Program för Öppna Nationella Ålandssimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:21.15 | 1:21.15 | |
2 | 86 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:21.32 | 1:21.32 | |
3 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:21.37 | 1:21.37 | |
4 | 6 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 1:22.30 | 1:22.30 | |
5 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:26.50 | 1:26.50 | |
6 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:29.19 | 1:29.19 | |
7 | 82 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:30.84 | 1:30.84 | |
8 | 38 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:31.56 | 1:31.56 | |
9 | 15 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 25 m | 1:32.92 | 1:32.92 | |
10 | 46 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | 1:33.87 | 1:33.87 | |
11 | 22 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 50 m | 1:33.98 | 1:33.98 | |
12 | 30 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 1:38.18 | 1:38.18 | |
13 | 18 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 02A853 | 25 m | 1:38.47 | 1:38.47 | |
14 | 56 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 1:39.36 | 1:39.36 | |
15 | 16 | Marcus Emma | 2002 | IFÅ | 02A820 | 25 m | 1:41.86 | 1:41.86 | |
16 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:43.79 | 1:43.79 | |
17 | 49 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 03A083 | 50 m | 1:46.49 | 1:46.49 | |
18 | 61 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 25 m | 1:47.69 | 1:47.69 | |
19 | 66 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 1:49.03 | 1:49.03 | |
20 | 55 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | 1:53.00 | 1:53.00 | |
21 | 4 | Duns Rebecca | 2003 | IFÅ | 03A914 | 25 m | 1:53.06 | 1:53.06 | |
22 | 33 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 50 m | 1:53.63 | 1:53.63 | |
23 | 37 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 1:54.76 | 1:54.76 | |
24 | 43 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 1:56.48 | 1:56.48 | |
25 | 68 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 50 m | 1:57.79 | 1:57.79 | |
26 | 36 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 2:01.67 | 2:01.67 | |
27 | 67 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 2:04.21 | 2:04.21 | |
28 | 19 | Måtar Emelie | 2004 | IFÅ | 04A787 | 25 m | 2:06.26 | 2:06.26 | |
29 | 41 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 2:06.74 | 2:06.74 | |
30 | 8 | Flinck Isabelle | 2003 | IFÅ | 03A932 | 25 m | |||
31 | 14 | Karlsson Isabella | 2005 | IFÅ | 05A398 | 25 m | |||
32 | 28 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | |||
33 | 29 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | |||
34 | 50 | Meltovaara Fia | 2006 | ÅSK | 06A274 | 25 m | |||
35 | 54 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | |||
36 | 58 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | |||
37 | 65 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | |||
38 | 69 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 2, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 88 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:15.74 | 1:15.74 | |
2 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:32.85 | 1:32.85 | |
3 | 21 | Wikström Frej-oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 1:33.85 | 1:33.85 | |
4 | 44 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 01A341 | 50 m | 1:36.72 | 1:36.72 | |
5 | 10 | Höglund Tim | 1998 | IFÅ | 98B311 | 25 m | 1:39.95 | 1:39.95 | |
6 | 87 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:42.77 | 1:42.77 | |
7 | 77 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:47.12 | 1:47.12 | |
8 | 40 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:47.73 | 1:47.73 | |
9 | 60 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 50 m | 2:04.58 | 2:04.58 | |
10 | 93 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 25 m | 2:08.16 | 2:08.16 | |
11 | 17 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | 2:10.90 | 2:10.90 | |
12 | 62 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 2:19.89 | 2:19.89 | |
13 | 2 | Blomberg Elliot Hans Åke | 2003 | IFÅ | 03A941 | 50 m | 2:22.02 | 2:22.02 | |
14 | 7 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | |||
15 | 11 | Josefsson Max | 2000 | IFÅ | 00B282 | 25 m | |||
16 | 12 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | |||
17 | 26 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | |||
18 | 47 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | |||
19 | 48 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 25 m | |||
20 | 53 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 25 m | |||
21 | 59 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 25 m | |||
22 | 64 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | |||
23 | 70 | Vainio Konsta | 2005 | ÅSK | 05A299 | 25 m | |||
24 | 71 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 3, 100 Bröstsim Herr Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 78 | Arvidsson Mattias | 1969 | DANDERYD | AB0969 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 4, 100 Bröstsim Dam Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 84 | Curstedt Linda | 1973 | DANDERYD | AA1673 | 25 m | 1:39.00 | 1:39.00 | |
