Ohjelma SydCup 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Syd Cup 2015 |
|
Udskriftsdato |
25 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
16:18 |
|
|
Arrangør |
Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 2, 100m Butterfly Herrer |
Indledende (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
Mathias Teuchler |
2000 |
|
DELTA |
|
25m |
|
281 |
3 |
Theis Nelander |
2005 |
0557AC |
IKAST |
|
25m |
|
158 |
4 |
Christian Oxenvad |
2003 |
0325AI |
HSK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Karl Johansen |
2002 |
0239AR |
DELTA |
|
25m |
1:48.62 |
92 |
2 |
Frederik Gaardsted |
2001 |
0101AN |
SILKEBORG |
|
25m |
1:36.27 |
95 |
3 |
Bastian Løve Høegh |
2000 |
0007AK |
SILKEBORG |
|
25m |
1:34.35 |
367 |
4 |
Arved Hornschuh |
2004 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:34.72 |
298 |
5 |
Alexander Johnsen |
2003 |
0397AC |
ODDER |
|
25m |
1:36.91 |
222 |
6 |
Magnus Ipsen Pedersen |
2001 |
0145AR |
FREM |
|
25m |
2:12.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Rasmus Petersen |
2002 |
0383AE |
HSK |
|
25m |
1:30.67 |
172 |
2 |
Mads Stamholt |
2003 |
0353AM |
HSK |
|
25m |
1:30.00 |
399 |
3 |
Elias Hanghøj Jonsson |
2002 |
0265AI |
S 68 |
|
25m |
1:25.63 |
80 |
4 |
Michael Weigand |
2002 |
294693 |
SG ELBE |
|
25m |
1:28.32 |
170 |
5 |
Mads Holm Skovby |
2001 |
0165AL |
HSK |
|
25m |
1:30.00 |
309 |
6 |
Jacob Lyse Søe |
2003 |
0361AF |
ODDER |
|
50m |
1:33.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Frederik Venø Elling |
2003 |
0339AD |
SILKEBORG |
|
25m |
1:23.86 |
304 |
2 |
Benjamin B Nielsen |
2001 |
0127AM |
ODDER |
|
25m |
1:20.97 |
54 |
3 |
Kristoffer L Madsen |
2001 |
0181AK |
DELTA |
|
25m |
1:19.15 |
391 |
4 |
Hjalte Lillevik Frost |
2001 |
0189AL |
S 68 |
|
25m |
1:20.47 |
374 |
5 |
Linus Schwedler |
2005 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:22.99 |
141 |
6 |
Asbjørn Guldager |
2002 |
0227AI |
HSK |
|
25m |
1:24.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Mathias Kjær Nielsen |
2000 |
0043AU |
HSK |
|
25m |
1:16.14 |
375 |
2 |
Finn Seesemann |
1999 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:14.57 |
227 |
3 |
Jakob Tietgen |
2002 |
0245AD |
FREM |
|
25m |
1:11.01 |
366 |
4 |
Björn Hoffmann |
1998 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:11.04 |
361 |
5 |
Niklas Fahlteich |
2000 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:15.18 |
161 |
6 |
Benjamin Peruchon |
2001 |
0195AL |
HSK |
|
25m |
1:18.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Magnus Dyg Holme |
2002 |
0205AG |
IKAST |
|
50m |
1:10.19 |
51 |
2 |
Sxren Bisgaard |
1998 |
9877AI |
DELTA |
|
25m |
1:09.17 |
97 |
3 |
Mikkel Kirkegaard |
1999 |
9939AI |
SILKEBORG |
|
50m |
1:06.91 |
325 |
4 |
Jonas Ejby |
2000 |
0063AJ |
NYBORG |
|
25m |
1:08.51 |
322 |
5 |
Nicolai Andersen |
1998 |
9837AF |
NYBORG |
|
25m |
1:09.40 |
57 |
6 |
Kenneth Aaberg |
1995 |
9501AC |
DELTA |
|
25m |
1:10.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Emil Toft |
1998 |
9807AI |
HOLBÆK |
|
25m |
1:06.39 |
168 |
2 |
Jonas Rohwedder |
1998 |
9849AO |
HSK |
|
25m |
1:05.45 |
204 |
3 |
Simon Krøyer Svendsen |
1999 |
9961AA |
KVIK |
|
50m |
1:04.83 |
195 |
4 |
Mads Midtbøll |
1998 |
9841AP |
KVIK |
|
50m |
1:05.09 |
114 |
5 |
Simon Brixner |
2000 |
0001AL |
HOLBÆK |
|
25m |
1:06.08 |
89 |
6 |
Jacob F. Frederiksen |
1999 |
9951AN |
SILKEBORG |
|
25m |
1:06.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Emil Knudsen |
1999 |
9975AO |
HSK |
|
25m |
1:04.33 |
56 |
2 |
Morten Nxrregaard |
1977 |
7737AA |
DELTA |
|
25m |
1:03.66 |
345 |
3 |
Casper Christiansen |
2000 |
0083AQ |
HOLSTEBRO |
|
50m |
1:02.45 |
9 |
4 |
Morten Baxter |
1996 |
9683AK |
ERRITSØ |
|
25m |
1:02.75 |
126 |
5 |
Mads Ottosen |
1997 |
9745AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:03.72 |
189 |
6 |
Emil Hedegaard |
1999 |
9905AA |
KVIK |
|
25m |
1:04.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Niels Ottosen |
1998 |
9801AF |
HOLBÆK |
|
50m |
1:01.29 |
202 |
2 |
Lukas Storm |
1999 |
9977AA |
KVIK |
|
25m |
1:00.14 |
428 |
3 |
Anders Møller |
1991 |
9129AC |
HERLEV |
|
25m |
57.32 |
112 |
4 |
Lasse Winther Andersen |
1994 |
9465AF |
HOLBÆK |
|
25m |
59.30 |
332 |
5 |
Tais Andkjær Kristensen |
1999 |
9987AB |
NYBORG |
|
25m |
1:00.40 |
137 |
6 |
Magnus Stender Berg |
1999 |
9939AF |
HSK |
|
25m |
1:02.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
73 |
1 |
Jonte Körner |
1997 |
174574 |
SG ELBE |
|
25m |
1:00.45 |
413 |
2 |
Gustav Yde |
2000 |
0093AA |
S 68 |
|
25m |
59.82 |
87 |
3 |
Ralf Dalby |
1995 |
9547AB |
SILKEBORG |
|
25m |
55.95 |
115 |
4 |
Joakim Brønnum |
1997 |
9759AT |
HOLBÆK |
|
25m |
58.25 |
329 |
5 |
Jacob Holst |
1991 |
9197AF |
NYBORG |
|
25m |
1:00.26 |
72 |
6 |
Mathias Kopp |
1984 |
075299 |
SG ELBE |
|
25m |
1:02.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Johannes E. Mariegaard |
1997 |
9743AF |
KVIK |
|
25m |
1:00.43 |
194 |
2 |
Oliver Marcus Meng |
1997 |
9731AM |
KVIK |
|
50m |
59.33 |
203 |
3 |
Marcus Krøyer Svendsen |
1997 |
9787AB |
KVIK |
|
25m |
55.81 |
196 |
4 |
Frederik Nerving |
1997 |
9771AP |
KVIK |
|
50m |
57.58 |
186 |
5 |
Frederik Galving |
1998 |
9897AC |
KVIK |
|
25m |
1:00.14 |
188 |
6 |
Mikkel Fogelberg Handberg |
1998 |
9813AG |
KVIK |
|
50m |
1:01.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
25 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
16:18 |
|