Program for Arena Lyngby Open 2016, Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2016 |
|
Udskriftsdato |
23 januar 2016 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
12:20 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 januar 2016 |
|
|
|
|
Løb 15, 400m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Marie Lunding Nielsen |
2001 |
0174AW |
OPNØR |
|
25m |
7:34.12 |
142 |
2 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
6:37.21 |
31 |
3 |
Bolette Mandrup Jensen |
2000 |
0046AR |
ROSKILDE |
|
25m |
5:48.63 |
204 |
4 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
50m |
5:51.64 |
47 |
5 |
Ditte Petersen |
1999 |
9938BD |
OPNØR |
|
25m |
7:00.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
5:35.30 |
202 |
2 |
Katrine Stampe |
2000 |
0068AM |
ALLERØD |
|
50m |
5:32.27 |
201 |
3 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
ALLERØD |
|
50m |
5:30.29 |
51 |
4 |
Gunnhildur Björg Baldursdóttir |
2000 |
|
IRB |
|
50m |
5:31.43 |
157 |
5 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
LYNGBY |
|
25m |
5:33.94 |
88 |
6 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
50m |
5:37.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
50m |
5:28.59 |
196 |
2 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
25m |
5:25.29 |
177 |
3 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
LYNGBY |
|
50m |
5:22.23 |
244 |
4 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
A6 |
|
25m |
5:22.37 |
199 |
5 |
Karina Garne Larsen |
2000 |
0068AH |
ALLERØD |
|
25m |
5:26.49 |
254 |
6 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
5:28.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
5:18.64 |
205 |
2 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:14.79 |
169 |
3 |
Hannah Pilgaard |
1999 |
9974AO |
LYNGBY |
|
25m |
5:13.33 |
57 |
4 |
Sylwia Sienkiewicz |
1999 |
|
IRB |
|
50m |
5:13.88 |
58 |
5 |
Stefanía Sigurçórsdóttir |
2001 |
|
IRB |
|
50m |
5:16.07 |
29 |
6 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
25m |
5:21.35 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 1999-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Eva Olsen |
2000 |
0094AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:11.52 |
200 |
2 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
25m |
5:04.92 |
207 |
3 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
4:55.84 |
153 |
4 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
LYNGBY |
|
25m |
5:03.67 |
55 |
5 |
Eydís Ósk Kolbeinsdóttir |
2000 |
|
IRB |
|
50m |
5:10.59 |
209 |
6 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
50m |
5:12.41 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 1917-1998) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:13.97 |
269 |
2 |
Sara Fogh Myrup |
1997 |
9798AF |
BIRKERØD |
|
25m |
5:10.55 |
265 |
3 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
4:46.71 |
266 |
4 |
Sara Krog Christoffersen |
1996 |
9682AF |
BIRKERØD |
|
25m |
4:59.51 |
54 |
5 |
Íris Ósk Hilmarsdóttir |
1998 |
|
IRB |
|
50m |
5:11.03 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
23 januar 2016 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:20 |
|