Program för Höstsimiaden 2015, Uppsala
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 21/11 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Höstsimiaden Tävl omr 1 2015. |
|
Utskriftsdatum |
21 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
09:29 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Medley P-11 oy |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Esbjörn Montelius Risberg |
2004 |
AQ9104 |
FALUN |
|
25m |
|
52 |
2 |
Olle Wikholm |
2004 |
AO9904 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:00.57 |
3 |
3 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:55.50 |
134 |
4 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
25m |
1:59.20 |
138 |
5 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
2:01.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Alex Storbacka |
2006 |
AE6306 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:53.18 |
2 |
2 |
Adrian Jonsson |
2004 |
AN8504 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:50.38 |
170 |
3 |
Daniel Parker |
2004 |
AJ7304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:48.36 |
14 |
4 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:49.21 |
68 |
5 |
Levente Papp |
2005 |
AE4105 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:52.89 |
158 |
6 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:53.70 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.82 |
92 |
2 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:40.28 |
176 |
3 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.36 |
112 |
4 |
Sixten Wikström |
2005 |
AA9305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:40.00 |
178 |
5 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:45.41 |
11 |
6 |
David Diamandiev |
2004 |
AQ6104 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:46.15 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.52 |
81 |
2 |
Eric Persson |
2004 |
AI0904 |
SS MORA |
|
25m |
1:29.44 |
49 |
3 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:28.02 |
53 |
4 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:28.51 |
106 |
5 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:31.80 |
188 |
6 |
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
UPSALA S |
|
25m |
1:38.79 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
21 november 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
09:29 |
|