2 | 13 | Karlsson Bodil | 1965 | IFÅ | 65A065 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 5, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 20 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 25 m | 2:20.00 | 2:20.00 | |
2 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:24.18 | 2:24.18 | |
3 | 86 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 2:24.77 | 2:24.77 | |
4 | 15 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 25 m | 2:27.99 | 2:27.99 | |
5 | 3 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 2:30.30 | 2:30.30 | |
6 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 2:32.25 | 2:32.25 | |
7 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:33.68 | 2:33.68 | |
8 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 50 m | 2:35.93 | 2:35.93 | |
9 | 56 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 2:47.56 | 2:47.56 | |
10 | 38 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 50 m | 2:49.02 | 2:49.02 | |
11 | 57 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 2:49.63 | 2:49.63 | |
12 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 50 m | 2:51.79 | 2:51.79 | |
13 | 31 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 3:10.08 | 3:10.08 | |
14 | 27 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 50 m | 3:27.88 | 3:27.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 6, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 1 | Piiroinen Eetu | 1995 | HSS | 95A743 | 25 m | 1:51.77 | 1:51.77 | |
2 | 7 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 2:07.44 | 2:07.44 | |
3 | 79 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 2:34.91 | 2:34.91 | |
4 | 21 | Wikström Frej-oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 2:36.34 | 2:36.34 | |
5 | 89 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 2:37.18 | 2:37.18 | |
6 | 72 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 01A888 | 25 m | 2:37.36 | 2:37.36 | |
7 | 39 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 2:41.41 | 2:41.41 | |
8 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 2:42.23 | 2:42.23 | |
9 | 35 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 2:45.05 | 2:45.05 | |
10 | 80 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 50 m | 2:45.19 | 2:45.19 | |
11 | 32 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | 2:46.03 | 2:46.03 | |
12 | 51 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 00A771 | 25 m | 2:46.80 | 2:46.80 | |
13 | 73 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 50 m | 2:48.19 | 2:48.19 | |
14 | 63 | Rouhiainen Leevi | 2002 | ÅSK | 02A742 | 50 m | 2:56.77 | 2:56.77 | |
15 | 87 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 2:59.17 | 2:59.17 | |
16 | 42 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 3:17.70 | 3:17.70 | |
17 | 93 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 25 m | 3:25.50 | 3:25.50 | |
18 | 52 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 3:32.97 | 3:32.97 | |
19 | 77 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 6 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 1:12.33 | 1:12.33 | |
2 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:13.44 | 1:13.44 | |
3 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:15.80 | 1:15.80 | |
4 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:16.48 | 1:16.48 | |
5 | 3 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:20.45 | 1:20.45 | |
6 | 82 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 50 m | 1:20.62 | 1:20.62 | |
7 | 56 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:20.68 | 1:20.68 | |
8 | 38 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:22.56 | 1:22.56 | |
9 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:22.57 | 1:22.57 | |
10 | 57 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:22.81 | 1:22.81 | |
11 | 30 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 1:24.99 | 1:24.99 | |
12 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:26.05 | 1:26.05 | |
13 | 22 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 50 m | 1:28.32 | 1:28.32 | |
14 | 16 | Marcus Emma | 2002 | IFÅ | 02A820 | 25 m | 1:29.37 | 1:29.37 | |
15 | 31 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 1:30.12 | 1:30.12 | |
16 | 49 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 03A083 | 50 m | 1:30.59 | 1:30.59 | |
17 | 68 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 25 m | 1:32.41 | 1:32.41 | |
18 | 55 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:32.53 | 1:32.53 | |
19 | 61 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 1:33.32 | 1:33.32 | |
20 | 46 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | 1:37.75 | 1:37.75 | |
21 | 66 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 1:38.24 | 1:38.24 | |
22 | 43 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 1:39.10 | 1:39.10 | |
23 | 18 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 02A853 | 25 m | 1:40.43 | 1:40.43 | |
24 | 41 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 50 m | 1:44.93 | 1:44.93 | |
25 | 27 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 50 m | 1:47.87 | 1:47.87 | |
26 | 37 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 1:48.11 | 1:48.11 | |
