Program för Stockholm Paragames 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 10, 100m Free Women |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 54 | Lindberg Pernilla | 1994 | GÖTEBORG | S14 | 50 m | 1:03.50 | |
2 | 20 | Aksnes Lotta | 1995 | SOLENS IF | K1 | 50 m | 1:03.97 | |
3 | 133 | Abdelfattah Saaidou | 1991 | MAROCKO | S11 | 50 m | 1:05.35 | |
4 | 119 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | K1 | 50 m | 1:10.17 | |
5 | 116 | Reichardt Maja | 1991 | SPÅRVÄGEN | S11 | 50 m | 1:12.26 | |
6 | 60 | Andersson Felicia | 2001 | KOMETERNA | S14 | 50 m | 1:16.01 | |
7 | 19 | Bäckman Linnéa | 1989 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 1:17.36 | |
8 | 13 | Philipson Anna | 2003 | HARNÄS SKU | K1 | 50 m | 1:22.00 | |
9 | 96 | Saarinen Jenna | 2001 | FINLAND | S10 | 50 m | 1:24.29 | |
10 | 8 | Sjöstrand Edit | 1991 | VARBERG HI | S14 | 50 m | 1:27.24 | |
11 | 7 | Robertsson Rose-Marie | 1986 | VARBERG HI | S14 | 50 m | 1:28.45 | |
12 | 89 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | FIFH MALMÖ | S7 | 50 m | 1:30.40 | |
13 | 59 | Söderholm Ylva | 1993 | KOMETERNA | S14 | 50 m | 1:31.56 | |
14 | 74 | Trimi Ariola | 1987 | ACQUARIO | S4 | 50 m | 1:32.00 | |
15 | 51 | Kramer Agnes | 1998 | TRE HJÄRTA | S8 | 50 m | 1:32.70 | |
16 | 79 | Wennberg Johanna | 1997 | MASS | S10 | 50 m | 1:35.92 | |
17 | 68 | Löf Rebecka | 2001 | ÖSA | K1 | 50 m | 1:36.38 | |
18 | 17 | Hasselryd Johanna | 1982 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 1:36.55 | |
19 | 105 | Färdig Vanja | 1993 | NACKA HIF | S14 | 50 m | 1:36.92 | |
20 | 18 | Noesvall Ann-Christine | 1992 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 1:37.78 | |
21 | 3 | Mattsson Therese | 1998 | KROKOM HIF | S14 | 50 m | 1:43.82 | |
22 | 50 | Bengtsson Emelie | 1997 | TRE HJÄRTA | S9 | 50 m | 1:51.05 | |
23 | 104 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 1:53.63 | |
24 | 71 | Ghiretti Giulia | 1995 | ACQUARIO | 50 m | 1:58.00 | EFT | |
25 | 102 | St Clair Maitland Nicola | 2003 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 2:03.56 | |
26 | 103 | Hammarqvist Elin | 2004 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 2:09.24 | |
27 | 101 | Olsson Louise | 1992 | NACKA HIF | S14 | 50 m | 2:15.34 | |
28 | 6 | Gustafsson Stina | 1989 | VARBERG HI | S14 | 50 m | 2:17.36 | |
29 | 10 | Winblad Linnéa | 1998 | VARBERG HI | K1 | 50 m | 2:29.36 | |
30 | 77 | Rönnefors Malin | 1999 | MASS | K1 | 50 m | ||
31 | 85 | Busk Josefine | 1997 | SÖDERTÄLJE | S14 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 31 oktober 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 07:56 |