Program för Ungdoms-GP 4, Staffanstorp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 4 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
14:15 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 15:33 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
25m |
|
130 |
3 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
25m |
|
110 |
4 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
23 |
5 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:45.81 |
74 |
2 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:40.99 |
202 |
3 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
5:39.16 |
97 |
4 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:39.79 |
192 |
5 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
50m |
5:41.84 |
179 |
6 |
Ida Söderberg |
1999 |
AI4299 |
SK TRITON |
|
25m |
5:50.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:34.30 |
159 |
2 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:31.96 |
18 |
3 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:30.15 |
21 |
4 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
5:31.10 |
22 |
5 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:33.54 |
136 |
6 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
5:36.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:17.89 |
116 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:08.78 |
194 |
3 |
Felicity Fridh |
2001 |
AR6801 |
SK TRITON |
|
25m |
4:57.88 |
148 |
4 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:05.02 |
47 |
5 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:13.63 |
70 |
6 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:29.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:45.38 |
186 |
2 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:38.52 |
83 |
3 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:33.65 |
139 |
4 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:36.43 |
86 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:44.48 |
112 |
6 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
4:48.72 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
14:15 |
|