27 | 4 | Duns Rebecca | 2003 | IFÅ | 03A914 | 25 m | 1:49.36 | 1:49.36 | |
28 | 36 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 1:49.44 | 1:49.44 | |
29 | 28 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:51.07 | 1:51.07 | |
30 | 67 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:52.29 | 1:52.29 | |
31 | 8 | Flinck Isabelle | 2003 | IFÅ | 03A932 | 25 m | 1:57.51 | 1:57.51 | |
32 | 33 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 50 m | 2:02.65 | 2:02.65 | |
33 | 19 | Måtar Emelie | 2004 | IFÅ | 04A787 | 25 m | 2:03.90 | 2:03.90 | |
34 | 29 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 50 m | 2:10.19 | 2:10.19 | |
35 | 65 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 2:13.35 | 2:13.35 | |
36 | 54 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 50 m | 2:13.50 | 2:13.50 | |
37 | 69 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 2:17.13 | 2:17.13 | |
38 | 58 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 2:22.22 | 2:22.22 | |
39 | 9 | Flöjt Céline | 2005 | IFÅ | 05A453 | 25 m | |||
40 | 14 | Karlsson Isabella | 2005 | IFÅ | 05A398 | 25 m | |||
41 | 50 | Meltovaara Fia | 2006 | ÅSK | 06A274 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 88 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:03.25 | 1:03.25 | |
2 | 73 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:15.35 | 1:15.35 | |
3 | 72 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 01A888 | 50 m | 1:18.94 | 1:18.94 | |
4 | 89 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:19.71 | 1:19.71 | |
5 | 39 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 1:20.05 | 1:20.05 | |
6 | 10 | Höglund Tim | 1998 | IFÅ | 98B311 | 25 m | 1:21.08 | 1:21.08 | |
7 | 35 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:22.14 | 1:22.14 | |
8 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:22.64 | 1:22.64 | |
9 | 32 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | 1:24.73 | 1:24.73 | |
10 | 44 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 01A341 | 25 m | 1:27.44 | 1:27.44 | |
11 | 51 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 00A771 | 25 m | 1:28.55 | 1:28.55 | |
12 | 79 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:29.20 | 1:29.20 | |
13 | 63 | Rouhiainen Leevi | 2002 | ÅSK | 02A742 | 50 m | 1:31.42 | 1:31.42 | |
14 | 11 | Josefsson Max | 2000 | IFÅ | 00B282 | 25 m | 1:33.93 | 1:33.93 | |
15 | 80 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:34.91 | 1:34.91 | |
16 | 40 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:35.20 | 1:35.20 | |
17 | 77 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:36.27 | 1:36.27 | |
18 | 93 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 25 m | 1:39.94 | 1:39.94 | |
19 | 87 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:41.90 | 1:41.90 | |
20 | 42 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 1:47.38 | 1:47.38 | |
21 | 70 | Vainio Konsta | 2005 | ÅSK | 05A299 | 50 m | 1:49.94 | 1:49.94 | |
22 | 60 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 25 m | 1:51.79 | 1:51.79 | |
23 | 2 | Blomberg Elliot Hans Åke | 2003 | IFÅ | 03A941 | 50 m | 1:53.48 | 1:53.48 | |
24 | 45 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 1:57.87 | 1:57.87 | |
25 | 53 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 2:06.74 | 2:06.74 | |
26 | 62 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 2:11.23 | 2:11.23 | |
27 | 34 | Kallio Jami Jesper | 2004 | ÅSK | 04A613 | 50 m | 2:16.71 | 2:16.71 | |
28 | 26 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 2:20.67 | 2:20.67 | |
29 | 47 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 2:26.68 | 2:26.68 | |
30 | 12 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | |||
31 | 17 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | |||
32 | 48 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 25 m | |||
33 | 59 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 25 m | |||
34 | 64 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | |||
35 | 71 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 9, 100m Ryggsim Masters Dam |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 84 | Curstedt Linda | 1973 | DANDERYD | AA1673 | 25 m | 1:33.48 | 1:33.48 | |
2 | 13 | Karlsson Bodil | 1965 | IFÅ | 65A065 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 11, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:50.24 | 2:50.24 | |
2 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 50 m | 2:50.76 | 2:50.76 | |
3 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 3:08.36 | 3:08.36 | |
4 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 3:35.05 | 3:35.05 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 12, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 1 | Piiroinen Eetu | 1995 | HSS | 95A743 | 25 m | 2:08.17 | 2:08.17 | |
2 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 3:00.76 | 3:00.76 | |
3 | 52 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 13, 8x50m frisim Mixed |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 23 | IFÅ mix 1 | 1998 | IFÅ | 25 m | ||||
2 | 24 | IFÅ mix 2 | 2001 | IFÅ | 25 m | ||||
3 | 74 | ÅSK IKU | 0 | ÅSK | 25 m | ||||
4 | 75 | ÅSK Rollo 2 | 0 | ÅSK | 25 m | ||||
