Startliste for Øst Senior & Junior Langbane - Grand Prix 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer Senior |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Bak Marcus | 1991 | ALLERØD | 9199AF | 50 m | 2:04.56 | |
2 | 15 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 2:08.41 | |
3 | 192 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GREVE | 9391AC | 50 m | 2:09.28 | |
4 | 105 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 50 m | 2:10.82 | |
5 | 183 | Mortensen Emil K. | 1993 | TUNE | 9333AE | 50 m | 2:11.57 | |
6 | 272 | Christensen Frederik | 1992 | KØGE | 9287AD | 50 m | 2:11.65 | |
7 | 82 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 2:13.05 | |
8 | 119 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:13.76 | |
9 | 217 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 2:16.14 | |
10 | 254 | Frederiksen Frederik | 1992 | HVIDOVRE | 9255AI | 50 m | 2:16.35 | |
11 | 282 | Paaske Christian | 1992 | KØGE | 9261AD | 50 m | 2:18.44 | |
12 | 291 | Andersen Nicolai | 1990 | RINGSTED | 9089AC | 50 m | 2:19.08 | |
13 | 163 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 2:19.34 | |
14 | 354 | Jensen Anders | 1990 | SK-SYD | 9085AD | 50 m | 2:20.37 | |
15 | 138 | Andersen Thor | 1992 | GLADSAXE | 9211AG | 50 m | 2:20.39 | |
16 | 144 | Hvid Mathias | 1994 | GLADSAXE | 9435AL | 50 m | 2:20.95 | |
17 | 113 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 50 m | 2:21.34 | |
18 | 260 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 9459AF | 50 m | 2:21.36 | |
19 | 226 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 2:21.40 | |
20 | 79 | Skotte Thomas | 1988 | LYNGBY | 8877AA | 50 m | 2:22.25 | |
21 | 383 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 50 m | 2:22.86 | |
22 | 262 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 50 m | 2:24.07 | |
23 | 274 | Graffmann Victor | 1993 | KØGE | 9395AC | 50 m | 2:24.66 | |
24 | 73 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 2:25.15 | |
25 | 319 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 50 m | 2:25.42 | |
26 | 215 | Petersen Kasper Holt | 1991 | HELSINGØR | 9125AG | 50 m | 2:26.72 | |
27 | 289 | Vang Oliver | 1994 | NÆSTVED | 9411AD | 50 m | 2:26.79 | |
28 | 104 | Lange Morten Lundsgaard | 1995 | BIRKERØD | 9529AG | 50 m | 2:26.83 | |
29 | 384 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 50 m | 2:27.21 | |
30 | 292 | Andreasen Asger | 1990 | RINGSTED | 9071AE | 50 m | 2:27.40 | |
31 | 417 | Andersen Frederik | 1994 | LAKSEN | 9493AF | 50 m | 2:27.76 | |
32 | 223 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 50 m | 2:27.78 | |
33 | 355 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 50 m | 2:28.16 | |
34 | 303 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 50 m | 2:28.33 | |
35 | 103 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 2:28.72 | |
36 | 102 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 50 m | 2:29.03 | |
37 | 188 | Petersen Christian | 1993 | GREVE | 9373AB | 50 m | 2:29.32 | |
38 | 248 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 50 m | 2:29.66 | |
39 | 304 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 50 m | 2:29.67 | |
40 | 307 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 50 m | 2:29.69 | |
41 | 315 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 9347AF | 50 m | 2:29.90 | |
42 | 96 | Holkjær Kasper | 1993 | ALLERØD | 9357AB | 50 m | 2:30.04 | |
43 | 306 | Ovesen Sebastian | 1994 | SLAGELSE | 9429AB | 50 m | 2:30.29 | |
44 | 406 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 50 m | 2:30.89 | |
45 | 162 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 2:31.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til Svømmeklubben Triton |