Program för NUSS äldre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
NUSS Äldre |
|
Utskriftsdatum |
06 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
14:06 |
|
|
Arrangör |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 29, 50m Ryggsim F 14-15 |
Finaler (5) |
NUSS-rekord: Lova Andersson (2000) 29.07 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
1 |
Klara Ragnarsson |
2002 |
AY1202 |
SALA SS |
|
25m |
|
292 |
2 |
Lena Årebo |
2002 |
AJ1202 |
LASS |
|
25m |
35.05 |
47 |
3 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
34.81 |
114 |
4 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
34.91 |
256 |
5 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
60 |
1 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.62 |
183 |
2 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
34.52 |
215 |
3 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
34.49 |
172 |
4 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
34.51 |
640 |
5 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄ |
|
25m |
34.57 |
483 |
6 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
508 |
1 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.02 |
523 |
2 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
33.91 |
432 |
3 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
33.87 |
583 |
4 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
33.91 |
289 |
5 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
LASS |
|
25m |
33.96 |
8 |
6 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
34.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
33.73 |
58 |
2 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
33.25 |
240 |
3 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
33.09 |
561 |
4 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
33.12 |
627 |
5 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
33.43 |
443 |
6 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
33.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
25m |
32.70 |
555 |
2 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
32.39 |
565 |
3 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
29.76 |
570 |
4 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
31.56 |
155 |
5 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.68 |
408 |
6 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
33.05 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
06 februari 2016 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
14:06 |
|