5 | 76 | ÅSK Rollo1 | 0 | ÅSK | 25 m | ||||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 14, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 6 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 1:02.47 | 1:02.47 | |
2 | 20 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 50 m | 1:03.33 | 1:03.33 | |
3 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:04.72 | 1:04.72 | |
4 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:06.16 | 1:06.16 | |
5 | 15 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 25 m | 1:06.44 | 1:06.44 | |
6 | 3 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:07.38 | 1:07.38 | |
7 | 82 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:08.47 | 1:08.47 | |
8 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:09.63 | 1:09.63 | |
9 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:11.20 | 1:11.20 | |
10 | 38 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:13.99 | 1:13.99 | |
11 | 56 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:14.01 | 1:14.01 | |
12 | 57 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:14.08 | 1:14.08 | |
13 | 31 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 1:14.13 | 1:14.13 | |
14 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:14.33 | 1:14.33 | |
15 | 30 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 50 m | 1:14.66 | 1:14.66 | |
16 | 16 | Marcus Emma | 2002 | IFÅ | 02A820 | 25 m | 1:16.81 | 1:16.81 | |
17 | 68 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 25 m | 1:18.87 | 1:18.87 | |
18 | 61 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 1:19.83 | 1:19.83 | |
19 | 46 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 25 m | 1:20.00 | 1:20.00 | |
20 | 18 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 02A853 | 25 m | 1:22.33 | 1:22.33 | |
21 | 55 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:22.71 | 1:22.71 | |
22 | 66 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 1:23.94 | 1:23.94 | |
23 | 49 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 03A083 | 25 m | 1:25.66 | 1:25.66 | |
24 | 37 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 1:28.24 | 1:28.24 | |
25 | 67 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:28.40 | 1:28.40 | |
26 | 27 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 50 m | 1:29.66 | 1:29.66 | |
27 | 36 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 1:30.78 | 1:30.78 | |
28 | 43 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 50 m | 1:33.01 | 1:33.01 | |
29 | 33 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 50 m | 1:34.14 | 1:34.14 | |
30 | 41 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 50 m | 1:36.65 | 1:36.65 | |
31 | 4 | Duns Rebecca | 2003 | IFÅ | 03A914 | 25 m | 1:36.85 | 1:36.85 | |
32 | 65 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 1:37.27 | 1:37.27 | |
33 | 28 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:38.18 | 1:38.18 | |
34 | 69 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 1:39.69 | 1:39.69 | |
35 | 19 | Måtar Emelie | 2004 | IFÅ | 04A787 | 25 m | 1:46.20 | 1:46.20 | |
36 | 9 | Flöjt Céline | 2005 | IFÅ | 05A453 | 25 m | 1:47.35 | 1:47.35 | |
37 | 54 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | 1:48.80 | 1:48.80 | |
38 | 29 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 50 m | 1:49.65 | 1:49.65 | |
39 | 58 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 2:12.26 | 2:12.26 | |
40 | 8 | Flinck Isabelle | 2003 | IFÅ | 03A932 | 25 m | |||
41 | 14 | Karlsson Isabella | 2005 | IFÅ | 05A398 | 25 m | |||
42 | 50 | Meltovaara Fia | 2006 | ÅSK | 06A274 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 15, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 88 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 56.75 | 56.75 | |
2 | 73 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:06.24 | 1:06.24 | |
3 | 72 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 01A888 | 25 m | 1:07.98 | 1:07.98 | |
4 | 35 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:10.18 | 1:10.18 | |
5 | 39 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 1:10.28 | 1:10.28 | |
6 | 10 | Höglund Tim | 1998 | IFÅ | 98B311 | 50 m | 1:10.44 | 1:10.44 | |
7 | 21 | Wikström Frej-oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 1:10.58 | 1:10.58 | |
8 | 89 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:11.05 | 1:11.05 | |
9 | 79 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:11.28 | 1:11.28 | |
10 | 44 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 01A341 | 50 m | 1:13.02 | 1:13.02 | |
11 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:13.27 | 1:13.27 | |
12 | 32 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | 1:13.75 | 1:13.75 | |
13 | 52 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:15.60 | 1:15.60 | |
14 | 80 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:16.14 | 1:16.14 | |
15 | 51 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 00A771 | 25 m | 1:16.23 | 1:16.23 | |
16 | 11 | Josefsson Max | 2000 | IFÅ | 00B282 | 25 m | 1:16.92 | 1:16.92 | |
17 | 40 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:20.28 | 1:20.28 | |
18 | 63 | Rouhiainen Leevi | 2002 | ÅSK | 02A742 | 50 m | 1:20.30 | 1:20.30 | |
