Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:10.73 | |
2 | 191 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:11.25 | |
3 | 117 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 4:13.06 | |
4 | 17 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:15.60 | |
5 | 140 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:16.06 | |
6 | 199 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:16.14 | |
7 | 11 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 4:17.56 | |
8 | 226 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:19.35 | |
9 | 224 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:19.75 | |
10 | 153 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:21.34 | |
11 | 20 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:22.10 | |
12 | 39 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:22.11 | |
13 | 267 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:25.13 | |
14 | 179 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 4:25.50 | |
15 | 18 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:26.06 | |
16 | 284 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:26.42 | |
17 | 150 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 4:26.55 | |
18 | 303 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 4:26.87 | |
19 | 250 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 4:27.66 | |
20 | 200 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:27.69 | |
21 | 198 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 4:27.75 | |
22 | 286 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 4:27.77 | |
23 | 70 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:29.14 | |
24 | 279 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 4:30.23 | |
25 | 27 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 4:30.57 | |
26 | 128 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:30.62 | |
27 | 291 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 4:35.02 | |
28 | 144 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 4:35.44 | |
29 | 208 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 25 m | 4:35.48 | |
30 | 50 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 4:35.81 | |
31 | 131 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 4:36.22 | |
32 | 292 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 4:36.83 | |
33 | 168 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 4:38.19 | |
34 | 82 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 4:39.68 | |
35 | 187 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 4:40.04 | |
36 | 8 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 4:40.38 | |
37 | 308 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 4:42.12 | |
38 | 124 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 4:42.78 | |
39 | 157 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 4:43.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 december 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:16 |