Program for Vestdanske Årgangsmesterskaber Grp 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Frost Oliver Nrgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:02.46 | |
2 | 125 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:06.96 | |
3 | 117 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:08.16 | |
4 | 92 | Bjrnestad Markus | 2002 | RHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 1:08.56 | |
5 | 27 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:11.01 | |
6 | 165 | Elkjr Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:11.07 | |
7 | 258 | Nrgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:11.68 | |
8 | 9 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:13.13 | |
9 | 144 | Kfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:13.67 | |
10 | 204 | Kjr Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:13.82 | |
11 | 241 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:13.87 | |
12 | 164 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:14.88 | |
13 | 172 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:14.97 | |
14 | 102 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:15.29 | |
15 | 1 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 1:15.36 | |
16 | 107 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:15.57 | |
17 | 198 | Bostrm Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:15.77 | |
18 | 61 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:16.16 | |
19 | 237 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 1:16.30 | |
20 | 135 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:16.36 | |
21 | 249 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:16.56 | |
22 | 182 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:16.97 | |
23 | 89 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:17.05 | |
24 | 106 | Jonsson Elias Hanghj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:17.07 | |
25 | 96 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:18.08 | |
26 | 189 | Kornum Christian | 2003 | SHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:18.59 | |
27 | 91 | Sndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:18.85 | |
28 | 174 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:18.98 | |
29 | 171 | Guldager Asbjrn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:19.26 | |
30 | 16 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 1:19.59 | |
31 | 218 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:20.51 | |
32 | 114 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:20.76 | |
33 | 154 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:20.95 | |
34 | 43 | Elling Frederik Ven | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:22.59 | |
35 | 162 | Se Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:23.56 | |
36 | 85 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:24.14 | |
37 | 222 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 1:24.61 | |
38 | 34 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:30.40 | |
39 | 230 | Modin Julius Agerbo | 2003 | SKOVBAKKEN | 0313AC | 25 m | 1:34.91 | |
40 | 193 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:38.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 09 december 2015 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:35 |