19 | 77 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 1:22.55 | 1:22.55 | |
20 | 87 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:24.66 | 1:24.66 | |
21 | 42 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 50 m | 1:30.46 | 1:30.46 | |
22 | 2 | Blomberg Elliot Hans Åke | 2003 | IFÅ | 03A941 | 25 m | 1:33.19 | 1:33.19 | |
23 | 70 | Vainio Konsta | 2005 | ÅSK | 05A299 | 50 m | 1:34.01 | 1:34.01 | |
24 | 93 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 25 m | 1:35.75 | 1:35.75 | |
25 | 62 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:36.04 | 1:36.04 | |
26 | 71 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 50 m | 1:36.90 | 1:36.90 | |
27 | 60 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 25 m | 1:40.38 | 1:40.38 | |
28 | 45 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 50 m | 1:47.01 | 1:47.01 | |
29 | 26 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:50.18 | 1:50.18 | |
30 | 48 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 50 m | 1:50.62 | 1:50.62 | |
31 | 34 | Kallio Jami Jesper | 2004 | ÅSK | 04A613 | 50 m | 1:50.98 | 1:50.98 | |
32 | 59 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 1:52.41 | 1:52.41 | |
33 | 47 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 1:56.65 | 1:56.65 | |
34 | 64 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 50 m | 2:08.43 | 2:08.43 | |
35 | 12 | Kalvik Rasmus | 2004 | IFÅ | 04A904 | 25 m | |||
36 | 17 | Mattsson Alexander | 2003 | IFÅ | 03A981 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 16, 100m Frisim Masters Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 84 | Curstedt Linda | 1973 | DANDERYD | AA1673 | 25 m | 1:19.05 | 1:19.05 | |
2 | 13 | Karlsson Bodil | 1965 | IFÅ | 65A065 | 25 m | 1:28.07 | 1:28.07 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 17, 100m Frisim Masters Herr |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 78 | Arvidsson Mattias | 1969 | DANDERYD | AB0969 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 18, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 86 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 2:56.96 | 2:56.96 | |
2 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:59.75 | 2:59.75 | |
3 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 3:04.51 | 3:04.51 | |
4 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 3:09.72 | 3:09.72 | |
5 | 22 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 50 m | 3:23.87 | 3:23.87 | |
6 | 46 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 50 m | 3:26.98 | 3:26.98 | |
7 | 18 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 02A853 | 25 m | 3:31.48 | 3:31.48 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 19, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 1 | Piiroinen Eetu | 1995 | HSS | 95A743 | 50 m | 2:30.54 | 2:30.54 | |
2 | 21 | Wikström Frej-oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 3:18.47 | 3:18.47 | |
3 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 50 m | 3:29.12 | 3:29.12 | |
4 | 7 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | |||
5 | 11 | Josefsson Max | 2000 | IFÅ | 00B282 | 25 m | |||
6 | 26 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | |||
7 | 40 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | |||
8 | 59 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 25 m | |||
9 | 60 | Puutio Aaro | 2003 | ÅSK | 03A834 | 25 m | |||
10 | 64 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | |||
11 | 77 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | |||
12 | 87 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 20, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 6 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 1:10.63 | 1:10.63 | |
2 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:11.13 | 1:11.13 | |
3 | 15 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 50 m | 1:11.16 | 1:11.16 | |
4 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:16.36 | 1:16.36 | |
5 | 3 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:19.67 | 1:19.67 | |
6 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:20.57 | 1:20.57 | |
7 | 82 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:20.70 | 1:20.70 | |
8 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:30.55 | 1:30.55 | |
9 | 38 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:30.81 | 1:30.81 | |
10 | 31 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 25 m | 1:34.42 | 1:34.42 | |
11 | 57 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:36.14 | 1:36.14 | |
12 | 56 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 50 m | 1:37.79 | 1:37.79 | |
13 | 55 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:40.05 | 1:40.05 | |
14 | 27 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 03A595 | 25 m | |||
15 | 61 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 25 m | |||
16 | 66 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 21, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 88 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:04.92 | 1:04.92 | |
2 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:19.06 | 1:19.06 | |
3 | 35 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:27.17 | 1:27.17 | |
