |
2001 |
01B030 |
LaUS |
|
50m |
2:12.41 |
2:08.41 |
4 |
Victor Savateev |
2001 |
|
Nevskaya |
|
25m |
2:03.00 |
2:03.00 |
5 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
01A340 |
JoUS |
|
50m |
2:07.87 |
2:03.87 |
6 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
50m |
2:14.68 |
2:10.68 |
7 |
Timi Pernanen |
2001 |
01A141 |
LaUS |
|
50m |
2:15.18 |
2:11.18 |
8 |
Aleksi Vähä-Lassila |
2001 |
01A599 |
RaisU |
|
50m |
2:17.17 |
2:13.17 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
03 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:47 |
|