Program för UUM, Upplands Ungdomsmästerskap
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 3/10 kl. 9.00
Gren 9, 100m Medley Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:14.30 | |
2 | 121 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:15.08 | |
3 | 171 | Helin Öncu Ani | 2001 | UPSALA S | AO0401 | 25 m | 1:17.04 | |
4 | 162 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:17.26 | |
5 | 153 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 1:19.04 | |
6 | 132 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 1:20.60 | |
7 | 152 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 25 m | 1:20.78 | |
8 | 117 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 1:22.52 | |
9 | 135 | Sjöberg Tova | 2001 | NORRTÄLJE | BC3401 | 25 m | 1:22.52 | |
10 | 119 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:22.94 | |
11 | 118 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:23.66 | |
12 | 112 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:28.48 | |
13 | 198 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:28.52 | |
14 | 113 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:28.87 | |
15 | 129 | Andersson Linn | 1999 | NORRTÄLJE | BS3299 | 25 m | 1:28.97 | |
16 | 220 | Sundqvist Amanda | 2002 | UPSALA S | AR7802 | 25 m | 1:30.03 | |
17 | 236 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:30.81 | |
18 | 160 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:31.13 | |
19 | 164 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:33.96 | |
20 | 131 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | 1:34.42 | |
21 | 235 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:34.45 | |
22 | 210 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:35.23 | |
23 | 174 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:35.50 | |
24 | 115 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:35.59 | |
25 | 175 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:35.82 | |
26 | 144 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:36.48 | |
27 | 221 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:37.23 | |
28 | 178 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:37.43 | |
29 | 201 | Milic Mia | 2001 | UPSALA S | BO4601 | 25 m | 1:37.65 | |
30 | 219 | Stjerna Elsa | 2004 | UPSALA S | AX5604 | 25 m | 1:37.92 | |
31 | 187 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:38.14 | |
32 | 204 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:38.62 | |
33 | 232 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:39.30 | |
34 | 224 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:39.42 | |
35 | 143 | Akre Fall Linn | 2001 | UPSALA S | BO0801 | 25 m | 1:39.99 | |
36 | 127 | Albertsen Lina | 2001 | NORRTÄLJE | BN7601 | 25 m | 1:41.30 | |
37 | 123 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:42.93 | |
38 | 154 | Dahlbom Irma | 2003 | UPSALA S | AI7803 | 25 m | 1:44.12 | |
39 | 196 | Lundberg Ida | 2003 | UPSALA S | AY5403 | 25 m | 1:49.75 | |
40 | 145 | Andersson Kajsa | 2003 | UPSALA S | AT1203 | 25 m | 1:54.13 | |
41 | 227 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:56.95 | |
42 | 180 | Inghammar Ester | 2002 | UPSALA S | BV0602 | 25 m | ||
43 | 217 | Sjöberg Wilma | 2003 | UPSALA S | AZ5203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 01 oktober 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 10:39 |