Program for Arena Lyngby Open 2016, Stadion
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 18
|
Stvne navn |
Arena Lyngby Open 2016 |
|
Udskriftsdato |
23 januar 2016 |
|
|
Stvne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
12:20 |
|
|
Arrangr |
Lyngby Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
22 januar 2016 |
|
|
|
|
Lb 18, 200m Frisvmning Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
368 |
1 |
Peter Gjerulff |
1996 |
9613AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:36.81 |
44 |
2 |
Frederik L. Hansen |
1999 |
9995AR |
OPNR |
|
25m |
2:27.85 |
240 |
3 |
Victor N Andersen |
2000 |
0097AK |
GSK |
|
25m |
2:17.56 |
84 |
4 |
Jens Gustav Nielson |
1999 |
9971AK |
TRITON B |
|
50m |
2:23.70 |
190 |
5 |
Scott Steenberg |
2000 |
0039AL |
FARUM |
|
50m |
2:28.35 |
232 |
6 |
Mikkel Salmansen |
2000 |
0043AD |
VI39 |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Daniel Brylov |
2000 |
0063AA |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:11.53 |
40 |
2 |
Jonas B. Srensen |
1993 |
9375AF |
ROSKILDE |
|
25m |
2:08.89 |
279 |
3 |
Auke Jan Ytsma |
1999 |
199900905 |
ORCA NL |
|
25m |
2:08.44 |
175 |
4 |
Johan Feld Srensen |
1999 |
9979AJ |
LYNGBY |
|
25m |
2:08.46 |
45 |
5 |
Magnus Havemann |
2000 |
0027AK |
OPNR |
|
25m |
2:09.65 |
48 |
6 |
Patrick Strandlyst |
1997 |
|
OPNR |
|
25m |
2:17.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Joakim Palmqvist |
1999 |
9941AI |
ROSKILDE |
|
25m |
2:08.06 |
160 |
2 |
Kristoffer Buus Langkilde |
1999 |
9923AI |
LYNGBY |
|
25m |
2:07.42 |
108 |
3 |
Oliver Kramer Andersen |
1999 |
9905AT |
ESBJERG |
|
25m |
2:06.18 |
61 |
4 |
Bjrgvin Theodr Hilmarsson |
1998 |
|
IRB |
|
50m |
2:07.10 |
369 |
5 |
Kasper Leisted Bertelsen |
1997 |
9703AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:08.00 |
241 |
6 |
Daniel Dyrved |
2000 |
0047AK |
GSK |
|
25m |
2:08.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Anders Blix Mogensen |
2000 |
0045AG |
LYNGBY |
|
50m |
2:05.72 |
115 |
2 |
Simon Juhl Schmidt |
1997 |
9743AD |
ESBJERG |
|
25m |
2:05.02 |
148 |
3 |
Gustav Frydensberg |
1999 |
9911AJ |
LYNGBY |
|
25m |
2:03.63 |
163 |
4 |
Jeppe Mathiassen |
2000 |
0093AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:04.51 |
120 |
5 |
Mads Ejdrup Hansen |
1999 |
9971AL |
HELSINGR |
|
25m |
2:05.24 |
62 |
6 |
Ingi r lafsson |
1999 |
|
IRB |
|
50m |
2:05.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Tobias Andersen |
1998 |
9853AF |
TRITON B |
|
25m |
2:01.81 |
185 |
2 |
Chris Johansen |
1996 |
9651AB |
FARUM |
|
25m |
2:01.05 |
125 |
3 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGR |
|
25m |
2:00.23 |
74 |
4 |
Rasmus Hasemann |
1996 |
9601AA |
TRITON B |
|
25m |
2:00.41 |
249 |
5 |
Simon Brixner |
2000 |
0001AL |
HOLBK |
|
25m |
2:01.14 |
134 |
6 |
Mads Hauge Srensen |
1997 |
9775AE |
KGE |
|
25m |
2:03.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
rstur Bjarnason |
1997 |
|
IRB |
|
50m |
1:59.56 |
174 |
2 |
Oliver Berggren Smidt |
1997 |
9711AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:58.72 |
2 |
3 |
Jonas Vibsig Berding |
1996 |
9693AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:56.45 |
113 |
4 |
Rasmus Larsen |
1997 |
9763AD |
ESBJERG |
|
25m |
1:58.29 |
274 |
5 |
Lasse Dall |
1997 |
9763AR |
ODDER |
|
25m |
1:58.93 |
85 |
6 |
Mads Rishj |
1999 |
9943AN |
TRITON B |
|
25m |
1:59.93 |
|
|
Heat 7 (8) (rg. 1998-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Frederik Rindshj |
1999 |
9955AN |
GLADSAXE |
|
25m |
1:56.07 |
270 |
2 |
Frederik Dalhj Paulsen |
1998 |
9833AK |
BIRKERD |
|
50m |
1:54.78 |
95 |
3 |
Giano Grillo |
1998 |
9827AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:49.53 |
171 |
4 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:50.26 |
222 |
5 |
Marcus Dan Hansen |
1999 |
9965AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:55.94 |
81 |
6 |
Johan Mller |
1998 |
9879AA |
TRITON B |
|
50m |
1:58.04 |
|
|
Heat 8 (8) (rg. 1917-1997) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
247 |
1 |
Nikolai Skelsager |
1996 |
9687AC |
A6 |
|
25m |
1:54.54 |
263 |
2 |
Andreas Mrtensson |
1997 |
9751AE |
ALLERD |
|
25m |
1:52.52 |
180 |
3 |
Kevin Witt Christensen |
1995 |
9595AF |
FARUM |
|
25m |
1:50.14 |
271 |
4 |
Niklas Broch Thielemann |
1994 |
9423AE |
BIRKERD |
|
25m |
1:52.08 |
132 |
5 |
Magnus Lundgren |
1996 |
9645AO |
KGE |
|
25m |
1:53.02 |
103 |
6 |
Hannibal Steenfos |
1996 |
9647AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
23 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:20 |
|