Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:13 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 10, P12,13 100m Rintauinti |
Loppukilpailut (5) |
P13 LRIKM-ennätys Atte Moilanen, OU, 1:10,18 2014 |
P12 LRIKM-ennätys Timo Kettunen, JUK, 1:14,27 1994 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kiarash Javidi Firooz Toussi |
2003 |
03A600 |
Cetus |
|
50m |
2:08.57 |
2:05.57 |
3 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
25m |
1:58.04 |
1:58.04 |
4 |
Karri Suuronen |
2003 |
03A802 |
Cetus |
|
50m |
1:55.82 |
1:52.82 |
5 |
Sandro Karhula |
2002 |
02A679 |
Cetus |
|
50m |
1:58.40 |
1:55.40 |
6 |
Mattias Janhunen |
2003 |
03A689 |
Cetus |
|
50m |
2:06.17 |
2:03.17 |
7 |
Santtu Kosunen |
2003 |
03A312 |
Cetus |
|
50m |
2:09.06 |
2:06.06 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Max Walther |
2003 |
03A799 |
HTU |
|
50m |
1:54.25 |
1:51.25 |
2 |
Mio Munsterhjelm |
2002 |
02A609 |
SGR |
|
50m |
1:53.05 |
1:50.05 |
3 |
Aapo Kaasinen |
2003 |
03A431 |
Cetus |
|
50m |
1:52.57 |
1:49.57 |
4 |
Muhammed Tantula |
2002 |
02A645 |
SGR |
|
50m |
1:50.78 |
1:47.78 |
5 |
Matias Ola |
2002 |
02B103 |
ORCA |
|
25m |
1:49.36 |
1:49.36 |
6 |
Tony Heinola |
2003 |
03A613 |
Cetus |
|
25m |
1:49.63 |
1:49.63 |
7 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
50m |
1:53.90 |
1:50.90 |
8 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
25m |
1:52.67 |
1:52.67 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Casper Heikkinen |
2003 |
03A691 |
BS-PU |
|
25m |
1:44.93 |
1:44.93 |
2 |
Dorian Sadojevic Jelacik |
2002 |
02B187 |
Cetus |
|
50m |
1:46.77 |
1:43.77 |
3 |
Niklas Rantapää |
2003 |
03A875 |
Cetus |
|
25m |
1:42.66 |
1:42.66 |
4 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
1:40.02 |
1:40.02 |
5 |
Heikki Väkeväinen |
2002 |
02B021 |
Gladius |
|
25m |
1:41.74 |
1:41.74 |
6 |
Pyry Talvitie |
2002 |
02A929 |
Gladius |
|
25m |
1:42.73 |
1:42.73 |
7 |
Atte Poikela |
2003 |
03A910 |
Cetus |
|
25m |
1:44.28 |
1:44.28 |
8 |
Jenson Lih Shan Li |
2002 |
02A835 |
HTU |
|
25m |
1:45.38 |
1:45.38 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Max Eriksson |
2002 |
02A483 |
BS-PU |
|
25m |
1:38.16 |
1:38.16 |
2 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
1:35.74 |
1:35.74 |
3 |
Lari Tumanoff |
2003 |
03A150 |
HSS |
|
50m |
1:37.38 |
1:34.38 |
4 |
Georg Närjä |
2002 |
02A410 |
HSS |
|
50m |
1:33.40 |
1:30.40 |
5 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
03A266 |
Cetus |
|
25m |
1:33.22 |
1:33.22 |
6 |
Kirill Levo |
2002 |
02A589 |
ORCA |
|
25m |
1:35.63 |
1:35.63 |
7 |
Onni Järvinen |
2002 |
02A765 |
HTU |
|
50m |
1:40.71 |
1:37.71 |
8 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
50m |
1:42.15 |
1:39.15 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Kukkonen |
2002 |
02A569 |
ORCA |
|
25m |
1:29.79 |
1:29.79 |
2 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
25m |
1:25.83 |
1:25.83 |
3 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
50m |
1:26.44 |
1:23.44 |
4 |
Oskari Aalto |
2002 |
02A016 |
Cetus |
|
25m |
1:12.51 |
1:12.51 |
5 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
50m |
1:19.25 |
1:16.25 |
6 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
1:24.13 |
1:24.13 |
7 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
25m |
1:28.44 |
1:28.44 |
8 |
Joel Syrjä |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
50m |
1:32.93 |
1:29.93 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:13 |
|