Startliste for Ungdoms-GP 4, Falun
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag den 11/10 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00)
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 70 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:04.51 | |
2 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:06.15 | |
3 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:07.62 | |
4 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:08.72 | |
5 | 19 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:09.53 | |
6 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:10.97 | |
7 | 74 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:11.08 | |
8 | 167 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 2:12.89 | |
9 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:15.87 | |
10 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:16.17 | |
11 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 2:16.80 | |
12 | 10 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 2:18.77 | |
13 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:19.18 | |
14 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 2:19.73 | |
15 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:19.87 | |
16 | 40 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:20.15 | |
17 | 168 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 2:23.97 | |
18 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:27.88 | |
19 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 2:28.37 | |
20 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 50 m | 2:28.69 | |
21 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:30.32 | |
22 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:31.80 | |
23 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:33.30 | |
24 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:35.26 | |
25 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 50 m | 2:35.56 | |
26 | 32 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 2:36.05 | |
27 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 2:36.23 | |
28 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:36.85 | |
29 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 2:37.06 | |
30 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 2:40.22 | |
31 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:41.13 | |
32 | 131 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | 2:41.18 | |
33 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 2:45.21 | |
34 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 2:46.89 | |
35 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:47.07 | |
36 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELÖSUND | AW9100 | 50 m | 2:48.05 | |
37 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 2:48.29 | |
38 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 2:50.09 | |
39 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 2:50.36 | |
40 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 50 m | 2:50.48 | |
41 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 2:56.93 | |
42 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 2:57.19 | |
43 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 25 m | 3:05.73 | |
44 | 46 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 3:13.54 | |
45 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 50 m | 3:14.81 | |
46 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 50 m | 3:19.45 | |
47 | 3 | HENRY ÖRTLUND Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | ||
48 | 92 | Geerhold Nils | 2001 | SALA SS | AX8901 | 25 m | ||
49 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | ||
50 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
51 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.03 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 21:06 |