Ohjelma Fjärran Höjderspelen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 2
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Fjärran Höjder Spelen |
|
Utskriftsdatum |
03 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Gävle |
|
Utskriftstid |
14:32 |
|
|
Arrangör |
Gävle SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Julia Nguyen |
2002 |
BT2602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
188 |
2 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
51.23 |
215 |
3 |
Nellie Demir |
2004 |
AM1604 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
44.29 |
182 |
4 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
47.52 |
208 |
5 |
Hannah Lindström |
1999 |
BS6499 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
43.62 |
269 |
2 |
Cecelina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
43.28 |
180 |
3 |
Gabriella Mosbach |
2003 |
AQ4803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
41.69 |
257 |
4 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
41.94 |
273 |
5 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
43.40 |
218 |
6 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
44.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Karin Leijström |
2001 |
AG8701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
40.32 |
253 |
2 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
40.20 |
177 |
3 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
39.37 |
267 |
4 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
40.05 |
247 |
5 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
40.31 |
243 |
6 |
Klara Öhlin |
1999 |
BO6899 |
SS MORA |
|
25m |
40.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.30 |
169 |
2 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
37.46 |
241 |
3 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
50m |
36.64 |
168 |
4 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
37.08 |
242 |
5 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
37.94 |
171 |
6 |
Wilma Hedberg |
2002 |
AM8802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
36.60 |
233 |
2 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
36.21 |
261 |
3 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
35.54 |
167 |
4 |
Alice Ericson |
2001 |
AZ9601 |
GÄVLE SS |
|
25m |
35.57 |
266 |
5 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
36.31 |
189 |
6 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
36.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
34.44 |
179 |
2 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
31.51 |
262 |
3 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
30.96 |
226 |
4 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
30.97 |
174 |
5 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
GÄVLE SS |
|
25m |
33.51 |
156 |
6 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.93 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
03 oktober 2015 |
Licensierad till: Gävle Simsällskap |
Utskriftstid |
14:32 |
|