Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 44
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:20 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 44, P14,15,16 200m Vapaauinti |
Loppukilpailut (5) |
P16 LRIKM-ennätys Teemu Vuorela, SWIM, 1:52,61 2010 |
P15 LRIKM-ennätys Otto Rannikko, ÅSK, 1:55,22 2014 |
P14 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 1:55,97 2014 |
|
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mikael Karlsson |
2001 |
01A862 |
ORCA |
|
25m |
2:57.34 |
2:57.34 |
3 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
25m |
2:48.22 |
2:48.22 |
4 |
Repe Kupila |
2001 |
01A905 |
Gladius |
|
25m |
2:38.56 |
2:38.56 |
5 |
Matias Vikman |
2001 |
01A776 |
ORCA |
|
25m |
2:40.82 |
2:40.82 |
6 |
Eero Jääskeläinen |
2001 |
01A318 |
Cetus |
|
25m |
2:49.80 |
2:49.80 |
7 |
Matti Salán |
1999 |
99A606 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tatu Jentze |
2001 |
01A474 |
Cetus |
|
25m |
2:28.65 |
2:28.65 |
2 |
Kasper Uusitalo |
2000 |
00A831 |
BS-PU |
|
50m |
2:30.65 |
2:26.65 |
3 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
50m |
2:28.88 |
2:24.88 |
4 |
Eetu Partanen |
2001 |
01A934 |
Cetus |
|
25m |
2:23.62 |
2:23.62 |
5 |
Aleksej Belfer |
2000 |
00A786 |
ORCA |
|
25m |
2:24.38 |
2:24.38 |
6 |
Sami Seppälä |
2000 |
00B045 |
BS-PU |
|
50m |
2:29.13 |
2:25.13 |
7 |
Ville Lauslahti |
2001 |
01A254 |
Cetus |
|
50m |
2:32.38 |
2:28.38 |
8 |
Roni Törnqvist |
2000 |
00A554 |
BS-PU |
|
25m |
2:33.60 |
2:33.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
25m |
2:22.91 |
2:22.91 |
2 |
Henri Koski |
2000 |
00A803 |
Gladius |
|
50m |
2:26.11 |
2:22.11 |
3 |
Atso Iivanainen |
2000 |
00A696 |
HSS |
|
50m |
2:24.29 |
2:20.29 |
4 |
Antti Lehtinen |
1999 |
99A730 |
Cetus |
|
50m |
2:18.55 |
2:14.55 |
5 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
50m |
2:19.38 |
2:15.38 |
6 |
Kasper Vaittinen |
2001 |
01A226 |
Cetus |
|
50m |
2:26.04 |
2:22.04 |
7 |
Henrik Martola |
2000 |
00A534 |
Cetus |
|
50m |
2:26.69 |
2:22.69 |
8 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
25m |
2:23.08 |
2:23.08 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saku Suomalainen |
2001 |
01A279 |
Cetus |
|
25m |
2:12.17 |
2:12.17 |
2 |
Joonatan Lindfors |
1999 |
99A765 |
Cetus |
|
25m |
2:10.79 |
2:10.79 |
3 |
Eetu Isosuo |
2000 |
00A623 |
Cetus |
|
25m |
2:10.54 |
2:10.54 |
4 |
Herman Widbom |
2001 |
01A188 |
Cetus |
|
50m |
2:11.17 |
2:07.17 |
5 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
00A023 |
HSS |
|
25m |
2:07.73 |
2:07.73 |
6 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
50m |
2:14.54 |
2:10.54 |
7 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
50m |
2:15.03 |
2:11.03 |
8 |
Severi Nieminen |
1999 |
99B298 |
Gladius |
|
25m |
2:12.32 |
2:12.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kirill Egorov |
2000 |
00A115 |
HSS |
|
50m |
2:10.12 |
2:06.12 |
2 |
Jonni Aho |
1999 |
99A002 |
Cetus |
|
50m |
2:07.46 |
2:03.46 |
3 |
Jami Heinilä |
2000 |
00A081 |
HSS |
|
25m |
1:59.52 |
1:59.52 |
4 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
00A199 |
Cetus |
|
25m |
1:55.97 |
1:55.97 |
5 |
Santeri Hölttä |
2000 |
00A236 |
HSS |
|
50m |
2:01.09 |
1:57.09 |
6 |
Niko Somila |
1999 |
99A521 |
Cetus |
|
50m |
2:05.87 |
2:01.87 |
7 |
Niki Karlsson |
2000 |
00A065 |
HSS |
|
25m |
2:03.65 |
2:03.65 |
8 |
Georgy Babenov |
2000 |
00A783 |
ORCA |
|
25m |
2:07.13 |
2:07.13 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:20 |
|