4 | 89 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:28.06 | 1:28.06 | |
5 | 73 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:31.52 | 1:31.52 | |
6 | 39 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 1:32.74 | 1:32.74 | |
7 | 79 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:40.48 | 1:40.48 | |
8 | 52 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | |||
9 | 80 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 22, 100m Fjäril Masters Dam |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 13 | Karlsson Bodil | 1965 | IFÅ | 65A065 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 24, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:37.45 | 2:37.45 | |
2 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 2:43.34 | 2:43.34 | |
3 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:45.36 | 2:45.36 | |
4 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:58.01 | 2:58.01 | |
5 | 3 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 50 m | 2:58.79 | 2:58.79 | |
6 | 91 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 3:04.94 | 3:04.94 | |
7 | 16 | Marcus Emma | 2002 | IFÅ | 02A820 | 25 m | 3:21.97 | 3:21.97 | |
8 | 22 | Woivalin Ellen | 2001 | IFÅ | 01B291 | 25 m | |||
9 | 29 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | |||
10 | 43 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | |||
11 | 50 | Meltovaara Fia | 2006 | ÅSK | 06A274 | 25 m | |||
12 | 54 | Nieminen Emma | 2005 | ÅSK | 05A269 | 25 m | |||
13 | 58 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 25 m | |||
14 | 68 | Tanskanen Heinä | 2003 | ÅSK | 03A829 | 25 m | |||
15 | 69 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 1 | Piiroinen Eetu | 1995 | HSS | 95A743 | 50 m | 2:14.76 | 2:14.76 | |
2 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 3:00.38 | 3:00.38 | |
3 | 72 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 01A888 | 50 m | 3:01.55 | 3:01.55 | |
4 | 32 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 50 m | 3:07.14 | 3:07.14 | |
5 | 51 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 00A771 | 50 m | 3:08.15 | 3:08.15 | |
6 | 93 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 25 m | 3:36.34 | 3:36.34 | |
7 | 42 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | |||
8 | 45 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | |||
9 | 47 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | |||
10 | 48 | Lundström Niklas | 2004 | ÅSK | 04A795 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 26, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 6 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 2:36.45 | 2:36.45 | |
2 | 86 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 2:37.43 | 2:37.43 | |
3 | 20 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 25 m | 2:38.42 | 2:38.42 | |
4 | 94 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 2:39.19 | 2:39.19 | |
5 | 5 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:40.71 | 2:40.71 | |
6 | 92 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:47.93 | 2:47.93 | |
7 | 96 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:55.65 | 2:55.65 | |
8 | 30 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 2:59.49 | 2:59.49 | |
9 | 57 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 3:08.78 | 3:08.78 | |
10 | 37 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 3:29.36 | 3:29.36 | |
11 | 49 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 03A083 | 25 m | 3:35.35 | 3:35.35 | |
12 | 36 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 3:37.58 | 3:37.58 | |
13 | 33 | Kaituri Ellen | 2006 | ÅSK | 06A086 | 50 m | 3:38.66 | 3:38.66 | |
14 | 67 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 3:44.25 | 3:44.25 | |
15 | 41 | Kurkela Oona-julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 50 m | 3:51.23 | 3:51.23 | |
16 | 28 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | |||
17 | 65 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |
Gren 27, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | 88 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 2:16.73 | 2:16.73 | |
2 | 73 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 2:56.32 | 2:56.32 | |
3 | 95 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 2:56.82 | 2:56.82 | |
4 | 89 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 2:58.68 | 2:58.68 | |
5 | 44 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 01A341 | 50 m | 3:04.15 | 3:04.15 | |
6 | 79 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 3:06.08 | 3:06.08 | |
7 | 80 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 3:09.77 | 3:09.77 | |
8 | 77 | Amilon Oscar | 2002 | DANDERYD | AH6102 | 25 m | 3:21.66 | 3:21.66 | |
9 | 70 | Vainio Konsta | 2005 | ÅSK | 05A299 | 50 m | 3:44.71 | 3:44.71 | |
10 | 93 | Persson Anton | 2006 | KK KARPEN | AA2106 | 50 m | 4:08.73 | 4:08.73 | |
11 | 1 | Piiroinen Eetu | 1995 | HSS | 95A743 | 25 m | |||
12 | 53 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 25 m | |||
13 | 62 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | |||
14 | 71 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 25 m | |||
15 | 87 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2015 |
Licensierad till: IF Åland | Utskriftstid | 20:41 |